Mamici din Grecia (14)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Identic si de la mine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica11 spune:

La multi ani!

Cu speranta ca a-ti petrecut sarbatoarea Craciunului in pace si bucurie alaturi de cei dragi, va doresc si de acum inainte un an 2013 plin de bucurii si impliniri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioannoula spune:

La Multi Ani!!! fie ca noul an sa va aduca sanatate fericire si impliniri!!!! Puup toate fetele si toti puisorii frumosi de pe forum!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Un an nou sanatos ,vesel,frumos plin de toate realizarile!!!
La multi ani dintr un restaurant din LA ROCHE
Azi mincam intr un petit satuc feudal de un farmec.....DURBUY....numarul unu din ce am vazut eu pina acum......atit de frumos ca ti dau lacrimile de emotie
De vizitat de craciun!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamitza_alex spune:

La multi ani fetelor,un an nou fericit!!
ce facti voi?noi bine,pe acasa,aici ba e soare,ba e nor dar e rece oricum.fimea a fost bucuroasa ca a venit mos craciun cu bebele nenuko pe care si-l dorea ea,care acum zace uitat pe la jucarii.a avut si serbare la gradi unde a fost zana,foarte frumos,a venit mosul si acolo cu un puzzel,caci asa s-a hotarat.in rest nimic nou.voi cum ati petrecut?ce noutati mai aveti?o zi buna tuturor,va pup de la mic la mare si sper sa mai intrati!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioannoula spune:

Asa face si a mea cu jucariile. totul e la inceput, pe urma...stau la jucarii, cine stie cum sa se uite la ele, doar cand vine alt copil sa se joace. Spre mirarea mea, cand l-am dus pe tata la autocar i-a dat doamna de la agentie un catelus amarat si jegos din plus, cred ca nu face nici 50 de centi... mic de tot, ei ala il cere si cand doarme, nu pleaca fara el... si ma oftic de mor, ca ii iau tot ce e mai bun si mai frumos. Copii... in rest, toate bune. am invatat sa crosetez, am facut cateva caciulite, 2 perechi de botosei pt fanu, si ma apuc de o palariuta. chiar ma gandesc erios sa fac si pentru altii..:d

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamitza_alex spune:

ioana cum ai reusit?mi-ar placea si mie sa stiu dar nu am idee.asa acum de craciun pt nenuko am dat 30 de euro ca l-am gasit la oferta,in jumbo era 40 si cum vedea reclama la tv cu el facea mami asta il vreau de la mosu,e acum zace,imi vine sa le iau sa le arunc pe toate...noapte buna!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MoRo_K spune:

La multi ani!Kalh xronia sa aveti :) sa va dea Domnul numai bucurii!
Carmaw....ce frumos...La roche en ardennes?!ne-a placut si noua mult si de durubuy am auzit si noi dar era departe si n-am ajuns...data viitoare :)
ioannoula bravo...eu le-am dat sarcina crosetatului celor 2 strabunici ale lui bb de aici:)
noi crestem...program full..acumdoarme in brate...inca ne luptam cu alaptatul,dar lp e baza..nu prea am lapte...in res in fiecare zi ceva nou :)
va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioannoula spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamitza_alex

ioana cum ai reusit?mi-ar placea si mie sa stiu dar nu am idee.asa acum de craciun pt nenuko am dat 30 de euro ca l-am gasit la oferta,in jumbo era 40 si cum vedea reclama la tv cu el facea mami asta il vreau de la mosu,e acum zace,imi vine sa le iau sa le arunc pe toate...noapte buna!!!

Maria-Bianca.3.09.2008


Am gasit pe youtube. la inceput nu puteam sa scot firele..:))) dar acum mi s-a dat mana si imi place de mor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Moro k,pupa piciorusele micutului...asa din partea mea!!!
Oana vezi ca pe www.culinar.ro dar si pe artaculinara.com sunt topice dragute cu impletiturile(au poze ,descriptive...tot)
Numai bine fetelor!

Mergi la inceput