La Multi Ani Larisa! Fluturasi de 2011 (141)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

prega si eu papica pt mai tarziu sa o bag la cuptor....chef nu am ....si e o dezordine in casa.... astept sa vina buni, daca reuseste sa ajunga pe vantul asta daca nu las curatenia pe vineri-sambata cand e juniorul la buni.... ca doar nu ma controleaza nimeni, nu????

sssssssssiiiiiiii duminica ajung coletele de la socrela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-buna dimineata!
- off, irinuca a avut atat rabdare sa explice frumos cu avantaje si dezavantaje- creerea noului contdar..eu clar nu am timp sa creez asa ceva, dc incepem de sambata sa iesim pe afara..sau poate ca da.dar eu am sa mai pun 2,3 poze pe picasa.nu ma deranjeaza sa mi se stearga albumul la nesfarsit.creez altul nouptr 1 zi-2 zile.habar n-am..
- noi suferim ca nu iesim inca din casa, dar mai stam 2 zile si gata.eruptia a disparut, febra nici atat, pofta de mancare a revenit.avem 2 pasiuni- sa ne urcam si sa ne dam jos din pat singuri,si sa plimbam masinutele in 4 labe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmi eu numai facusem cra-cra de mult asa ca am recuperat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

yasmi eu numai facusem cra-cra de mult asa ca am recuperat

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)




eu de fapt vroiam sa ma plang,,,,,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monas spune:

Buna mamici,
Am avut si eu o noapte mai buna, desi cu peripetii. Dupa cateva nopti in care Fabian s-a incapatanat sa urle din doua in doua ore si eu am fost zombie, azi nopate a dormit pana la 3 cand si-a ceut potia de lapte. Am intis coarda si am vrut sa-l pun la loc in patutul lui dupa ce amancat, insa a inceput sa zbiere. M-am conformat si l-am luat la leganat. Apoi mi-am zis sa-l tin langamine, ca daca o ia la plimbat prin pat in somn, il simt. Cumva prin vis l-am simtit si l-am apucat de un picior inainte sa ajunga pe podea, asa ca nu s-a prins ca a cazut. L-am pus apoi intre noi doi si adomrit acolo ca pasha. Si eu langa el fericita ca doarme , pana a 8!! A plecat taica-su la serv si el nu l-a simti!!!Asa ca azi sunt in forma, ar trebui sa fac multe:).
viss: si ai mei m-au zaacit cu coboratul si urcatul inpat. treaba e ca odata ajuns in pat, o iau fiecare in directie diferita si eu nu stiu dupa care sa alerg, asa ca-i pun la loc pe jos:).
va pupam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

azi dimi lipseau multi copilasi de la gradi pt ca aveau rubeola :( iar luchi in fiecare dimi atunci cand o duc eu pe I la gradi sta si se joaca cu copii.... daca este sa ia vreunul din ei dupa cat timp apar bubitele??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Buna dimineata,

Cand am revenit si noi pe forum si am zis sa ne mai harnicim, s-a stricat forumul de ieri nimic nu a functionat, dar sa stiti ca nu noi l-am stricat, nu, nu
Mamici, cat mai dorm copilasii vostri ziua? Al meu de vreo cateva saptamani a trecut la un somn pe zi de 2-3 ore si ma rog sa- l tina obiceiul asta.
La multi ani fluturasilor ce implinesc azi un anisor si sanatate celor bolnaviori
Ioanales,noi vrem sa mergem in august in Thasos si am vrea sa mergem la Makryammos Bungalows(poti sa cauti pe booking.com sa vezi imagini). Avem prieteni care au fost si au venit multumiti.
Ma duc sa culc printul ca urla de somn

O zi faina

fericita de Alexandru (11.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna ziua si de la noi!!!

Delia, am uitat sa scriu in mesajul de aseara ca tu ai spus si de Andra ca este cu tuse si mucisori.

Roxy, .

Nu stiu ce am dar de vre-o saptamana adorm foarteeeee greu. Ma pun in pat pe la 00 noaptea si adorm la 2-3. Noroc cu Duracell-ul meu ca doarme dimineata pana la 10-10.30 .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

anda, juniorul meu are primul somn de 3 ore si al doilea somn de 1,5-2 ore. daca nu isi face ambele somnicuri e prapat...nu te mai intelegi cu el, este marait, cade din picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

NEATA!!!VAD CA E CEVA MISCARE AZI NU CA IERI!Eu m-am trezit cu o durere de cap ingrozitoare, am si vomitat si am o stare de tremur, nu stiu ce am, mi-a trecut raceala si am dat in altele.Delia imi pare rau ca ai plans si ma bucut ca tatal tau e acasa.Yasmi te cred ca asa eram si eu si acum am ajuns sa pun vreo 5 ari de gradina cu de toate, abia astept caldura sa pot pune!.Roxy tu esti cea mai matinala si ne dai cafeluta mersi mami!. Cineva intreba de somn si a mea saptamana asta si-a schimbat programul si doarme doar la amiaz 2-3 ore.pup pe toate si o zi frumoasa!

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput