Scandalul Oana Zavoranu-Pepe

Scandalul Oana Zavoranu-Pepe | Autor: AYUMI

Link direct la acest mesaj

Ma uitam pe forum si am observat ca nu e nici un subiect despre scandalul lunii,Oana si Pepe.Sau poate ca suntem toti super saturati de subiect.
Pe mine ma uimeste pe zi ce trece ce se intampla si cat de mare se largeste "grupul scandalagiilor":Loredana,Pastrama...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Melaroxy spune:

asta nu e un scandal. e un circ. e mahala.
ma scarbeste sa ma uit la oana( si la mamica ei) care pozeaza in femeia inselata si prostuta, care interpreteaza fiecare cuvintel doar cum vrea ea. o fi auzit de cuvantul penibil?
care este problema daca nevasta lui pepe era virgina sau nu? loredana se potriveste f bine cu oana.( macar oana stie sa vorbeasca lb romana) nu vor dacat scandal, sa fie in centrul atentiei, sa posteze in victime, sa aduca injurii altora..... e adevarat sunt victime, dar doar ale propriei persoane. sunt curiasa cand se vor opri. dar cred ca adevaratii vinovati sunt doar cei de la antena 1 pt ca amplifica si incurajeaza doar astfel de emisiuni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela42 spune:

parerea mea este ca aceste ,,domnisoare,,par a fi in stare de absolut orice pt citiva banuti.ca apoi ei se vor cheltui pe fustite masinute vrajitoare silicoane...este numa treaba lor ce vor dori sa faca darrr durerea mea este fix la ce intoxicare manipulare sfidare a bunului simt doresc oamenii sa vada!!!cine face audiente acestor emisiuni?chiar ar trebui deschis un subiect fara cearta si scandal sa ne argumentam sincer de ce atita dorinta de a patrunde in ,,bucataria,,sufletului.ieri cu serban ionescu au depasit total pragul omeniei!la fel cu angela ciochina iar cu filmarea lui gica petrescu...dragul de el sa suparat cumplit cid au navalit in casa lui.ayumi intru in grupul super saturati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYUMI spune:

Grupul super saturati?

Ma uimesc pe zi ce trece unde pot ajunge oamenii astia!Melaroxy,or fi de vina antenele,dar lasa ca nici cu Pro tv nu mi-e rusine.
Pacat ca din tot acest scandal,singura care sufera e o femeie insarcinata,Raluca,care nu are nici o vina ca a picat intre ei.Consider ca nici Pepe nu e usa de biserica,as cum nici Oana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianad spune:

Rusine mi-e sa spun ca habar nu am despre ce scandal si ce emisiuni e vorba.DianaD & Alexandru 12 04 2006www.ghid-az.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Cred ca Pepe si Oana au facut rau ca s-au despartit. Sunt facuti unul pt celalalt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

mie mi-e rau cand o vad pe oana, zau! nu am suportat-o niciodata, dar de cand cu scandalul cu pepe imi iese deja pe nas...desi ma uit prea putin la tv, de obicei seara vreo 1-2 ore inainte de somn, de cateva sapt daca nu era la antene o gaseam la kanal d si tot asa
impuscati-o, va rog, sa nu se mai chinuie!

Caught between the devil and the deep blue sea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Oana ca Oana, mai mult s-a certat cu unul si cu altul la TV dar Pp a intrecut masura cand a dat filmuletul acela cu Tudy. Iar astazi revine in forta: http://www.revistapresei.net/2826/pepe-sustine-in-continuare-ca-oana-zavoranu-a-fost-gravida-cu-tudy-in-mail-urile-ei-se-spune-ce-curge-si-in-cine-intra-ca-sa-demontam-faza-cu-sarcina.html
Deci asa ceva...!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYUMI spune:

Daa,femeia asta surprinde pe zi ce trece.Ma intreb oare cand se va termina totul???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natalia_nica spune:

Mi-a scarba de ei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melaroxy spune:

nu sunt fan proTV, dar ma uit mai des la maruta pt ca el mai invita si oameni de calitate. ma uit la tv cand sunt in tura de dimineata la serviciu si ajung acasa la ora 4 si in timp ce pregatesc masa ascult la tv si schimb din cand in cand posturile. la antena 1 putem urmarii doar scandaluri si f multe inventii. daca nu e oana e mama ei sau acea loredana. ......
pana ce nu face oana ceva din viata ei o sa o mai vedem tot cu acest teatru.

Mergi la inceput