Kangoo Jumps

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

da, kinga cumva

(si ar fi bine macar sotul sa fie de acord cu ele, nu sa zica NUUUUUU)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui sdcristian

da, kinga cumva

(si ar fi bine macar sotul sa fie de acord cu ele, nu sa zica NUUUUUU)


da, ea este, a deschis o sala chiar langa mineyupiiii!!!!
(putere de convingere!)

Caught between the devil and the deep blue sea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

gata, am ajuns acasa, suntem rupti amandoi, lac de apa, la un moment dat vedeam negru in fata ochilor

dar este distractiv de tot, imi place

eu mi-am facut programare si pt miercuri, housband a zis ca se mai gandeste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilinca79 spune:

Salut,

si pe mine ma intereseaza subiectul, ma gandesc de vre-un an sa merg macar la o sedinta sa vad cu ce "se mananca" kangoo jumps.

giulia unde in cj s-a deschis sala de care zici? Eu am vazut doar o locatie aproape de piata cipariu, dar e acolo de cel putin 1 an.



Ilinca, mama lui Victor (09.07.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniela23 spune:

Abia acum am auzit si eu de kangoo jump. Pare grozav de fun. Ma dud si eu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ilinca79

Salut,

si pe mine ma intereseaza subiectul, ma gandesc de vre-un an sa merg macar la o sedinta sa vad cu ce "se mananca" kangoo jumps.

giulia unde in cj s-a deschis sala de care zici? Eu am vazut doar o locatie aproape de piata cipariu, dar e acolo de cel putin 1 an.



Ilinca, mama lui Victor (09.07.2010)


imi scapa cum se numeste strada,(fosta cehoslovaciei) e aceea care duce din marasti catre iulius mall, mai demult era o sala de fitness acolo, chiar langa spalatoria auto. e aproape de benzinarie (omv sau mol, cea de sub pod) cum mergi catre mall pe partea stag, inainte de pizzerie. sper ca m-am facut inteleasa cat de cat

Caught between the devil and the deep blue sea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malinas spune:

Buna,

fac si eu kangoo de vreo 2 luni si imi place la nebunie. DIn pacate la sala unde merg eu este bataie pe ghete. Trebuie sa te programez cam cu o saptamana inainte, prin urmare m-am interesat sa vad cat costa o pereche de ghete, dar vad ca au niste preturi f mari asa ca m-am gandit sa caut ghete second-hand. Aveti ideea daca pot gasi in romania ghete de kangoo second-hand?

Multumesc,
Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

okazii.ro sau pe ebay

Insa pe mine ma scarbeste numai ideea sa-mi bag picioarele in ghetele transpirate de altcineva. Bleaaaah!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankcta spune:

Am auzit ca in Germania sunt cam 40 euro o pereche! E cineva din afara tarii?..... Aveti idee cam cat sunt incaltarile kangoo prin alte parti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Citat:
citat din mesajul lui ankcta

Am auzit ca in Germania sunt cam 40 euro o pereche! E cineva din afara tarii?..... Aveti idee cam cat sunt incaltarile kangoo prin alte parti?

Ancuta, in curand mamica!


Uite ca idee:

http://www.ebay.de/sch/i.html?_nkw=kangoo-jumps&clk_rvr_id=467549433109&adpos=1t1&MT_ID=43&crlp=23724898365_109&tt_encode=raw&geo_id=33341&keyword=kangoo-jumps&crdt=0

http://shop.kangoojumps.com/pags.php?d=O640O1050

Mergi la inceput