Fiv la Cluj 51

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Alinuta,multumesc
Veniti la vara in ro?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea31 spune:

Buna fetelor...am fost aseara la prima consultatie cu dr Stamatian.Chiar mi s-a parut o persoana ok, a vb foarte frumos cu noi, ne-a explicat cam ce ar urma...ICSI bineinteles, asta in cazul in care nu se rezolva problema dupa un tratament urologic.Ne-a recomandat un control urologic la prof.Cosma-urolog.Daca el zice ca nu se poate remedia problema prin alte metode, o sa recurgem la ICSI.Mi-a dat analizele pe care trebuie sa le fac inainte de procedura, ca sa vada cat va trebui sa imi stimuleze ovarele...
La urolog o sa ne ducem numai dupa sarbatorile de Paste, deci pana atunci ne vom gandi foarte bine, va trebui sa ne pregatim financiar, in cazul in care totusi vom recurge la ICSI.
Pe prof Cosma il cunoasteti careva ati apelat la serviciile lui?
Va multumesc si sper sa ne auzim cu bine si cu vesti mai bune...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Andreea,succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns littlegirl spune:

Cristina, tu ce faci? vreun semn? de bine, de rau?cum a decurs inseminarea? ai facut stimulare? ce productie ai avut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Andreea , Prof Cosma este un om de milioane, dar Iti recomand sa mergi la cabinetul privat ( la clinica este foarte aglomerat si vei astepta mult )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Cristina cum te simti? La Gine 1 sau terminat renovarile? Unde se fac inseminarile acum ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Eu Voi face IA Luna aceasta ( prima , ) cu dr Surcel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea31 spune:

Maria-Multumesc mult, da la cabinet vom merge, am inteles ca are undeva pe strada Racovita?Multa bafta la inseminare, sa fie cu ochisori...ai emotii mari?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Am emotii , sper sa fie cu ochisori . Sunt optimista

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Andreea daca vrei ma pot interesa sa Iti aflu ne de tel de la cabinet de la Prof Cosma, si adresa exacta unde are cabinetul( stiu unde are cabinetul , dar nu stiu ce strada este)

Mergi la inceput