Fiv la Cluj 51

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea31 spune:

Citat:
citat din mesajul lui marage

Felicitari Andreea! Sa ai o sarcina usoara si bebei sanatosi!
Eu am fost la eco si se vede un singur sac cu batai de inimioara.
Dragele mele, sa aveti un weekend minunat!
Infertilitate de 7 ani, FIV 1+ICSI reusit dr Vaduva Craiova

Multumesc mult, la fel iti doresc si tie...Cate saptamani ai?Sper si eu ca pe saptamana viitoare sa auzim bataile inimii.Sunt asa de curioasa...Un singur sac s-a vazut de la inceput?
si mare grija de tine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Andreea ai mai pus si la congelat puiuti?

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Andreea ce faci? Cum te simti?

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddutz spune:

Andreea07, pentru cazare as sugera pensiunea ester (parca) de pe strada marinescu, 90 de lei camera (in regim single parca; banuiesc ca pentru duble ar fi 100). este si aproape de clinica de gine, si mi se pare ca are si un pret rezonabil. daca doresti iti voi da nr de tel.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddutz spune:

cat despre d-nul doctor micu...numai vorbe de bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea07 spune:

Maddutz,daca nu te deranjeaza si doresti sa imi dai un nr de tel de la pensiune,tot respectul :)
Multumesc frumos :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns analupas spune:

felicitari andreea:) iti doresc muuulta sanatate si sa dea doamna-doamne sa ai o sarcina usoara:)...si eu vin cu vesti bune,dupa 3 luni de la laparoscopie ovariana,am facut la dr micu inseminare intrauterina, tratamentul a fost destul de greu, am reactionat la tratament f greu, am luat din ziua 2, 1 pastile clostilbegyt pana in ziua 6, din ziua 6 menopur cate 1/zi:( unde am invatat sa mi le fac singura)pana in ziua 15 k nu-mi cresteau foliculii, si in ziua 15 seara ovitrelle, am avut inseminarea in ziua 17, unde si bioloaga se mira k pot sa ovulez atat de tarziu, un singur folicul de 20 mm, destul de slabe sanse, fata de ulimele 2 inseminare, dar tocmai atunci doamne-doamne mi-a demonstrat k exista, si mi-a arat cele 2 liniute mult visate, acum am 11 sapt, i-am vazut inimioara, si sper sa mi-l tina acolo pana la termen, mai ales k eu am avut o sarcina in oprita in evolutie la 9 sapt...acum astept si imi doresc sa fie bine....va doresc si voua multa putere si atunci cand va simititi descurajate sa va rogati sa aveti muulta putere, chiar daca eu inainte nu credeam in asta:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns analupas spune:

si apropo de dl micu, mie mi se pare extraordinar, te asculta, nu-i grabit, asta la cabinet k la centru e un pic mai diferit, si ce mi-a placut cel mai mult, ca-ti tine minte problemele, nu trebuie sa-i spui acelasi lucru de fiecare data cand mergi la el.pentru mine asta-i un chin.eu sunt din sibiu,si am incercat muuuulti medici dar nici macar unul nu mi-a oferit atat de multa liniste de la prima consultatie:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Analupas ma bucur pt tine. Sarcina usoara iti doresc.

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Buna fetele!
Analupas,felicitari,sarcina usoara si multa fericire!
tuturor

Mergi la inceput