Prietene la bine si la greu - 164

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Ancutza,si eu spun ca ar fi mai bine sa mergi cu fata la medic...
Sper sa vii cu vesti bune cat mai repede. Pup fetita bolnavioara

Ramonika,ce mai faci? Ce mai face Ruxi?
Sper ca te simti mai bine

Licu,dragalas mai e Dragos,iar de Amalia,ce sa mai zic....e superba!!!!

Alexa a ramas cu o vanataie la frunte....si dorinta de a si-o vedea,cand trece pe langa vreo oglinda
Cand s-a trezit ieri dimineata m-a intrebat "unde este daddy?"
Cand i-am raspuns ca a plecat,este in avion, zice: "a amas siguie Aesa"....

Si inca una. Nu vroia sa doarma,si eu ii spun "trebuie sa dormi,ca sa cresti mare",cica "nu veau ches maie". Si incep eu: pai trebuie sa cresti...vei merge la scoala, vei iesi in oras cu fete si baieti....si vei avea o masina ca mami!- Se culca imediat,si raspunde: "veau mesina osie"

Ma enerveaza la culme vremea asta! Mi-e frica de mor cand tuna si fulgera



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Multa sanatatate Sabinutei! Sper sa treaca pana maine si sa nu fie nevoie de antibiotic.

Super tare Alexa cu masina rosie. Stie deja ce vrea. Imi pare rau de cucuiul facut. Eu o dau cu Tamus si trece repede orice cucui, vanataie, buba. E universal.

Licu ce frumos e la tine in casa. Tare mi-as dori sa am si eu 2 sa-i vad cum se joaca amandoi. Amalia e superba. Imi place rau de ea. Deh, eu sunt mai mult cu fetele. Ce mare s-a facut Dragos-motanelul. Acusi, ajung la scoala amandoi.

Gaby ai ajuns in HM dupa umbreluta? Sa stii ca acolo au si ochelari de soare cu kitty si clame. Noi le-am primit pe toate de la niste colege de servici si ii plac mult. Oricum favoriti detasati sunt Micky si Minnie. Pe aia ii iubeste maxim.



Participam la Concursul Klorane
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=momente%20klorane%20bebe&page=1" target="_blank"> Va rugam votati pozele da1 si da2. Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

n-am ajuns la hm pt ca trebuie sa fac cros sa ajung sin pipera in rahova sa iau mucosii de la gradi la timp.....si cu traficul pe vreme de ploaie e minunat
poate azi, ca tot e mama la mine, dar pe de alta parte vreau sa ajung repede sa vad ce mai face aeva, care tocmai a bifat un 39.3 fara altceva... nici nu mai da semne ca ar supara-o maseaua...

rezolv eu cu umbrela aia cumva....



2+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

gabitza uite aici http://fabricademagie.ro/Umbrela-Hello-Kitty

licu sunt mortqli strumfii

ancutz imi pare rau de necaz si imi pare rau ca nu poti sta cu ea

miany multumim de vesti, pupam italiencele de la care asteptam o veste piate dau si pe la capitala

lumi da cu tamus la vanataie se vindeca frumos si repede

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Imi cer scuze ca nu am citit nimic din urma. Duminica seara soacra mea ne-a parasit iar astazi a avut loc inmormantarea. Toate aceste zile Danut a avut febra 40 asa ca sunt ca de pe alta planeta. Revin curand alaturi de voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Angi sa iti traiasca micul print si sa fie sanatos.
Danut a primit aseara de la pediatru antibiotic. Azi dimineata avea 39.3. Analize nu am reusit sa facem pt ca au fost niste zile agitate tare. La serviciu ma asteapta o tona de acte asa ca maine cred ca ma duc deja. Cica maine imi serbez ziua cu colegii(si cea de nastere si cea de nume) ca era programat totul de o saptamana. Noroc ca se ocupa un coleg care sarbatoreste si el maine asa ca eu voi fi doar la dat banii. Sambata facem praznic de noua zile iar apoi sper sa ne linistim pentru o vreme...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Dymo, Dumnezeu s-o ierte!
De-acum inainte sper sa va linistiti si voi...
Multa sanatate lui Danut!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Offf, Dymo...Dumnezeu sa o ierte...si voi cu febra, si cu agitatia asta cu inmormantarea, acu' realizez ca eu ma plangeam, dar se poate si mai rau de atat, si imi pare tare rau ca tu esti cea care imi arata asta. Iti doresc putere sa treci peste perioada asta, iar lui Danut ii doresc ce-i doresc si Sabinei, sanatate si zile fara 40 de grade in termometru



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Dymomo,condoleante..... Sotul cum se simte?
Multa sanatate lui Danut,si voua multa liniste si putere



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Salutare fete.

Dymomo condoleante. Multa sanatate lui Danut.

Ancutz sanatate si Sabinei. O fi o infectie urinara care isi face de cap. Bine ca ati fost la dr.
Iti doresc un info tour placut in Creta& Santorini si sa vii cu cat mai putine bataturi la picioare.

Angi sa fie sanatos noul membru al familiei. Poze?

Licu ce mare este Dragos...si ce frumos se joaca cu Amalia

pt italience.

Dankutza, este fenomenala Cezara cum danseaza ea ca Shakira. Trebuia sa-i spun sotului sa-i cumpere si el din Turcia o chestie din aia cu banuti Emei. Cred ca i-ar fi placut.

Lumi, ce tare a fost Alexa cu

Eu cand am ajuns vineri la Ema(ma astepta in gara, ca am plecat singura, tati a venit a 2a zi din Turcia) i-am spus ca de ziua mea tati mi-a cumparat role Pfoooai toata ziua nu a mai tacut sa-i cumpar role Si cand e venit tati si-a luat papucii de casa in picioare si il lua de mana sa mearga la magazin...


Mergi la inceput