BULGARASI DE IAN-FEB 2013!!!(2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tweetisor spune:

Bubblegum felicitari ! sarcina ushoara !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tweetisor spune:

lauraf89 felicitari pentru inimiaora ? shi ..ti-a dat shi tzie tot o mie de analize ...
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauraf89 spune:

Citat:
citat din mesajul lui tweetisor

lauraf89 felicitari pentru inimiaora ? shi ..ti-a dat shi tzie tot o mie de analize ...
va pup

Tweetisor am si eu de facut un carnat de analize...si cand ma gandesc ca numai Profilul Torch e 330 lei !
Felicitari pt inimioara!


5+

Iti multumesc tie Doamne, Sf Efrem cel Nou, Sf Nectarie si Maicii Domnului pentru aceasta binecuvantare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns majia spune:

Laura si Tweety, felicitari pentru inimioare . Si mie mi-a dat doctorul cateva analize de facut de gen HIV, toxo, hepatita si altele care nu stiu exact ce sunt.

Kmy, succes la dieta .

Lumi, ceva vesti?

Viki, ce tare dieta data de nutritionistul tau!

Eu am o problema, nu reusesc sa ma las de fumat. Am redus foarte mult, dar fiindca nu am greturi sau alte simptome evidente, tot mi se face pofta de cate o tigara . Aveti vreun sfat pentru mine?

5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Nag spune:

Salut!
Am o veste proasta...s-a oprit din evolutie, iar sacul vitelin era si mai mare. Am fost l-a spital si am fost chiuretata ceea ce mi s-a parut ingrozitor (e prima data).Imi pare rau ca nu voi face parte din echipa voastra cu bulgarasi. Am iesit la ora 18 din spital si de asta am intarziat sa va spun si voua. Sincer, cred ca tot raul e spre bine. Asa a vrut Dumnezeu si poate e mai bine sa nu fi trebuit sa aleg eu ce fac in continuare avand in vedere ca era o sarcina cu posibil defect genetic.
Ma resemnasem deja de miercuri de la ultima eco si imi revin in 3 luni dupa care vom incerca totusi sa-i facem o surioara lui Jiji (baietelul meu )
Va pup pe fiecare si va doresc tot binele din lume, sarcini fara probleme si copilasi sanatosi ca asta este cel mai important.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Nag spune:

Majia, eu la prima sarcina nu am stiut ca sunt gravida pana la 8 saptamani si am tot fumat. Pe la 12 saptamani nu mai puteam suporta nici fumul si nici gustul tigarii asa ca mi-a fost foarte usor sa renunt. Cred ca ar trebui sa eviti compania altor persoane fumacioase Este mai usor asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

felicitari tuturor care ati auzit inimioara bulgarasilor!!!
va multumesc si pt sustinere in cursa mea cu dieta!!!


kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lumi_Nag

Salut!
Am o veste proasta...s-a oprit din evolutie, iar sacul vitelin era si mai mare. Am fost l-a spital si am fost chiuretata ceea ce mi s-a parut ingrozitor (e prima data).Imi pare rau ca nu voi face parte din echipa voastra cu bulgarasi. Am iesit la ora 18 din spital si de asta am intarziat sa va spun si voua. Sincer, cred ca tot raul e spre bine. Asa a vrut Dumnezeu si poate e mai bine sa nu fi trebuit sa aleg eu ce fac in continuare avand in vedere ca era o sarcina cu posibil defect genetic.
Ma resemnasem deja de miercuri de la ultima eco si imi revin in 3 luni dupa care vom incerca totusi sa-i facem o surioara lui Jiji (baietelul meu )
Va pup pe fiecare si va doresc tot binele din lume, sarcini fara probleme si copilasi sanatosi ca asta este cel mai important.


Luminita, mami de ingerasul mult iubit George Catalin
Povestea minunii noastre in imagini,
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3e42c4b9e14d94094845f0" target="_blank">19.03.2007



imi pare nespus de rau!!!
tot raul spre bine, poate o sa fim colege in odiseea de peste 3 luni!!!
D-zeu sa-ti dea putere sa fii tare si sa mergi inainte cu sperantza!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikisor spune:

Lumi, imi pare foarte foarte rau pentru tine sa stii ca te mai asteptam pe aici sa ne spui ce mai faci.... ti pup si ai grija de tine

7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikisor spune:

tweetisor, felicitari pentru inimioara

7+

Mergi la inceput