Mamici inimoase de Constanta - 162

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Cornelia, in ce tabara merge Maria? e organizata de la scoala?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Rox, da, cu scoala pleaca, la Sibiu, in perioada 1-7 iulie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ct
ieria fost o zi super full ...dar rezultatul final conteaza...care-i per total bun.

Isabella e bine...Bogdi e cu toate ale lui eu cu toate dar imp ca suntem in parametri

Marybafta si nervi tari joi!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

rox, e www.gov.ro/30-aprilie-2012-declarata-zi-liberal1a116831.html" target="_blank">comunicat oficial ca se recupereaza pe 5 mai, cum la fel de oficial ramane la latitudinea angajatorilor privati daca dau liber pe 30... adik nu intereseaza pe nimeni cu ce parinte sta acasa copilul care nu se duce la gradi/scoala

merry, bafta cu dosarul!

dodo, la voi s-a finalizat ieri?

cornelia, sanatate


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Dah... si la noi e o problema... de la munca e clar ca nu ne da liber, dar am 2 copii acasa... si mai nasol, sambata pe 5 trebuie sa venim in oras cu fata la scoala

Cornelia cati ani are fata ta si cat costa tabara? Eu anul trecut nu am lasat-o pe Mony din mai multe considerente... dar anul asta nu mai scap o groaza de bani... parerea mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Georgi, Maria e cam cu jumatate de an mai mare decat Moni. Ea se roaga de mine din grupa mijlocie sa o las, dar nu am avut curaj. Nici acum nu am , dar nu o pot tine legata de mine pana la 20 de ani, asa ca am luat taurul de coarne. Asa e, costa multicel - 800 lei, probabil si pentru ca sunt cazati intr-o vila, nu e tabara-tabara.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

eu as vrea sa il trimit pe Patrick in tabara, tac-su e lesinat ca nu isi lasa odorul.... dar ei se distreaza si le cladeste independenta. nu am auzit de nimic la noi la scoala, dar ma mai intind cu antenele....
Angi, asa deci, merci.... sa vedem cum e, azi avem si noi sedinta cu parintii. dar acolo zice "In ceea ce priveste domeniul educatiei, ziua libera va fi recuperata în cursul saptamanii, a precizat Dan Suciu.". noi oricum nu avem liber decat pe 1, am zis merci si de aia
deci copiii nu se duc sambata la scoala???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Cornelia, ma recunosc in cuvintele tale... nici eu nu am avut curaj si nici anul asta nu as avea mare tragere de inima, dar vb ta... nu o pot tine legata si bani oricum nu avem niciodata destui... eu stiu ca e 850 + bani de buzunar... se fac 1000 ca popa... iar eu de 1000 as fi putut lua... mai bine tac...

Se pare ca sotul meu are program full la munca si we asta si luni si marti... halal planuri imi pot face. Ce sa mai zic de programul scolar..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Nu Angi pe 2 Mai termin ...o parte..iar pentru orientare scolara abia in iunie.Dar ieri am adunat grosul hartiilor...si am suportat persoane ,cu minte-ngusta ,ce trebuie sa le suport an de an.Desi-i vizibil progresul lui Bogdi...daca vad ca nu scot nik in plus fata de cat e "consultatia" vorbesc doar ca sa jigneasca fara sa fie absolut deloc preocupate ca alaaturi e cel putin un minor(in cazul meu doi)care intreaba ...dar de ce a spus asta ...sau cealalta.Nu a jignit ,mami?Eu ieri i-am explicat caci el e un copil destept ,asta si pentru ca a sesizat rautatea acelor persoana...si ca acele persoane de fapt se jignesc pe ele,si ne arata noua caci ele au o mare problema...
Am scris "consultatia",in aceasta forma...pentru ca acele persoane neglijeaza copii,intreaba adultii,stabilesc IQ in 10 min si dupa ureche...ehe ...
Sunt multumita de ziua de ieri,doar pentru ca am obtinut toate hartiile,... ,dar mai ales caci fata a suportat o zi din usa in usa fara mari probleme.



~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

lasati copiii sa mearga in tabara,nu ii veti pierde ii veti recupera,dupa 7-8 zile...Andreea a mers in fiecare an,incepand din clasa intai...

Asa e,Georgi,ce am face noi cu banii aia,dar eu si ei nevoie si de lucruri din astea...si pe langa cheltuielie alea mai adauga...un milion,doua...mai cumperi un maieu,un chilot,o bluza noua....

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...






Mergi la inceput