BULGARASI DE IAN-FEB 2013!!!(2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Lumi
pe unde esti, asteptam vesti!!! medicul a terminat prog la 12!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Lumi,
esti ok, cum a fost la eco!!! te asteptam cu vesti!!1
eu , una, deja imi fac griji!!!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bubblegum

Kmy, multumim de capitolul nou, de cafeluta si bafta cu dieta:)Eu am incercat acum cateva luni sa ma opresc din mancat prea mult dulce am avut cateva zile cumplite vedeam numai bomboane tarte si praline:)

Noi azi stam acasa avem de aranjat terasa (in sensul de pus pernutele pe scaune fata de masa etc nu caram nu ne chinuim) apoi stam toata ziua in gradina pentru ca la noi e zi cu soare (in Belgia ploua cam 300 de zile pe an cand avem soare e zi nationala):)

Pupici si un weekend bun tuturor!

P.S Editez sa-mi exprim o frustrare.....tare ciudat e sa vad cum apare cand vreau sa trimit un mesaj :'asteptati pana va fi aprobat de moderator':)..eu toti anii cu Fivu-rile am scris pe dpc dar mi-am jurat ca atunci cand trec la Odisee imi fac un alt cont, de mamica si las in urma tot ce a fost urat;)
4+




daca esti de mult timp pe DC inseamna ca stii sa faci capitole si modificari sau nu?
mai scrie 5 mesaje scurte ca sa scapi de moderare!!
eu cred ca am scris d epe userul odiseei mai mult de 10 mesaje dar nu mi-au fost moderate, se vor modera odat cu capitolele , cred!!!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikisor spune:

kmy, multa bafta cu dieta :) eu am slabit de 2 ori mai mult: prima oara am fost la nutritionist si mi-a dat o dieta prin care mancam mai mult decat inainte si slabeam vazand cu ochii, si a doua oara am slabit cu dieta south beach... aia de 2 saptamani renunti la toti carbohidratii si dulciurile si apoi introduci usor carbohidratii buni ... iar miscare poti sa faci si in casa in sensul ca iti iei o bicicleta si poti pedala inclusiv cand te uiti la tv daca te pot ajuta cu ceva, te rog sa imi spui

lumi... cum a fost la doctor?

7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

knd am tinut-o acum 7 ani am slabit 18kg in 6 sapt!!
am mai avut vreo 3-4 tentative sa o reiau dar nu reuseam sa depasec primul castron de supa, azi( a doua zi de dieta) deja am ajuns la 3, cat am mancat ieri toata ziua si imi propun sa mai duc inca 2 pana la somn!!!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikisor spune:

super kmy...bravo!!! iti tin pumnii!!!

7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui vikisor

super kmy...bravo!!! iti tin pumnii!!!

7+


vedem luni , dupa 3 zile daca arata ceva cantarul!!!
eu sper sa aiba efect si sa-i fac o surpriza mare sotului meu knd se intoarce acasa peste 2 sapt!!!
ce-i drept pe atunci knd am incercat-o prima data eram mare consumatoare de fainoase( lucram la un vrac si in fiecare zi gustam din cuve knd le umpleam si nu de alta dar aveam peste 50 de buc)


kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bubblegum spune:

Citat:
citat din mesajul lui kmy_black

Citat:
citat din mesajul lui Bubblegum

Kmy, multumim de capitolul nou, de cafeluta si bafta cu dieta:)Eu am incercat acum cateva luni sa ma opresc din mancat prea mult dulce am avut cateva zile cumplite vedeam numai bomboane tarte si praline:)

Noi azi stam acasa avem de aranjat terasa (in sensul de pus pernutele pe scaune fata de masa etc nu caram nu ne chinuim) apoi stam toata ziua in gradina pentru ca la noi e zi cu soare (in Belgia ploua cam 300 de zile pe an cand avem soare e zi nationala):)

Pupici si un weekend bun tuturor!

P.S Editez sa-mi exprim o frustrare.....tare ciudat e sa vad cum apare cand vreau sa trimit un mesaj :'asteptati pana va fi aprobat de moderator':)..eu toti anii cu Fivu-rile am scris pe dpc dar mi-am jurat ca atunci cand trec la Odisee imi fac un alt cont, de mamica si las in urma tot ce a fost urat;)
4+




daca esti de mult timp pe DC inseamna ca stii sa faci capitole si modificari sau nu?
mai scrie 5 mesaje scurte ca sa scapi de moderare!!
eu cred ca am scris d epe userul odiseei mai mult de 10 mesaje dar nu mi-au fost moderate, se vor modera odat cu capitolele , cred!!!






Kmy, sunt pe dpc din 2005 si tot de pe atunci icnerc sa ajung la Odisee:)capitole nu am deschis pana acum nu am tinut niciodata neaparat dar de data asta incerc cu placere, banuiesc ca trebuie sa primesc parola pe pm parca...te rog eu daca dau cu bata'n balta p^rima oara cu capitolele trage-ma de maneca, okey?

4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blue_sea spune:

Buna!

Kamy, succes!

Eu am fost la cumparaturi si am facut prima cumparatura de gravida: mi-am luat un sutien special. E minunat! Nu mai suportam nimic, asa ma dor sanii.

5+







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tweetisor spune:

buna fetele ...
ieri am fost la a doua eco ..unde i s-a auzit inimioara .. sunt cam in 5 sapt + ... shi mi-a prescris o graoza de analize ... luni ma duc sa le fac ..shi secretzii martzi .. shi iar emotzii ca totul sa fie bine .. iau aid folic shi elevit ..
acum tot citeam pe forumuri cu listeria ..shi cum ma panichez din orice ..ma tot gandesc ..ce am mancat saptamanile astea ..sa nu-i fi facut rau lui bb ... dar incerc sa ma calemz :)

lumi ..veshti ceva ? ashteptam ..
week/end placut ! fara prea multe pofte shi.. buna dispozitzie va doresc !

Mergi la inceput