Mamici inimoase de Constanta - 162

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Vladis vad ca esti la curent cu ce concerte,evenimente mai sunt prin Cta,asa ca draga mea,pune te rog si aici un anunt,o maslina,sa stim si noi.
weekend placut tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Si eu am prea multe planuri pt we asta... lucrez luni, sotul lucreaza non-stop inclusiv we si marti Prevad ca miercuri vin pe branci la munca... daca nu reusesc sa comasez planurile si sa ma si odihnesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

ledi, www.evenim.ro/evenimente/constanta.html" target="_blank">concertele de prin mamaia sunt in mare parte tehno-house,in www.city-park.ro/evenimente/tombola-distractiei-de-1-mai-2012" target="_blank"> city park o sa fie ceva mai pop . have fun!

nu stiu de ce nu vrea sa ia link-ul cu detalii, dati cautare dupa "program evenimente minivacanta de 1 mai pe litoral" pe am fost acolo .r o


EDIT: atelierul de creatie din maritimo.

Edit 2: a cazut guvernul ungureanu



mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata doamnelor
ce faceti? cum v-ati distrat in prima parte de week end lung?
noi am fost ieri la Zmee, tare frumos a fost!!! si caaaald, m-am bronzat pe maini hihihihi.
distractie placuta celor ce au si azi liber.... si spor mie la lucru - si celorlalti care is la job sau acasa, bineinteles!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!

Si eu la munca, fara chef normal, cand vad ce pustiu e

Noi am profitat ieri de vreme si ne-am plimbat vreo 5 ore, am fost si pe plaja, unde a fost tare bine, ce ma bucur ca se apropie vara

Maine tot plimbari pe plaja doresc si prin statiuni.



Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Salutare,

Am intrat rapid sa va urez distractie placuta si sa cer un sfat.

Rox, ne luptam iar cu o viroza urata, mai ales cu gatul, mai intai eu, apoi sotul si acum si piticul, desi credeam ca l-am scapat pe el cu Oscillo preventiv. Ne-a dat dr. Sima tratament, tuseste urat, muci tot tacamul, dar am uitat sa intreb cum cu baia fierbinte. parerile sunt impartite, unii zic ca nu e bine sa-i faci baie ca raceste si mai tare, altii ca e bine ca elimina toxine etc...Febra a facut putin si i-a scazut imediat dupa Calpol, acum vad ca n-a mai facut de la pranz.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

pisoi, pana raspunde Rox, eu zic asa, din experienta mea...daca nu are febra (eu ii fac dus si cand are febra)poti face baie linistita copilului.este prima oara cand aud chestia asta....baia fierbinte raceste si mai rau copilul, dar cine stie, asa o fi....mai poti face si o frectie usoara cu Carmol Baby(nu mai stiu exact limita minima de varsta, verifica), ptr scaderea febrei si raceala.
Sanatate!

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


La multi ani ALINA, iti dorim o viata fericita si implinita alaturi de cei dragi
Multe si

Revin maine la o vorba, ma duc sa spal piticii, ca n-au dormit la pranz, tot pe drumuri am fost.

O seara frumoasa

Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
la multi ani Alina!!! sa fii sanatoasa, fericita, iubita!!
Pisoi, spala copchilu linistita si insanatosire grabnica!
o zi frumoasa va doresc, cu spor in toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

La multi ani fericiti Alina!

Pisoi, sanatate lui Andrei!

Elypetrov, cum mai sunteti cu scoala? V-ati inscris? Daca nu, vezi ca s-au suplimentat locurile pentru etapa a IV-a.

Noi suntem bine. Am lenevit zilele astea. Am iesit dupa amiezile in statiuni (tare pustiu, exceptand Costinestiul), Mamaia, Mangalia.

Gata acum, inapoi la treaba si copiii in formula completa, in sfarsit , la gradinite si scoli.



Mergi la inceput