Clasa PREGATITOARE 2012-2013 (8)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns acs spune:

ania2006, unde anume pe site ai gasit informatia? Poti, te rog, sa afisezi link-ul? Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SEPH0RA spune:

Citat:
citat din mesajul lui ania2006

da, pe site-ul ismb.edu.ro


offf...de stres cred ca nu vad bine. Eu nu vad nici o schimbare, tot doar nr. de locuri neocupate dupa etapa a II-a.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaruta spune:

Citat:
citat din mesajul lui SEPH0RA

Citat:
citat din mesajul lui ania2006

da, pe site-ul ismb.edu.ro


offf...de stres cred ca nu vad bine. Eu nu vad nici o schimbare, tot doar nr. de locuri neocupate dupa etapa a II-a.


chiar nu e nimic nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ania2006 spune:

eu nu stiu ce scoala va intereseaza pe voi.
Dar la scoala vizata de mine , respectiv scoala 11, inainte de etapa a treia erau doar 2 clase de pregatitoare, acum s-a suplimentat cu inca o clasa, iar la clasa I erau 3 iar acum sunt 4.
www.ismb.edu.ro/Subpagini/pregatitoare/display.php?id_unitate=6


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigutza spune:

Eu privind atent la scoala 11 de ex. am observat diferenta la tabelul initial de etapa I. Imi amintesc ca erau propuse 75 locuri in etapa I la clasa I sigur pentru ca am comentat ca s-au ocupat toate din prima etapa, iar la CP cred ca erau 50. Acum apar CP - 75 si clasa I - 100. Oricum cineva care s-a inscris acolo, sau chiar a urmarit etapele poate sa confirme/infirme.
Eu ma asteptam sa apara ceva explicit etapa 3, incrisi x, pentru etapa 4 locuri ramase y, nu modificari in cap de coloana .
Cred ca maine vor fi vizibile modificarile complete.

Edit: Ania, am explicat amandoua in acelasi timp, eu cu locuri tu cu clase, deci e cam clar cred ca s-au suplimentat locurile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ania2006 spune:

este corect ce spune grigutza
Si cred ca maine sau in seara asta tarziu vor aparea mai multe detalii legate si de numarul de elevi inscrisi in etapa a treia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

V-am prins! Aici e sala de asteptare pentru rezultatele etapei a 3-a. Si eu tot dau click pe ismb dar degeaba deocamdata. Nici nu stiu daca sunt actualizate locurile ramase libere pentru etapa a 3-, pentru ca la Sc. Centrala apare 0, or eu intelesesem ca au pastrat locuri pentru cei din circumscriptie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigutza spune:

Ania, eu am verificat acum ca ne-ai atras tu atentia, dar este posibil ca modificarea sa fi fost facut mai demult, de ex inainte de etapa 3. Tocmai pentru ca mai veneau din circumscriptie si sa ii poata primi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ania2006 spune:

NU
modificarile au fost facute azi incepand cu ora 13.00

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigutza spune:

Elej, pai trebuie sa faci diferenta ca sa afli ce locuri au pastrat pentru etapa 3. La pregatitoare apare cam asa 50-44 deci aveau oprite 6 locuri pentru etapa 3 (la sc Centrala unde ai intrebat).
Dar in acelasi timp, 6 copii s-au inscris in alte scoli la pregatitoare, deci s-au deblocat cele 6 locuri teoretic pentru etapa 4. Acum asta trebuie sa apara pe site ca modificare, daca nu au mai venit in circumscriptie copii noi in etapa 3.

Mergi la inceput