FIV Dr. Laura Dracea -16

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mrg spune:

Si eu am fc Fiv la dr Dracea si acum am un baiat si dc ma hotarasc pot sa mai incerc fiindca mai am 6 embrioni crioconservati...vom vedea dc ne mai tin nervii....
Am o prietena care trebuie sa nasca si a fc si ea fiv cu dna.dr.
Pup si multa bafta incepatoarelor!
Mamicilor sa va traiasca puii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISA1980 spune:

hmmmm ....ma uitam ca in luna octombrie va intrebam de bebe....si cum te gand esti prea mult...sunt insarcinata in 8sapt -NATURAL-soc si bucurie...Aveti grija de bebici si Mosul va avea grija de dorintele voastre.va pup,sarbatori fericite alaturi de cei dragi..va mai asteptam cu impresii..niko,mrg,teb...pup
am cavalerii vostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISA1980 spune:

hmmmm ....ma uitam ca in luna octombrie va intrebam de bebe....si cum te gand esti prea mult...sunt insarcinata in 8sapt -NATURAL-soc si bucurie...Aveti grija de bebici si Mosul va avea grija de dorintele voastre.va pup,sarbatori fericite alaturi de cei dragi..va mai asteptam cu impresii..niko,mrg,teb...pup
am cavalerii vostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

felicitari Crisa sarcina usoara si bebe sanatoos si cuminte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura32 spune:

Felicitari Crisaaaaa , ce bucurie . Sarcina usoara si un bebe sanatos ! Doamne ce frumos

Mami de Andrei ( 3 Iulie 2012)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura32 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andreea07

Tebligia am o mare rugaminte la tine,te-am gasit pe FB dar nu pot sa iti trm mesaj.Spune-mi te rog frumos..tu ai facut FIV,cu d-na Dr.Dracea?
Merci frumos :)



Doamne,fa o minune si pentru noi....!


Andreea poti sa ma cauti si pe mine pe FB , Gabriela Iacob Fota ... daca te pot ajuta cu ceva

Mami de Andrei ( 3 Iulie 2012)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

Andreea s-a hotarat sa faca in alta parte FIV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura32 spune:

Citat:
citat din mesajul lui tebligia

Andreea s-a hotarat sa faca in alta parte FIV


Am inteles Lgia . Sper sa fi avut noroc

Mami de Andrei ( 3 Iulie 2012)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrg spune:

Felicitari Crisa!Sa iti ajute Dumnezeu in continuare,sa ai o sarcina usoara si bebe bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura32 spune:

Hello !

Pacat ca nu mai scrie nimeni nici o noutate , mi-e greu sa cred ca nu sunt fete care fac Fiv la Gynera :(

S-a mai gandit vreo mamica sa faca al doilea Fiv la Gynera ? Eu ma gandesc ca in iarna sa mai incerc un fiv pe ciclu natural .

Va

Mergi la inceput