Evaluarea

Evaluarea | Autor: b.nica

Link direct la acest mesaj

Daca tot ati introdus asta cu evaluarea pozitiva/negativa de mi-am incarcat casuta cu mesaje si contorizez acum cine ma aproba si cine nu ca la balamuc, macar sa indicati nu numai pagina, ci si raspunsul pt. ca pe pagina pot fi mai multe raspunsuri ale aceluiasi user si nu se stie care a fost evaluat.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

iti poti dezactiva optiunea de a primi mesaj privat atunci cand cineva iti evalueaza raspunsul.
intri in profilul personal si undeva spre sfarsitul paginii gasesti campul in care modifici din "da" in "nu".
mie mi s-a parut ca daca accesezi link-ul din notificarea primita in mesaj privat, te duce automat in zona din pagina in care se afla raspunsul evaluat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

multumesc si eu pentru informatia de dezabonare ...

CODRIN *15.02.2005 si DIANA *10.11.2009


Cea mai mare bogatie din aceasta lume sunt copiii, mai mult decat toti banii din lume si toata puterea de pe pamant. Mario Puzo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui CorinaDani

iti poti dezactiva optiunea de a primi mesaj privat atunci cand cineva iti evalueaza raspunsul.
intri in profilul personal si undeva spre sfarsitul paginii gasesti campul in care modifici din "da" in "nu".
mie mi s-a parut ca daca accesezi link-ul din notificarea primita in mesaj privat, te duce automat in zona din pagina in care se afla raspunsul evaluat...



Dar nu asta doresc, ci sa stiu care anume raspuns, concret, a fost evaluat.
De asemenea doresc sa stiu ce consecinta are insumarea acestor evaluari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

dar de ce le contabilizezi?? e asa important pt tine?

ce consecinta sa aiba? :)))) esti exmatriculat daca esti evaluata cu mai multe voturi negative? :))

daca dai click acolo la aproba/dezaproba la fiecare mesaj al tau, nu vezi exact cine te-a aprobat/dezaprobat?

Mami de fetita si de baietel




Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coracora spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Dar nu asta doresc, ci sa stiu care anume raspuns, concret, a fost evaluat.
De asemenea doresc sa stiu ce consecinta are insumarea acestor evaluari.


Informatia asta o gasesti daca deschizi mesajul despre evaluare. Il el gasesti un link spre mesaj.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui coracora

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Dar nu asta doresc, ci sa stiu care anume raspuns, concret, a fost evaluat.
De asemenea doresc sa stiu ce consecinta are insumarea acestor evaluari.


Informatia asta o gasesti daca deschizi mesajul despre evaluare. Il el gasesti un link spre mesaj.

Poate nu stiu eu cum sa procedez dar la mesaj primesc pagina nu raspunsul.Daca pe pagina sunt mai multe raspunsuri care imi apartin?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Este adevarat exista aceasta posibilitate insa primesti cine a facut evaluarea la un raspuns si daca mergi la unul dintre raspunsuri vei regasi la acel raspuns efectiv userul(userii) care a facut evaluarea pe acel raspuns.
Ai deci suficiente posibilitati ca sa vezi si cine a facut o evaluare si care raspuns a fost evaluat.
Daca ai doua sau mai multe raspunsuri pe o pagina si fiecare raspuns in parte este evaluat de un singur utilizator (de exemplu) vei primi cate un mesaj pt fiecare astfel de evaluare in mod distinct.
Ai toate criteriile pentru a vedea si care raspuns si de catre cine si in acest caz.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

pai te duci pe pagina aia la care ai scris. in casuta in care ai scris raspunsul tau la sub respectiv, ai niste paranteze jos cu ( 3 aproba) ( 3 dezaproba)-sa zicem, dai click pe paranteza aia si vezi exact cine te-a aprobat/dezaprobat. Daca ai mai multe raspunsuri pe aceeasi pagina, te uiti la toate raspunsurile tale, faci in acelasi mod.

Mami de fetita si de baietel




Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

OK, m-am lamurit!
Una peste alta, mi se pare bun acest mod de evaluare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Alta acum!Am vazut acum la raspuns, sa zicem negativ unu si cand am dat click erau 3.
Aoleu, au tabarat o groaza de useri pe mine,!

Mergi la inceput