FIV 301

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns castelanaC spune:

buna fetelor,
va pup si va doresc multtttttttttaaaaaaaaa bafta in tot ce faceti, sa vina bebelusii mai repede!

noi tot in aceeasi formula suntem, lucram in continuare speran ca bunul Dumnezeu ne va mai da bucuria de a vea un nou nascut in casa.

va pup si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui castelanaC

buna fetelor,
va pup si va doresc multtttttttttaaaaaaaaa bafta in tot ce faceti, sa vina bebelusii mai repede!

noi tot in aceeasi formula suntem, lucram in continuare speran ca bunul Dumnezeu ne va mai da bucuria de a vea un nou nascut in casa.

va pup si

castelana mami fericita

"Sa nu faci niciodata pentru un copil ceea ce poate face singur."

(Maria Montessori)



Va pupam si noi. Imi este dor de un mesaj de al tau .
Cum lucrati ptr. bebe2, incepi o noua procedura? Cum sunteti? Pe unde mai sunteti ?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns castelanaC spune:

Buna Many, nu mai facem proceduri, lucram pe medoda clasica.
Nu mai am energie si nervi pentru o alta procedura, de aproape un an ma cam plimb pe la dr cu una cu alta, ba un fibrom, ba ceva chisturi la sani, ba gastrita, ba venele ( care ma cam codesc sa le operez)...
toate astea ( nu gastrita) sunt de fapt consecinte clare ale hormonarile multe di dese....

In rest bine merci, Castelan creste si ne face zilele frumoase, a facut 3 ani, merge la gradi Montessori, ii place mult ( e suparat cand e vacanta... nu numai el)

In rest...ne pregatim pentru transfer, se pare ca in sudamerica...asa ca ne asteapta zile grele cu mutari si alte acomodari.

tu esti bine? Vlad? nu am citit nimic din urma, scuze!
te pup si toate cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

CASTELANA

ce ma bucur sa te ``vad``
de foarte multe ori m-am gandit la voi,te-am mai cautat si pe la italience,dar ai disparut.Cezar e baiat mare,sa fie sanatos si lasa ca e buna si metoda clasica la ceva


sanatate multa iti doresc si succesuri pe toate planurile


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Many pe tine te pup doamna draga

Oare ce o mai face Bruni a noastra .Sper sa-i fie bine si sa fie fericita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

Va pup dragelor..daniela:*:*:*..bruniiii..pe unde esti?

Mergi la inceput