Nastase - 2 ani cu executare

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucialu

eu nu am spus ca AN e nevinovat
N a fost frecat 6 ani cu dosarele. Eu una dc as fi patit asa, eram terminata psihic, imi doream sa se termine oricum numa sa se termine. Si a fost si pus pe tusa politic vorbind, poate aici e cheia. Si poate e terminat si financiar, ca doar branza e pe bani iar procesele costa.

inde
"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)
my little sunshine




Asta cu frecatul 6 ani cu dosarele e cu doua taisuri. Avocatii lui au cerut multe amanari, s-a tergiversat mult de tot si prin comisii parlamentare care sa stabileasca daca poate sau nu sa fie judecat. Procedul era la zile de termenul de prescriere. Asa ca nu numai justitia e de vina pentru tergiversarea dosarului. A avut si el cu avocatii lui o mare influenta.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

eu chiar cred ca s-a impuscat cu gandul final. Pur si simpu n-a crezut pana n-ai venit aia sa-l ia ca o sa mearga la inchisoare.
simpatia nu mi-a castigat-o. daca isi lua periuta de dinti si mergea la inchisoare, mai degraba era barbat adevarat.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Cum mi-am alaptat copiii


Sabina's blog, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Acum va urma partea mediatica. Pe cat dam pariu ca urmatoarea (sau printre urmatoarele) miscare va fi CEDO?
Este tipic.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

a explicat avocatul lui azi noapte, Cedo nu are legatura cu executarea pedepsei, acolo se discuta prinicpii de incalcare a procedurii penale, nu cazul nastase :)
Probabil ca vor apela Cedo, insa nu dpdv al inchisorii.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Cum mi-am alaptat copiii


Sabina's blog, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Daca chiar vroia sa se sinucida o facea klumea ... asta e ultima lui incercare de manipulare ... saracul de el, ce sa spun, ii plang de mila ... sper sa nu il achite nimeni si sa isi ispaseasca pedeapsa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ihi.... si dupa aceea ce urmneaza?

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystall spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Pistol cu gaze ziceti? Si asta cica a fost primul vanator al tarii, presedintele AGVPS ... Rad pana si curcile pe care le vana in delta.



Ok, inteleg, va bucurati....dar de ce bataie de joc?


Mai si informati-va totusi. Arma era o arma de foc se pare de calibru 45, a vrut sa se impuste in cap insa unul dintre reprezentantii politiei a reusit sa deturneze si astfel s-a ranit la gat:

http://www.antena3.ro/romania/update-adrian-nastase-s-a-impuscat-starea-lui-este-stabila-dar-medicii-sunt-rezervati-procurorii-au-verificat-toata-noaptea-casa-172261.html

http://www.mediafax.ro/social/adrian-nastase-a-incercat-sa-se-sinucida-fostul-premier-va-fi-reevaluat-de-catre-medici-pentru-a-se-stabili-cand-va-fi-operat-foto-9766630

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Aici sunt de acord..de ce bataie de joc?

Cred ca a fost prea corcolit ,pe altul il baagau direct in duba....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Sunt doua fapte diferite
1. Tentativa de suicid
2. Fapta infractionala judecata si sanctionata definitiv si irevocabil.

Nu ar trebui amestecate.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Nu e momentul pentru bataie de joc, si eu cred asta.
A fost pistol normal, insa aseara tarziu spuneau la TV tot felul de informatii, care de care mai abracadabrante, pana la venirea informatiilor oficiale.
Printre ele era si asta cu pistolul cu gaze.
S-a infirmat intre timp.

Mergi la inceput