** Delfinasi jucausi la a doua aniversare (78)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

La multi ani, Denisa! Sa ai o viata frumoasa, asa ca tine!! Iti doresc sa ai sanatate tu si puii tai si sa ai mintea luminata sa iei mereu cele mai bune decizii pentru tine. Imbratisam cu drag!

La multi ani, tati de Vladut! Crispro, sa va fie sanatos si sa fiti mereu calzi si iubiti!

Pupam mult pe Vlad, sa se fac bine.

Si Albert tuseste din seara asta, sa vad ce o fi.

Ainotna, La multi si fericiti ani mamei tale! Sa va fie sanatoasa si bucuroasa de asa familie frumoasa!
Sa aveti un concediu frumos!

Rody, tinem pumnii sa iasa cum e mai bine cu casuta voastra!

Racusor, succes in opertatiunea Olita. La noi merge bine, nici nu ma asteptam.

Saddie, zile cu spor!

Puiutz, sanatate multa pe toate planurile!

Burtici, sa aveti zile cat mai usoare pe caldurile astea, mie mi-a fost mult mai usor cu caldura dupa ce am nascut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainotna spune:

La multi ani Isa, sa traiesti o viata ca-n povesti! Ca in povestile frumoase, bineinteles! Rody

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainotna spune:

Palomina, dupa ce-l duci pe Antonito, eu astept impresii de la gradinita, e destul de aproape de mine, stiu ca o aveam si eu pe lista (cand era Bogdan mic) dar nu mai am nici cea mai vaga idee de ce nu am ales-o. Eu sper sa-l duc si pe Sasha la stat din iarna sau primavara, dar daca nu-mi iese, macar sa am un back-up. Cum au mai spus si fetele, la gradi isi fac alte obiceiuri, unele mai bune, altele nu. Sper sa fie ok (si) cu somnul.
Saddie, success cu noul job. Astept si eu cu groaza si nerabdare totodata, prima zi de serviciu.…Medeea poate sa fi simtit schimbarea care a intervenit azi in viata ta/ voastra, de aceea sa fi fost nelinistita.
Saddie, Alice, Bambo, Palomina, Cristeo, va multumesc si voua pt urari!
Crissteo, sanatate lui Albert! Poate-i trece repede! Ma bucur ca decurge bine operatiunea, eu nu l-am mai pus pe Sasha de cand am ajuns la Ct, sper sa incep maine si sa fiu consecventa
Racusor, succes, sa scapati usor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

LA MULTI ANI HANNAH IZABELA!
[size=3]

Sa ai parte de tot ce e mai bun pe lume!


Racusor succes la renuntarea la pempers

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
30+ Mara Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

racusor, ainotna, baby, multumim mult pentru urari, asa tare imi bate inima cand citesc mesajele voastre . sunt insa putin suparata ca azi am ajuns tarziu acasa si nu am apucat sa mergem sa vedem orarul locului de joaca unde vrem sa mergem maine, daca nu e deschis seara tarziu, mergem la McD ca e superb locul pentru copii, oricum Isa nu mananca nimic de pe-acolo asa ca nu conteaza meniul.

maine merg la munca doar 3 ore, apoi tre sa fug cu Isa la pediatru la controlul de 2 ani. am cantarit-o ieri si, dupa cantarul meu, a slabit un kil jumate de cand merge la gradi . sper sa is slabe bateriile cantarului si nu mai indica bine...

eu intrasem sa va spun ca nu a fost sa fie casa aia . adica e superba, mare, incapatoare, garaj enorm, DAR dunt prea multe scari, inguste rau, abrupte... si nu are terasa!! ori eu vreau o terasa mare sa stau la plaja, la piscina, la gratar, pe balansoar . Florin i-a zis omului ca facem targul, eu i-am zis ca ne mai gandim . si sa-i dau si 1000 euro garantie cat stam acolo e aiurea, peste 10 ani de ex cat vor mai valora?? si nu are in casoiul ala nimic asa de valoros . bine, casa in sine e superba, noua, anul trecut au terminat contructia ei, e aproape de gradinita noua a Isei... dar NU! maine am zis sa-l sune sa-i spuna omului, ca mai avea un client dar ne-a placut mai tare pe noi.

mi-e somn tare, am facut un dus pe jumate rece ca am inlocuit incazitorul pe gaz cu un boiler electric , is si ragusita si inca n-am terminat de... mancat!

noapte buna, delfinariu


Isa = parfum de fericire - 2012 (19 iunie 2010)
Maria, printesita mamei (26 iunie 2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matusa77 spune:

LA MULTI ANI, ISABELA !

Rody .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurika1982 spune:



La multi ani, ISa!Sa fii fericita,sanatoasa si norocoasa!!

Laura de Cristian Alexandru 10.08.2010 si 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:



LA MULTI ANI ISA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha13gina spune:

La multi ani,Isa!!sa fii fericita si sa ai parte numai de bucurii in viata
Rodi,bafta in cautarea casei..si petrecere frumoasa azi!!

Denisa,la multi ani!!iti doresc toata fericirea din lume!
Crispro,sa-ti traiasca sotul si sa fiti fericiti pana la adanci batraneti!
Despre gradi..ai facut bine...nu-mi vine sa cred ca mai trebuie sa si platesti pt conditiile alea..cu directorea ai discutat??daca toata lumea tace ...niciodata nu se va schimba nimic
Sanatate multa lui Vladut!!


Si la noi a venit canicula..si mai mult suntem la balaceala...mai sunt delfinasi care fac crize cand sunt spalati pe cap...Clara nu suporta nici s-o pieptan..

trebuie sa ffuggg sa trezit gasca...si trebuie sa-l duc pe T la gradi!

Gina+19mami de,Clara si Thomas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Neata!
Isa, la multi ani blondina! Sa ai tot binele din lume, si toaa fericirea!
Rodi, bafta in cautarea casei.

Gina, Mara facea urat la spalatul pe cap. Dar urat rau.. Am incercat sa spalam impreuna o papusa, sa o asez in fund sa dea capul pe spate. Nimic. Acum o clates la chiuveta o spal in cda, o clatesc pe corp, o infasor in prosop, o iau sub brat si o clatesc. Prima data a plans ca nu intelegea ce fac. A doua oara i-am zis o poezie in timp ce o clateam iar acum cand ii dau cu sampon pe par imi arata chiuveta si imi spune sa ii zic poezia cu catel :)))
Tu cum te simti?

Mergi la inceput