LMA!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***420**

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Desi am mancat ca o purcica zilele astea, am schimbat prefixul la kilograme Chiar nu inteleg cum


Of-of-of! Vorbesti de funie in casa spanzuratului! Tre sa ma potolesc, ca m-am ingrasat IMENS in ultimele 2 saptamani... mi se pare ireal...

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

ilink, e clar ca pt copil e mai bine acolo unde e, la bunici, decit linga o mama denaturata... caci natura pune instinctul in mama sa-si protejeze puii, iar aceasta mama nu il are... mi-e teama ca tocmai din cauza copilariei ei nu e in stare sa se ataseze de puiul ei, probabil ca a fost trauma atit de mare incit ei i se pare normalitate ... si de aici refuzul a tot ce ii spune lume: " sa isi creasca copilul singura etc"
Ea o tine una si buna, ca ea are nevoie de spatiu personal (parca cine nu are!!!) indiferent de consecinte. Si asta e grav, caci si noi avem aceasta nevoie, dar trecem peste ea, ca peste multe altele, ca sa ii fie bine copilului. Avem rabdare cu el sa creasca si uite ca vine o perioada apoi cind copilul e asa bine detasat, asa de sigur de iubirea parintilor, ca le da el "liber", cum ti-a dat fie-ta ieri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Si daca tot vorbim de vacante, va propun locatia aleasa pt intalneala din luna mai :


INTALNEALA ANIVERSARA 3 ANI GHIOCEI

11-13 MAI 2012

SIBIEL http://www.sibiel.ro/galerie_ro.html

Camera dubla costa 125 ron , apartamentul 150 ron , micul dejun fiind inclus

Pt cina si pranz mi-a trimis doamna niste variante, vom discuta mai tarziu aceste detalii

Va rog sa-mi confirmati din noi participarea voastra la intalneala, sper sa ne strangem cat mai multe !!




CONFIRMAM!

Cu parere de rau ca nu pot veni si Pisiciiiiii!!!!!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

io ma-nscriu prima :) cu apartament

ar fi bine sa facem un protap cu un animal pe el... am vazut niste poze



Da, putem discuta pt sambata seara eventual



Poate da! Poate kiar asa!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Citat:
citat din mesajul lui novus

Si daca tot vorbim de vacante, va propun locatia aleasa pt intalneala din luna mai :


INTALNEALA ANIVERSARA 3 ANI GHIOCEI

11-13 MAI 2012

SIBIEL http://www.sibiel.ro/galerie_ro.html

Camera dubla costa 125 ron , apartamentul 150 ron , micul dejun fiind inclus

Pt cina si pranz mi-a trimis doamna niste variante, vom discuta mai tarziu aceste detalii

Va rog sa-mi confirmati din noi participarea voastra la intalneala, sper sa ne strangem cat mai multe !!




CONFIRMAM!

Cu parere de rau ca nu pot veni si Pisiciiiiii!!!!!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute


Atunci pune motanul sef sa-mi faca si un virament de 150 ron ca sa fim siguri ca nu va razganditi si pt ca trebuie sa-i virez un avans saptamana viitoare dnei

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Noi inca nu stim sigur daca mergem. I-am dat si eu mail lui Cristi, sa vad ce zice. Problema ar fi ca este cu o saptamana inainte de botez. Dar 70 la suta venim.

Curea noi am renuntat de mult la biberon. De fapt a renuntat singur. De dormit 4 ore la pranz nu mi s-a intamplat, dar mi se pare tare Cred ca Rares doarme atat.

Multumesc de aprecieri Zic si eu ca si Ina, mi-am camuflat kilogramele, ca de fapt sunt cam pufoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Ina cum se mai simte Ian?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Salut!

Olishka, ce frumosi sunteti! Si ce poze frumoase!
La multe lunite, Leon!
Vad ca e serioasa pasiunea lui David pt Angry Birds, i-ati procurat si prastie uriasa, wow!!! Luca deja s-a calmat, n-am apucat sa achizitionam decat pasaroiul rosu, cu care acum jocam fotbal prin casa, dar s-a apucat de Mario Bros .

Bebe, Ariana este o dulceata!!

Chato, lasa-le incolo de oo, era o gluma nereusita, nimic incriptat. Spor la bagaje!

Ilinca, eu si unghiile, si parul broscului, le tund in somn (somnul lui), nu m-am gandit ca ar fi ceva in neregula.

Ina, n-as putea spune ca ne-am confruntat cu problema voastra, dar am avem si noi hachitele noastre (cum ar fi refuzul de a se aseza pe oala inainte de fix momentul in care are de facut ceva in ea, n-a stat niciodata peolita goala, parca il musca, dar dupa ce a facut, pe ea plina, ar sta cu orele). Dar imi dau cu parerea: cred ca ar ajuta daca l-ai convinge pe Ian sa nu ma faca caca din picioare. Si convinge-l sa probeze wc-ul (fara reductor), eventul aseaza-l fix in momentul in care se lanseaza in productie , pozitia il ajuta sa faca in 3 secunde, fara efort, Luca a fost fascinat cand a constatat asta . Bafta!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Tema:

Descrieti, caracterizati, si fizic, si psihic, ghiocelul din dotare (ca pentru cineva care nu l-a vazut niciodata).

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Curea, nu am vazut locatia live dar din review-uri pare ok, locatia e aerisita si are mult spatiu , sa speram ca va fi bine !


Inapreda, cum e Ian ? de dimineata tot vreau sa intreb


Olga, sper sa puteti veni si voi !! off complicata alegerea perioadei optime

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput