A inceput votarea la concursul Iarna si Noi

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

de aia nu mai pun eu 2 poze in concurs ... una si buna !

******
in al 9-lea cer ...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Iarna 2012" target="_blank">ingeras fericit (a1)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

de asta seara va incepe votul juriului. Va tinem la curent.


Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

ceva noutati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Asteptam sa aflam castigatorii! Oricum oricine ar fi, felictari!

Participam la Concursul Klorane
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=momente%20klorane%20bebe&page=1" target="_blank"> Va rugam votati pozele da1 si da2. Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cezalex spune:

Buna...si totusi cine a castigat acest concurs?? Eu nu am gasit nimic pana acum, pe forum, unde trebuia sa apara castigatorii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

vor fi anuntati si castigatorii in curand - a fost un concurs cu foarte multe fotografii

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

Am trimis si eu voturile mele (multumesc adminilor ca m-au selectat in juriu) si voiam sa fac niste precizari (ca un clasament e cam sec).
In primul rand sa spun ca in ciuda dificultatii subiectului au fost poze neasteptat de reusite (si in afara pozelor votate as ma fi avut cateva nomilalizari).
In al doilea rand sa spun ca am eliminat absolut toate fotografiile fara element uman, pentru ca, oricat de reusite sau spectaculoase sunt, nu se incadreaza in tema "iarna si noi". in plus, este infinit mai simplu sa obtii o fotografie buna fara personaje (sau fara combinarea celor doua elemente - cand apar numeroase probleme de incadrare, lumina si echilibrare a fotografiei), si nu ar fi fost corect fata de cei care s-au straduit sa se incadreze in tema concursului.

si doua mentiuni:
- fotografiile iam1 si iam2 - care, desi nu sunt realizate in cel mai fericit mod, au o poveste in spate si sunt remarcabile tocmai prin faptul ca spun ceva, sunt originale (in contxtul concursului) si m-au cucerit si nu pot sa spun decat ca imi pare fffff rau ca nu au fost mai bine realizate.

- si o preferinta personala - adorabile familiile de oameni de zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Dragii nostri,

Deoarece am avut parte de un concurs minunat, cu extrem de multe fotografii, castigatorii vor fi anuntati in cateva zile - mai asteptam cateva voturi ale unor moderatori



O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

off-topic - Corap care e povestea pozelor iam1 si 2?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

pai mi se pare evidenta povestea din ele - sunt ilustrarea faptului ca o imagine face cat 1000 de cuvinte

Mergi la inceput