FIV 301

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Off,Castelana imi pare rau ca treci prin asa ceva,asta cu dintii e cosmarul meu cel mai frecvent,adica visez ca-mi cad dintii,ca mi se sfarama,se zice ca nu e bine,dar asta e,deocamdata este doar un vis urat.
Eu am facut joi histeroscopia si biopsia de endom,o experienta urata,mi-au facut doar anestezie locala si am simtit tot ce au facut,aveam un polip pe care l-au scos si acuma astept rezultatul de la biopsie.Sper sa nu am surprize neplacute si sa pot incepe trat
te pup tare sa treaca durererea

c`est la vie,pas le paradis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BIENCUTA spune:

Buna!nu am mai intrat de foarte mult timp pe forum dar acum am simtit nevoia sa va impartasesc ceea ce traiesc,o emotie puternica.pe 02.06.2012 am facut ET la giulesti.pe data dw 14.06 fac bhcg la giulesti.am nevoie de sustinerea voastra.am pus 3 embrioni din 6,si chiar as dori sa ramana toti.ne dorim foarte mult copii si cu cat mai multi cu atat mai bine.o sa revin cu informatii fericite pentru ca eu cred c va fi bine.va multumesc,bafta tuturor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela73 spune:

Biencuta sa dea Dumnezeu sa ai rezultatul dorit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elaela27 spune:

Cameline as dori sa vorbescu si eu cu tine in privat despre clinica athena,am incercat sa-ti trimit mesaj privat dar nu merge asa ca rog sa ma contactezi tu la eladrinceanu@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Salutare,
Ce liniste este pe aici...
Bruni, Daniele, Castelana pe unde sunteti?

BIENCUTA maine te asteptam cu beta gras.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Many eu sint prin zona,mai mult la babutze ca pe aici nu mai scrie lumea.Chiar ma intreb ce face Brunica noastra draga,nu mai vrea sa ne zica nimic
Biencuta bafta multa

c`est la vie,pas le paradis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

Uite ca vine baba la voi
Vin sa salut, ca n-am mai aruncat niciunul dintre ochi pe aici de ceva timp. castelana e umflata, daniela e histeroscopiata (cum s-o scrie?), bruni e expatriata, iar many era in deplasare c-am vazut-o mai devreme.

Saluuuut


...si-mi pare rau, fetelor, pentru lipsa vestilor bune de aici...

Iti poti da seama ce reprezinta un om, nu dupa ce realizeaza, ci dupa ceea ce tanjeste sa realizeze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudina78 spune:

Biencuta:
asteptam vesti bune de la tine astazi.
cum te simti? cum ti-a trecut perioada de asteptare?
te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Biencuta, nu ne spui nimic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns castelanaC spune:

Buna fetelor!!!!
ce liniste, sper ca toate sunteti bine si citim cat de curand numai mesaje cu beta pozitiv!

noi suntem bine, eu in plin "santier" cu dintii, sper sa terminam cu bine cat mai repede si sa incepem "atacul" in forta ( mai dureaza ceva luni...)

Vacante frumoase si bebelusi sanatosi/pufosi!

va pup

Mergi la inceput