A inceput votarea la concursul Iarna si Noi

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

Citat:
citat din mesajul lui corap

pai mi se pare evidenta povestea din ele - sunt ilustrarea faptului ca o imagine face cat 1000 de cuvinte

aaaaaaa.... am crezut ca e altceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cezalex spune:

Multumesc pentru raspuns! Sper,sa se tina cont de originalitatea peisajului inedit, surprins in unele poze, bineinteles cu respectarea temei impuse...Noi si iarna. Sper, sa faceti o alegere corecta si sa nu conteze doar prieteniile dintre moderatori si participanti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui cezalex

Sper, sa faceti o alegere corecta si sa nu conteze doar prieteniile dintre moderatori si participanti.

Adina si comoara mea Alex 19.04.2004
Votati cez1 la concursul DANONINO! Multumim.


Ce anume te determina sa spui asta?

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Citat:
citat din mesajul lui cezalex

Multumesc pentru raspuns! Sper,sa se tina cont de originalitatea peisajului inedit, surprins in unele poze, bineinteles cu respectarea temei impuse...Noi si iarna. Sper, sa faceti o alegere corecta si sa nu conteze doar prieteniile dintre moderatori si participanti.

Adina si comoara mea Alex 19.04.2004
Votati cez1 la concursul DANONINO! Multumim.


Din proprie experienta consider ca nu se tine cont de prietenii intre moderatori si participanti. Recunosc ca si eu eram putin sceptica pana in momentul in care am castigat locul 2 la Clipe de vara 2010.
Nu sunt un membru popular, nu am legat prietenii cu moderatori ...dar voturile lor mi-au ridicat poza pe locul doi. Am fost placut surprinsa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Categoric nu. Toti moderatorii se uita strict la poze si voteaza strict pe acest criteriu. Am sesizat ca si voturile noastre difera sensibil unul de altul-pe ici pe colo mai sunt aprecieri relativ comune dar nici atunci nu ca si punctaj ci doar ca nominalizare.


www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

dragilor, asta seara fiti pe faza, vom publica catigatorii!



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristoiu spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

dragilor, asta seara fiti pe faza, vom publica catigatorii!





Mirela eu am trimis votul meu pe pm. Sunt eu oarba, ca nu am vazut altaoptiune de votare? Cu toate astea votul meu nu apare la clasament. Ori sunt eu chioara, ca si asta se poate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Cristoiu, clasamentul se va modifica cand punem puntele de la juriu- ceea ce se va intampla asta seara!!



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristoiu spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Cristoiu, clasamentul se va modifica cand punem puntele de la juriu- ceea ce se va intampla asta seara!!



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************

'ntzeles sa traiti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

dragilor,

Avem clasamentul pentru acest concurs maraton - cu atat demulte poze incat a speriat multi membri ai juriului.

Dar, iata - avem topul final aici
http://forum.desprecopii.com/forum/pop_photo_rating.asp?mode=clasament&albumid=13&Page=1

trebuie sa remarc ca de data asta, calitatea acestui concurs de fotografii a fost remarcabila! Multa actiune, fericire, peisaje superbe, veselie ...foarte bine captivata in imagine.

Multumesc juriului care a trimis voturile, compus dintr-o echipa de moderatori si invitati: corap, cristoiu, ladyJ

Astept sa fiu contactata pe pm, de autorii primelor 3 poze si sa imi trimita datele (nume complet, adresa, nr mobil - va rog doar de Romania) - pentru a-si revendica premiul. Va rog sa faceti acest lucru in maxim 7 zile incepand de azi - daca nu primim nici o reactie, premiul sa ofera la urmatorul clasat.

va pup si nu uitati sa fotografiati momentele frumoase ale verii pentru ca pregatim desigur concursul cu Vacanta de Vara 2012.

cu drag,


Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput