Clubul "babelor" FIV-oase 47

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

qiao,Doamne-ajuta!!!
trebuie sa fie cu lipici embrionasul asta ca prea a fost cu peripetii procedura asta.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

iti dai seama ca stateam singura in rezerva, incuiata in sectie, intr-o liniste mormantala si ma bufnea rasul rememorand toata povestea de cand a inceput ea, cam de la punctia adrianei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Doamne ajuta draga mea Qiao !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Hop si eu ... la condica de prezenta ... ca am fot urecheata de tovarasa Lara ...

Qiao, chiar ca ai fost protagonista unui film de acriune azi Doamne ajuta sa fie cu final fericit!

Sami draga ... I feel you ... Eu sunt in butoi rau de vreo 3 zile ... de fapt de mai multa vreme, dar astea 3 zile au fost punctul culminant ... Simt ca nimic nu mai merge bine ... nici jobul, nici prietenii ... cu toate ca nu s-a schimbat nimic, doar frustrarea maxima ca nu vine bb-le mult dorit ... Parca pun la suflet tot ce mi se intampla mult mai mult decat inainte ... Si vorba ta ... mi-as dori asa de mult un semn, sa stiu daca are rost sa merg mai departe sau nu ... N-as vrea sa treaca 10-15-20 de ani....si sa privesc inapoi si sa consider ca mi-am risipit cei mai frumosi ani urmarind o iluzie

Cred ca e de vina perioada anului ... cand sunt pline parcurile de copii si gravidute!!! Trece si asta ... sper ... si or veni ele si vestile bune ... TREBUIE!

Pupici


Gena MTHFR Mutatia 677 C>T Heterozigota
Gena PAI Mutatia -844G Homozigota

FIV1, FIV2, feb-nov 2010 Cluj, dr. Surcel, nereusite
FIV3, august 2011 Budapesta, dr. PK, nereusit
FIV4, aprilie 2012 Budapesta, dr. PK, nereusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Qiao, asa o poveste are toate sansele sa mearga bine! I-ai dat putere puiutului, continua si de acum incolo! Doamne ajuta!

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot
3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 11 s (a 3-a sub tratament cu Clexane)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jaguar spune:

Qiao Doamne ajutaaaa!!!!
Sa fie puiutul luptator si tare lipicios de mami lui
multumesc mult

Adriana

fete dragi Sami, Crisu va inteleg atat de bine prin ce treceti ma rog sa rasara soarele pe strada voastra,,, pt unii lupta asta e mai grea din pacate,,,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aadina spune:

Qiao, Doamne ajuta, sa fie puternic puiutul tau
Sa fie fara prea multe peripetii in continuare.

Jaguar, felicitari pt reusita. Sarcina usoara

Samira, Cris rezonez intru totul cu ce spuneti voi. Personal, eu ma intreb, cum voi reusi sa spun stop, si sa ma opresc? Voi putea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimpiadobre spune:

qiao, doamne ajuta! Peste 10 zile te asteptam cu un beta baban.
Sami, cris, aadina.
Jaguar, am pierdut vestea. Felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annika spune:

Qiao, Doamne ajuta! Sa fie cu mult lipici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

multumesc mult fete dragi. acum nu pot decat sa astept ... bine ca incep srrviciul luni, nu imi prieste sa stau singura in casa, imi vin fel de fel de ganduri.


Mergi la inceput