Mamici inimoase de Constanta - 162

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Lulu nu l-am alintat eu ci o tipa care mi l-a recomandat..numai ca nu stia telefonul lui(nu-l avea la ea.) si mi-a zis sa ma uit pe net..mai da o data nr pe pm te rog..este clar ca este acelasi tip,merci..am nevoie de o receptie pt cabinet..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz
Georgi, da, m-am prostit... unde e tabara? ca nu imi suna cunoscuta localitatea.


Rox... cine a zis ca te-ai prostit?? Am si eu lacune mari de memorie, asa ca te inteleg... fie vb intre noi nu as fi stiut sa-ti dau detalii oricum... dar am googalit nitel... cica in judetul Neamt, statiunea Oglinzi... Doamna si mamicile sunt foarte incantate... stiu ele ce stiu...

Eu nu am bafta deloc la somn... cat sunt de obosita, aseara la 22.30 nu adormeam si dimineata la4.40 eram treaza... incepuse sa ploua bine si sotul a inchis geamul la baie... atat mi-a trebuit... ca sa butonez telecomanda pana la ora de trezire (6)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mery_anna spune:

Buna tuturor,
Si la noi ploua neincetat,dar ploua frumos,iar plantutele sunt tare vesele!
Noi ne pregatim de plecare la Sibiu in noaptea asta si speram sa nu avem probleme cu vremea.
Sunt suparata insa ca nu scap de mancarimea asta nenorocita,cred ca de 2 luni ma chinuie.Am fost la alergolog care m-a trimis la Infectioase,deoarece la analize au iesit leucocitele si neutrofilele cam mari.Am facut analiza pentru toxocara canis si astept rezultatul.Am urmat tratamentul dat de dermatolog care m-a linistit,dar dupa ce l-am terminat au inceput iar mancarimile.Ultimul diagnostic a fost alergodermie,dermografism.

Sper sa vin cu vesti bune de la Sibiu,macar sa stiu ca implantul lui Ionut functioneaza bine,apoi ce-o mai fi....Un week-end linistit sa aveti!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Salutare doamnelor!
Ce vreme mohorata...
Mariana drum bun, sa veniti cu vesti bune. Cat despre mancarimea ta nu cumva este pe fond de stress, psihic?
Dodo felicitari pentru evolutia "donului". Pune poze cu dansatorul.
Rox nu le putem stii chiar pe toate, pai ar murii cei de la "goagal" de foame.

Alexandra mea este plecata la Iasi in cantonament, la campionatul National scolar de gimnastica ritmica, sper sa vina cu vesti bune pentru ca noi nu o putem insotii (de data aceasta ) pentru a-i face galerie .

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Dragele mele, va spuneam ca Alex este la Iasi, ei bine azi am stat cu inima la gat pana am aflat ca au luat medalie de bronz la ansamblu - Mica gimnasta.

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
Cami, felicitari Alexandrei!
Georgi, super in Neamt, si noi vrem sa ne oprim acolo in vara aceasta.
Merry_ana calatorie placuta la Sibiu si sa veniti cu vesti bune. si sa dispara si problema dermatologica.
o zi usoara sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Cami ce veste buna... cred si eu ca va e greu sa stati departe cand fata e in emotii... bine ca va rasplatit si pe voi si s-a rasplatit si pe ea cu asa un trofeu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Cami, felicitari Alexandrei!

Mery-Anna, succes la Sibiu! Sanatate multa!

Unde mai tundeti voi copiii sau unde va tundeti voi? Eu nu mai dau de coafeza mea si sunt disperata. Trebuie sa tund baietii urgent, iar de mine ce sa mai spun, zici ca sunt zuza.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Cornelia, Patrick a renuntat la Bretonel cand a plecat Cristina de acolo (dupa parerea mea era singura care tundea cum vreau eu). acum se tunde langa liceul 4 cu tata-su
Coafeza mea e pe Hasdeu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata..... o cafea?

Mergi la inceput