Strumfi & prichindei de iul-aug 2011 (53)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabrielita81 spune:

FETELOR eu nu va parasesc doar ca in perioada asta cu treburile de paste mai greu...si suntem si in greva foamei fata are gura bobotita de viitorii dinti ce vor iesi deci "scoate untul din mine"dar cand treburile se mai termina vin in forta si facem impreuna galerie sa vina cat mai multe fete inapoi pe forum da???????????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

'Neata fetelor,

celor sarbatoriti in ultima perioada.

Eu am lipsit de pe forum pentru ca am fost plecata intr-o delegatie si a fost mult mai usor sa intru pe FB.

Suntem intr-o perioada delicata cu Andra, caci desi mananca nu ia in greutate si trebuie sa ne dam seama de ce.

O zi buna tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

si noi pe aici

De parasit Dc-ul nu o sa o fac pt ca la un moment dat o sa vreau sa citesc din urma cum o mai fac , pt ca-mi place

Lore si noi cand mergeam la mare,acelasi interval orar de plaja il aveam, ca si voi .

Miha, eu nu mai zic nimic, pt ca ai vazut discutia pe fb , da ?

Sincer nici nu ar trebui sa te framante lucrurile astea. Cui nu-i place de mine, sa fie sanatos, dar am altele mai importante, decat sa ma stresez cu lucrul asta.

In alta ordine de idei , Petru a ramas la a acelasi stadiu, deci nu avem noutati.

Aaa, ba da ! A descoperit becurile si localizarea lor si nu pierde ocazia sa se uite in sus la ele, sa arate cu manuta si sa se minuneze de existenta lor Este suuuper simpatic!

Copiii au fost trimisi la ai nostri , de vineri seara. Am facut curatenie in toata casa ! Este luna , dar de maine o luam de la capat pt ca diseara ii luam acasa.

In rest toate bune!!!!

Anamaria cu Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008) & Petru (29.06.2011)

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Lori si eu te iubesc, deci nu te gandi la prostii! Eu o sa mai postez aici, tocmai pentru faptul ca anumite fete nu sunt in FB si vreau sa mai citesc de evolutia bebeilor lor ca tare mi s dragi!
Te pup pe tine si puiutii tai!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Citat:
citat din mesajul lui anaemi

si noi pe aici

Miha, eu nu mai zic nimic, pt ca ai vazut discutia pe fb , da ?

Anamaria cu Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008) & Petru (29.06.2011)

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...






Anamaria esti o dulce fara sa ma mai pronunt in prea multe cuvinte... Esti pur si simplu impaciuitoarea grupului si eu nu stiu ce m as face fara tine! Uite vezi, esti mai mica ca mine si se aplica si regula: 'mai invata si oul pe gaina' :)
Pupici la pitici si mamic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielita81 spune:

Neata fetelor eu azi voi fi absenta peste tot ..fac cozonaci..abia astept

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

Miha

Eu sunt dupa (inca) o noapte de nesomn. Simt ca innebunesc !!! Petru a urlat si m-a tzatzait toata noaptea ! Ma ustura sfarcurile, mi-e greata de la oboseala si la fiecare pas parca se zgaltaie casa...sunt ametita !

Azi noapte...sau mai bine zis de dimineata la 4 , va spun sincer ca am vrut sa plec...sa ies afara si sa nu mai vad si sa nu mai aud nimic. Dar cand am aprins lumina si i-am vazut fatzuca plansa si parca ma cersea, asa mila mi s-a facut de el si l-am luat si l-am iubit si l-am lasat sa ma tzatzaie pana cand nu o mai avea ce.

In alta ordine de idei, azi o sa inrosim outze, cozonacim, mai vedem noi ce om mai face si diseara mergem la denie. Pupici la toate !

Anamaria cu Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008) & Petru (29.06.2011)

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LORIALEX spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabrielita81

Neata fetelor eu azi voi fi absenta peste tot ..fac cozonaci..abia astept

fericita de Sofia Gabriela 21.08.2011 si Rares Ionut 01.03.2005


Mmmm.Eu am incercat o data si nu mi-au iesit.
De atunci comand si sunt perfecti,desi mi-ar placea sa stiu exact cum se fac si sa miroasa in casa a cozonac cald

Spor la treaba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LORIALEX spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihahegarty

Lori si eu te iubesc, deci nu te gandi la prostii! Eu o sa mai postez aici, tocmai pentru faptul ca anumite fete nu sunt in FB si vreau sa mai citesc de evolutia bebeilor lor ca tare mi s dragi!
Te pup pe tine si puiutii tai!

Mihaela, cea mai fericita cu mic Imogen Tara
21.07.2011
Sfintii Arhangheli Mihail si Gavril ne vor proteja pe tot parcursul vietii.


Iti doresc o zi superba!
La mine la serviciu este o nebunie si mai trebuie sa fac si pregatirile de Paste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LORIALEX spune:

Citat:
citat din mesajul lui anaemi

Miha

Eu sunt dupa (inca) o noapte de nesomn. Simt ca innebunesc !!! Petru a urlat si m-a tzatzait toata noaptea ! Ma ustura sfarcurile, mi-e greata de la oboseala si la fiecare pas parca se zgaltaie casa...sunt ametita !

Azi noapte...sau mai bine zis de dimineata la 4 , va spun sincer ca am vrut sa plec...sa ies afara si sa nu mai vad si sa nu mai aud nimic. Dar cand am aprins lumina si i-am vazut fatzuca plansa si parca ma cersea, asa mila mi s-a facut de el si l-am luat si l-am iubit si l-am lasat sa ma tzatzaie pana cand nu o mai avea ce.

In alta ordine de idei, azi o sa inrosim outze, cozonacim, mai vedem noi ce om mai face si diseara mergem la denie. Pupici la toate !

Anamaria cu Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008) & Petru (29.06.2011)

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...






Ana ma crezi sau nu si la noi este acelasi scenariu si nu mai pot.Efectiv am ajuns la epuizare.Doctorita ne-a zis sa nu-i mai dam sa suga noaptea la varsta asta,dar nu pot ca doar asa tace
Sunt rupta-n doua,dar imi spun mereu ca tre sa treaca

Mergi la inceput