PRIETENE FARA TITLU (85)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Moni- ipi e aprobat si aici dc vrei sa fac research spune- mi te rog

Denisa cu Emma Andrea 6 ani si Mark Alexv4 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Mai Denisa... mai potoleste-te cu presupunerile astea negative. Pai ce facem aici? Ne-ai jumulit sa nu plangem pe-aici , sa fim optimiste si-acu' tu ce faci.

Si pana la urma ce pesti ati prins..intr-un numar atat de mare?Mie imi place salaul ca n-are solzi de curatat..si scap mai repede

LILIANA COSMIN ANDREI (28.01.2010) si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

www.dropshots.com/teonic" target="_blank">POZE


"Exista un singur copil frumos pe lume, si este al fiecarei mame!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Denisa potoleste-te,lasa in pace cautarile (si lasa si ipi ca ala se gaseste p-aci) ,ca ai timp daca doamne fereste iese prost biopsia.Si daca-ar fi ceva, ala-i vindecabil lejer daca-i prins devreme.La vara-mea au trecut deja 8-9 ani si e super ok.Ea a avut inainte ceva chisturi scoase benigne,dupa cativa ani cand a aparut altul ... ala era malign.Dar s-a tot cautat si ea periodic,mai ales fiindca a avut o prietena ff buna care a murit de-asa ceva ...
LILI tu pe ce sau cine te mai suparasi acu'?
Si chestiile placute cu copiii care-s? Toarna tot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Pauza la Eurovision.Nu v-ati uitat?
Asa si Deniso am inteles ca in iunie o sa fi prin RO! Exact cand si unde,detaliat pe zile please! Tare-as vrea sa ne intalnim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Denisa
http://breastcancer.about.com/od/mammograms/p/calcifications.htm
80% dintre microcalcifieri sunt benigne.
Dar intradevar unele pot fi si leziuni precanceroase,probabil de-aia ai citit tu pe undeva ca-i bine sa fie scoase.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

LILI-stai calma ca eu sunt optimista-adica chiar daca trec prin opwratie sa scot "prostiile alea" de acolo,sunt sigura ca ma fac bine ca eu am o misiune prea clara si de durata cu asta micu'-doar de aia mi l-a trimis DD asa special cum este,ca sa si il fac mare si pina atunci se mai lumineaza lumea din jurul lui.
Astept marile schimbari din Decembrie care cica vor avea un impact f.mare asupra copiilor speciali.Nu intru in detalii ca stiu ca nu multa lume crede in teoriile care se vehiculeaza dar eu am studiat ceva.
MONI-stiu ce zic statisticile,dar pe linga ce am citit asa mi-au spus si joia trecuta la spital,dar si asa e ok,ca poti scapa doar cu 2 laparoscopice, in loc de ceva mai grav -faza e ca si chistul ala se cam cere scos ca se joaca cu mine dinainte sa il am pe A,ba se micsoareaza, ba creste si ma rog eu de vreo 3 luni nu ma simt deloc bine si A saracu' din prea multa dragoste ma mai si loveste, etc.
Tu zi dc vrei ipi ala de aici ca poate o fi mai ieftin,nu am apucat sa ma uit sa vad exact, dar stiu ca la voi e tare scump,parca asa am citit dincolo.
Hai ca nu va mai indispun cu ale mele, ca treb sa se rezolve ele,va pup

Denisa cu Emma Andrea 6 ani si Mark Alexv4 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Tot eu ca am uitat sa va raspund cu pestii aia-se prind o singura data pe an si perd e de doar 10 ziel acuma la sf de mai si nu au limita, majoritatea au-se numeste silver bas si e extraordinar de gustos ca si salaul si cu putine oase-dar Dragos 90% il face fileuri si sunt super ok si pastreaza cativa intregi de saramura cu mamaligutza-cand il faci fileuri ramane cma jumate din tot pestele dar deja a facut prajit cu usturoi si are mare succes si la copiii-gata merg la nani.

Denisa cu Emma Andrea 6 ani si Mark Alexv4 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

.
buna dimineata.
eu nu am mai revenit aseara, am picat franta. am robotit pana pe la 9 in gradina. Nu mai imi simt mainile.Nu sunt gata. dar arata mai bine decat cu marginile alea refolosite.

Denisa, aha, e un fel de "vanatoare" de pesti. asa e si aici sezonuld e vanatoare, in septembrie si tine 3 saptamani. Dar au reguli care cum pe cine impusti mai inaite. Numai daca impusit o caprioara ai voi apoi si un cerb, invers nu.

eu am adormit instantaneu cum m-am asezat pe canapea. Ce eurovision. al meu a tot butonat. " filme si euroviosin a vizionat in acelasi timp. Ce sa vad frate???????? m-a ametit si mai mult. Pana la urma a renuntat si el, n-a mai rezistat pana la final sa vada cine castiga la 12 m-a trezit si ne-am bagat in pat.
David m-a sunt de dimineata. cica un coleg de grupa avea telefon si s-a gandit sa sune. Dragul de el s-a gandit la mine. eu nu i-am zis sa ma sune ca stiam ca nu are de unde, si nici eu nu am indraznit sa sun coordinatoarea de grup.

noi plecam la socrii azi candva cand s-o satura de somn dumnu`sot pana maine. Aici sunt azi Rusalile si mine e liber.

V-am pupat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Hello si un iced cappuccino ca noi avem35c -si umiditate la greu si nu he merge AC- abia miercuri instaleaza unul nou si atunci scad si temperaturile
Moni- cum esti, ceva raspunsuri pt trial? Am uitat sa iti spun ca vin din15 iunie piña in 2 iulie si tb sa merg 1 sapt la socrii ca vine fratele Lui Dr din anglia cu nepotica- apoi 2 zile la Bucuresti si Raman 7 zile la Valcea unde si botezam fetita Lui fratelo - so dc esti in zona sau in perd 23-25 in Bucu putem sa ne vedem cred


Denisa cu Emma Andrea 6 ani si Mark Alexv4 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Denisa , sa nu cumva sa te dai lovita cand treceti prin Buzau, ca te pap cu fulgi cu tot!
Doamne, ca abia astept sa ne vedem live !
Aceleasi emotii le-am avut si la intalnirea cu Moni si Ingrid , in 2010.
Cu Lili (in 2007) n-am avut prea mari emotii, fiindca eram prea necajita de problema mea cu Razvan. Si apoi ne-am revazut inca de 2 ori.
Cu Brandusa , cam acelasi lucru. Doar cand mi-a iesit in fata la iesirea din metrou... am avut o stare de nedescris, tot emotii, fireste.

Mergi la inceput