Prietene la bine si la greu - 165

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:



La multi ani dragi copii !!!! Sa petreceti o zi minunata !!!




PS Multumesc pt toate urarile frumoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

La multi ani, copilasilor nostrii!

LA multi ani, tuturor copiilor!

LA multi ani si noua ca sa-i crestem mari!



Dana mama imi spunea ca plangeam in fiecare dimineata cand ma ducea la gradi. Ea pleca cu inima rupta in 2 si era trista. I-a spus educatoare ca dupa ce nu o mai vedeam, imi trecea si incepeam sa ma joc cu ceilalti copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Neata!

Sa ne traiasca copiii!!!

Raluci, problema noastra este ca daca David nu e de acord sa plec se pune pe plans...si nu plange, urla. S-a intamplat sa il las si m-au sunat sa ma duc dupa el...mai avea putin si i se facea rau...

Dymomo, David nu sta fara mine la gradi. Vrea sa mearga dar sa nu plec eu acasa. Am avut zile mai bune in care ma lasa sa plec...dar la un moment dat s-a rupt ceva. Educatoarea lui preferata a intrat in concediu...o fi asta motivul, am mai observat ca se cam teme de copiii mai mari...plus ca el nu intelege germana...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

Buna ziua,
La multi ani tuturor micutilor!
Sa ne bucuram de ei si sa ii ajutam sa creasca frumos.
La multi ani Stephy si Lyly.
Sa aveti o zi buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

La multi ani tuturor copiilor!!!

Strumfy si eu dau tarcoale butoiului...noroc ca azi e vineri si merg la zurlita.

Ieri am avut o zi tare nasoala la lucru...au avut grija bulgarii sa mi-o strice

Diana , nu ne mai povestesti nimic de voi?

Off Dana cred ca tare greu iti e cu faptul ca David plange la gradi. El limba germana o intelege? Cred ca nici pt el nu e usor. Parca vad ca asa o sa patesc si eu din septembrie

Tina nu stiu daca ti-am scris dar ma bucur mult ca ti-a placut hotelul si vacanta a fost ok.

Smaranditza cum sunteti ? Nu ai mai scris de ceva timp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

salutare!!

LA MULTI ANI TUTUROR COPILASILOR SI IN SPECIAL FULGUSORILOR NOSTRI!!!SA FIE SANATOSI SI VOIOSI TOATA VIATA!!!

dana imi pare rau ca acomodarea la gradi e asa de grea,poate dupa o scurta pauza revine la sentimente mai bune....scuze ca intreb,dar voi nu vorbiti deloc (cu el) germana acasa?! ca poate si asta il da peste cap..zic eu..si putere in continuare!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Dana si Danut a plans in fiecare dimineata in primele 2-3 saptamani. Prima zi la gradi a fost super, urmatoarele doua plangea in timp ce urcam scarile cu el, apoi plangea de cum vedea cladirea, apoi de cand ajungea masina pe strada gradinitei, apoi de cum il puneam in scaun si dupa aia de cum se trezea. La un moment dat eram pe punctul de a ceda dar educatoarea a zis ca dupa ce plecam noi in 5-10 minute uita si se ia cu joaca. Ce e drept nu m-a sunat niciodata. Acum cand ajungem la gradi fuge in clasa si ne face bezelute. Acomodarea a fost grea dar acum e ff ok. Mai greu e cu virozele repetate pe care le face dar sper sa se rezolve si cu asta. Ce e drept la noi nu au fost probleme cu limba, ca la voi dar poate usor usor se va acomoda. Tinem pumnii si asteptam vesti noi si bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dienutze spune:

La multi ani fericiti, copilasi!
Iar, noua, parintilor, ani sanatosi si suficienti ca sa ii vedem oameni!
Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

la multi ani copiilor,sa va bucurati de ei,sa fie sanatosi si norocosi in viata

dana multumim frumos iti doresc muuulta rabdare,putere.

noi suntem bine, trecem de tot greul incet,incet.

sa ma laud putin cu baiatul meu care a luat 10 la atestatul de la engleza suntem cu bacul anul asta si am inceput cu emotii,cu agitatie maxima

noapte buna mamici si pitici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Buna dimi!

?

Ati plecat toate in we prelungit?

O saptamana minunata tuturor!

Mergi la inceput