Mamici inimoase de Constanta - 162

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

La multi ani blondului Stefan! Sa aiba parte de succese la scoala si de o copilarie fericita! Sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii!

rox, vazut copiii frumosi la terasa cu leagane ne-am oprit si noi, bineinteles




mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

decizia cu colegiul din clasa a V-a e pur subiectiva, tine in primul rand de copil, apoi de asteptarile familiei. la miru au plecat 2 copii, unul la ovidius, care este un mic geniu pe mate si era pacat sa nu beneficieze de stimulare si al doilea la calinescu, care liceu intre timp s-a degradat si parintii au regretat decizia. miru e f constiincioasa si perseverenta si asta o face sa aiba rezultate bune la toate materiile, insa pt ea sunt mai importante activitatile extrascolare pe care le-a prestat de mica, asa incat noi am preferat sa ii acordam timp pt ele. fiecare isi cunoaste cel mai bine copilul, date fiind cerintele mari de la colegiu, copilul trebuie sa aiba capacitatea, dorinta si putinta de a le realiza si, eventual, de a le impleti si cu activitatile extrascolare, daca are talent sau abilitati in acest sens.


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Vladis . Am baiat mare! (care continua sa ma caute noaptea - m-am resemnat, va dormi cu mine pana la prima prietena )

Ai dreptate cu decizia privitoare la colegiu. Eu as alege varianta asta in primul rand pentru programul de dimineata . Maria a auzit de Ovidius si i se pare extraordinar sa intre la liceu in a V-a , dar mai vedem.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


La multi ani fericiti STEFAN

Cornelia:multe

Noi ne-am plimbat prin Navodari la concert, pe plaja, unde Luc a facut putina baie, la zmee ne-am uitat din masina.

Vladis: ce-mi place de voi, ca reusiti sa va distrati

Rox: ai niste copii tare draguti


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata doamnelor....
ce mai faceti? v-ati relaxat putin in week end? de azi cu forte noi la munca?
noi in parc, pe lac cu hidrobicicleta, la trambuline.. din astea. imi pare bine ca nu mai e asa cald ca saptamana trecuta... as sta tot timpul pe afara.
o saptamana usoara va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

mneatza,

si noi la fel, week-end incarcat. in parc, cu bicicleta, in cate doua ture zilnic, in plimbari, piata, karate, etc.

cine a fost la Gura Portitei? adica, mai bine zis, cine a innoptat acolo. vrem sa mergem spre sf lunii, si sa stam macar o noapte acolo, dar ...nu stim cum este oferta la cazare, conditiile. am intrat pe site, am vazut preturile, dar cam atat.
Cum se mananca?

va doresc o saptamana usoara.

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
ce a venit ploaiaaaa.... hihihi normal ca spalasem eu masina duminica....
Alina eu tot vreau la gura portitei, nu am ajuns vreodata. am inteles ca e cam scump totusi....
Miha ati rezolvat problema alergiei? imi venea sa te sun mai tarziu vineri sa te intreb....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

mneatza,

Rox
, pana pe 14.06 au preturi ok, la Gura Portitei, sunt ok preturile afisate pe site, adica sunt reale.am vb deja cu cateva persoane care merg des acolo....este scump in sezon, in rest destul de ok, singurul minus: nu exista magazin de nici un fel, deci orice vrei sa cumperi de la terasa/restaurant sau te duci cu provizii daca te tin mainile sa cari

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ziua buna,
ce liniste.... treburi multe sa inteleg? :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mery_anna spune:

Astazi eu spun prezent,chiar daca am treaba de nu-mi vad capul nu fac nimic...m-am suparat tare.Nu mai scap de mancarime de am intrat chiar in panica.Am fost la dr. Cioabla si am inceput un tratament pt. 3 saptamani,Ionut tuseste,refluxul tot mai apare...nu mai stiu,astazi stau ca simt ca-mi pierd mintile,maine poate va fi mai bine....

Am cateva formulare 230 adunate pentru asociatia copiilor hipoacuzici din care face parte si Ionut,formulare adunate de la persoane cu domiciliul in Constanta.Puteti sa-mi spuneti unde este si cum ajung de la gara la Administratia Financiara,si daca pot depune aceste formulare fara imputernicire din partea contribuabilului?In unele judete se cere aceasta imputernicire.Multumesc!

O zi minunata!

Mergi la inceput