Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (72)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns petra73 spune:

hello felelor,

scuze ca ma bag si eu in seama pe aici, dar am citit ca aveti super nany, si as vrea si eu sa mi-o trimiteti careva pe PM daca se poate.multumiri.

in rest noi bine, sanatosi, avem un an jumate, picii imi ocupa tot timpul, si in sfarsit am terminat formalitatile si sunt pe numele nostru.
Va pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonavlas spune:

Crispro, se pare ca vom zbura totusi impreuna. Tocmai ne-au anuntat de la agentie ca s-a modificat ora zborului. Luni de la ora 11.55 cu escala la Timisoara!

Mami fericita de Raisa - 01.08.2010

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Deci Ramo ne vedem luni! zi-mi te rog ce ii pui Raisei pe avion? Crezi ca va sta cuminte pe scaun?



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui petra73

hello felelor,

scuze ca ma bag si eu in seama pe aici, dar am citit ca aveti super nany, si as vrea si eu sa mi-o trimiteti careva pe PM daca se poate.multumiri.

in rest noi bine, sanatosi, avem un an jumate, picii imi ocupa tot timpul, si in sfarsit am terminat formalitatile si sunt pe numele nostru.
Va pupam



Nu ne suparam Da-mi pe PM mailul tau si iti trimit cartea
Nu pot decat pe mail pentru ca este foarte mare.....


FELICITARI pentru intregirea oficiala a familiei
Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Tina...ai verificat mailul?E ok?

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonavlas spune:

Citat:
citat din mesajul lui crispro

Deci Ramo ne vedem luni! zi-mi te rog ce ii pui Raisei pe avion? Crezi ca va sta cuminte pe scaun?

Cristina , mami fericita de bebe Vlad (17.07.2010)

Poze

Sa-l ajutam pe Alex


Din experienta stiu sigur ca nu va sta locului in avion. Insa cat de cat avem noroc ca la 13.30 e ora de somn si sper sa adoarma in brate.
Ii pun jocuri pe telefonul meu si sper sa stea si daca nu, e charter si vor fi o gramada de copii, cel putin 1/familie, deci cred ca ii vor lasa pe culoar sa se joace, asa am "patit" cand am venit de la Paris.
Jucarii degeaba ii pun ca nu se joaca. Suzeta pt cand delocam si aterizam, apa si ceva de rontait.

Mami fericita de Raisa - 01.08.2010

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonavlas spune:

Am uitat (cred) sa va spun. Azi am fost la control, bebelina a luat 300 de grame in 12 zile, are 1,437 si e foarte bine, doar ca nu a vrut sa se uite la noi, statea cu manutele la ochi.
Mi-a dat si adeverinta cum ca pot zbura cu avionul....asa ca asteptam ziua de luni.

Mami fericita de Raisa - 01.08.2010

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tina_80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui baby78

Tina...ai verificat mailul?E ok?

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
26+


Acum verific, ca doar ce am ajuns acasa.
Am fost la terasa cu R, am mai alergat dupa el dar ne am simtit cu totii bine
Revin cu un raspuns dupa ce verific

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramonavlas

Crispro, se pare ca vom zbura totusi impreuna. Tocmai ne-au anuntat de la agentie ca s-a modificat ora zborului. Luni de la ora 11.55 cu escala la Timisoara!

Mami fericita de Raisa - 01.08.2010

29+



Nasol
Si tocmai ce ti-am povestit cum e sa zbori cu escala... si sa stai 1 ora in avion


1an + 08.07.2010

" Nu te uita cu tristete in trecut, pentru ca a trecut si nu te ingrijora pentru viitor, pentru ca e inca departe.
Traieste in prezent si fa-l atat de frumos incat sa merite sa ti-l amintesti" - Ida Scott Taylor


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonavlas spune:

Da Oana, de aia am si intrebat la agentie de escala. Stam 35 de minute. Asta e, doar la dus, la intoarcere avem zbor direct.

Mami fericita de Raisa - 01.08.2010

31+

Mergi la inceput