Zmeurici de iulie - august 2009 (21)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

a inceput party-ul in tufa de zmeura:
Ingrid, Tudor, Evelina, Roan, Dinu, Teodor, Ania si Ioana!
Sa cresteti mari si sanatosi puilor si numai bucurii sa aducetti parintilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

si continuam urarile, chiar daca nu intru zilnic aici:
Robert, Rares, Vladimir, Beatrice, Iarina, Bogdan, Albert, Luca si Daria
puiul meu mare si smecheros! La multi ani Edi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_1979 spune:

Buna ziua fetelor! Ce mai faceti?
GioLa multi anisori lui Edi , bucurii si numai realizari!
Blanca000ce fac fetele? Frumoasa Clara ce face? Am vazut-o pe FB , o dulceata!
Astept sa mai scrieti si voi ! Pupici dulci la toata tufa!
Mami de Laura Maria ( 16.07.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_1979 spune:

Fetelor am pus niste pozici cu Laura Maria
http://family.webshots.com/album/583052742EtikpP

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ungaras spune:

La multi ani dragi zmeurici! Sa cresteti sanatosi si fericiti!
Andreea,e frumoasa tare zmeurica ta, lunguta mi se pare si imi plac mult de tot sprancenele ei.

Noi ne pregatim de vacanta.Fata a terminat cu gradinita dar sper sa reusesc sa o trimit din septembrie sau octombrie iar. Perioada sarbatorilor e super de petrecut la gradi cu copiii.Acum sta in balcon si asculta cum se joaca copiii in curtea gradinitei si ma intreaba de ce se joaca fara ea. Trist.i-am spus ca nu mai merge la gradi pentru ca noi plecam in vacanta. O sa stam cateva zile in Tirol la o pensiune, apoi in Croatia cateva zile si de acolo spre mamaie. Ultima parte ma incanta doar pentru ca o sa fie fata fericita cu bunicii si o sa mai vb si ea romana.Altfel, din Croatia as face drum intors. Oricum e bine ca o sa avem si noi parte de soare ca m-am saturat de ploi. In luna iulie, stam cu copiii in casa si le dam vit D in loc de soare..

Va pup si zile frumoase de vara va doresc, sa petreceti frumos si sa va bucurati alaturi de zmeuricile sarbatorite. Tare repede si frumos au trecut 3 anisori,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_1979 spune:

Multumim mult Ungaras!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

Daria, Oliver, David, Octavian, Alexandra, Delia, Ioana, Anastasia, Andreea, Andreea, Maya, Teodora, Denis, Balazs si Radu!
Sa cresteti mari si sanaosi, sa aveti o copilarie frumoasa si vesela! Mamici de zmeurici, sa va traiasca copilasii si numai bucurii sa va aduca!

Andreea mersi frumos de urari. in curand va sarbatoriti si voi!
chiar ca e inalta laura, cati cm are?
Ungaras vacana placuta sa aveti si relaxanta, mai ales pe eritoriul tarii noastre unde ai si ajutoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_1979 spune:

Buna fetelor! Azi implinim si noi 3 anisori si avem un metru inaltime si 14 kg ( lunga si slaba ) , dar sa fie sanatoasa ca e bine si asa !
Abia astept sa mai scrieti si voi ! Mi-e dor de zilele cand nu apucam sa citesc tot ! Pupici
Mami de Laura Maria( 16.07.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flosideea spune:

Scriu aici ca înc#259; nu am rezolvat problema cu softul pe tel si nu pot citi nimic.multumim pt urari,ne'am chefuit duminica,marti iar ASA ca sunt Franta.duminica o nebunie,15 persoane la 35 de grade,sauna pe bune,Am fost doar familia,ieri au fost nasii ,m#259; bucur ca denis a fost fericit.eu simt ca pic.azi iar smotru in casa,am zis ca închid interfonul.:)).sunt disperata ca nu'i gasesc lui denis anumite personaje din Thomas,trebuie sa vad cine mai pleac#259; prin afara sa îmi ia,ca m#259; cearta ca nu are anumite piese.eu voi mai scrie aici,deocamdat#259; spun sincer ca nu m#259; rup sa fac update la soft mai ales ca flo are salariul micsorat...o groaza de probleme.spersa mai scrieti si aici ca îmi lipsiti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ivanoiuadela9 spune:

Buna fetele , v-am cam neglijat in ultimul timp asa ca merit o urecheala zdravana . Vin acum pe la voi sa urez la multi ani tuturor copilasilor nascuti astazi si mai ales lui stefanuca al meu care a implinit 3 anisori . va pup si va doresc numai bucurii si sanatate.

Mergi la inceput