Fiv la Cluj 51

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Buna fetele!
Maria,multa bafta,poate ai noroc si iese din prima,mai am doua cunostinte ce le-a iesit la prima IA.
Eu ma simt bine,simptome nu prea am,nu mai am rabdare,pe 23 trebuie sa fac testul...
Inseminarea a decurs foarte bine in sensul ca nu m-a durut deloc,nici macar cat o piscatura de furnica.
Maria,inseminarile se fac in partea dreapta cum urci pe primele scari,este amenajat(acuma nu ca la Versailles)dar e bine,de laborator nu ma pot pronunta ca nu stiu cat e de amenajat dar ar trebui sa fie ca la Versailles :D,fata de data trecuta in camera de inseminare este un paravan dupa care te dezbraci,data trecuta nu era.
tuturor si multa bafta!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Cristina multumesc de raspuns , Am crezut ca au terminat cu renovarile , nu am mai fost din noiembrie , Fac IA pe CM natural ( am ovulatie ok , spermograma ok ) ,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Buna fetele,
Maria,e renovat,e chiar ok,cand faci IA?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Cristina o sa fac IA saptamana viitoare ( joi sau Vineri ) , trebuie sa ma duc luni in skua 10 pe Eco .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

In 26 martie ma duc la Eco ( ziua 10) . Cristina cate zile de abstinenta Ati avut inainte de IA , va- ti dus cu proba de Acasa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Cristina te astept Vineri cu un beta MARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Multumesc frumos Maria,bafta si tie!
Am recoltat proba la clinica,eu cred ca sunt mai multe sanse asa,e cam stresant sa fie recoltata acasa si apoi sa gonesti prin orasul asta aglomerat si sa se ajunga cu ea la clinica intr-o jumatate de ora,ca nu mai e buna daca trece mai mult.
Pai cred ca mai multe zile de abstinenta e mai bine,5 e cel mai bine stiu eu...intre 2 si 5;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxa-m spune:

Ma bag si eu in vorba....
Fetelor, vad ca vorbiti de un anumit prof. Cosma. Nu e cumva vorba de prof. urolog Coman? Daca e asa, puteti merge cu cea mai mare incredere la el, e un om de milioane.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea31 spune:

Roxa-greseala a fost a mea, este vorba despre prof Coman(urolog)...avem toate datele de contact ale dansului deoarece ni le-a dat dr.Stamatian...
Bafta fetelor la inseminare si la teste pozitive...
Cristina-iti tin pumnii sa fie
Maria-multa bafta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Multumesc Andreea

Mergi la inceput