Mamici inimoase de Constanta - 162

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Cami felicitari .Foto nu am ,caci n-am facut,decat cateva acasa pana sa plecam
MaryDoamne ajuta sa va intoarceti cu vesti bune

Noi ne pregatim pentru 1 iunie...Bogdi va urca iar pe scena,va fi inaugurat si noul parc de la noi invitat de la capitala va fi CRBL.Copii asta asteapta acum...sa treaca zilele si sa fie frumos sa poata sta in parc

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

'neata, buna o cafea, ca aseara am stat sa ascult ploaia parca traim la ecuator, nu mai vreau atata ploaie...

cami, felicitari din suflet alexandrei pentru performanta!

dodo, felicitari si lui bogdi pentru reusite si multa bafta in continuare!

vladi participa la spectacolul de 1 iunie de la sala sporturilor, mai avem participanti de gradinita? in alta ordine de idei, ieri a fost inspectie la gradi, l-a laudat d-na ca a raspuns excelent, dar in acelasi timp a si comentat la greu ce ma fac eu cu copilu' asta la scoala, aveti ceva metode de potolit melitza, ca nu-l vad in stare sa isi tina gura o ora de curs sau sa stea potolit in banca. pe cat era sora-sa de muta, pe atata vorbeste el de mult, ma dispera cu comentariile

hai sa avem o zi buna si fara ploaie!


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Vladis..eu sfaturi nu am, dar sunt alaturi de tine ..am acelasi gen de copil si am avut ghinion si de o nepotrivire cu o anumita persoana..stii tu ..bine ca se termina clasa I!!!..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

kim, multumesc de sustinere, greu cu ai nostri "chatterbox kids"... cand am plecat de la gradinita mi-a zis ca o sa se gandeasca el pana dupa-amiaza la o pedeapsa voi v-ati hotarat daca o sa continuati in aceeasi formula si anul viitor?


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata!
ia uite ca a iesit soarele.... sper din suflet macar in week-end-ul lung sa fie frumos.
Angi hihihi eu as zice totusi ca se mai aranjeaza lucrurile la scoala... incet incet dar se aranjeaza.
o zi frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

e soareeeee....

rox, speranta moare ultima, vorba lui dodo sper ca va invata sa se cenzureze incet-incet, nu ca n-ar spune lucruri inteligente (cra-cra), dar comentariile astea nesolicitate si continue vor atrage mereu penalizari oricum, e pedepsit 3 zile fara TV, pe de o parte pt ca stiu ca asta il doare cel mai tare, pe de alta parte pt ca nu stiu ce alta pedeapsa sa ii dau, oricum ca sa aiba tot el ultimul cuvant zise ca e mai bine asa, ca are timp mai mult de joaca

acu' despre divertisment: pe 1 iunie de la ora 17 e ceva spectacol in parcul tabacarie, apoi canta CRBL, la sala sporturilor de la ora 18 Directia 5 si Guess Who, intrare libera, la city mall program dedicat copiilor incepand cu ora 12. have fun!


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

am vazut si eu invitatia, adusa de Patrick de la scoala. "minunat" program de 1 iunie, cu anna lesko si alte asemenea specimene. ca niste teatru sau fun, pictat pe fata si clovni nu erau de adus. mi se pare o idiotenie sinistra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

pai cica intai e spectacol de copii, ca fluturasii au fost impartiti la gradi ne niste clovni, abia apoi e destrabalu' da' e campanie doar, nah, si cei mici nu voteaza, insa cei peste 18 da.

de alte actiuni ati mai auzit?



mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

joi, 31 mai, ora 19:00, Ora povestilor in Casa Paradisului. La Carturesti Constanta. Cu Trupa Sufletel.

Angi alta varianta mai buna nu am gasit:(..continuam asa..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

'Neatza,

Angi, nici eu nu am sfaturi....ca si eu am nevoie, am una bucata de acasa, asa ca...astept sfaturi si eu.

eu am o problema...cum imbrac copilu' in Inuie la serbare? este Fat Frumos.
Evident el este nemultumit, nu neaparat de rol, cat de faptul ca Ileana nu este iubita lui si este alta colega.

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput