Fiv la Cluj 51

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea31 spune:

OOOOOOO Maria ce veste buna ne dai!!!Cand v-ati hotarat sa incepeti?Poate ne intalnim...cu cine faci Fiv-ul(ramai la dr Micu)?Eu trebuia sa ma duc la sfarsitul lunii prin 29 dar a fost sotul la o spermograma si i-a zis bioloaga ca se duce in concediu de azi pana in data de 2 iulie si numai dupa ce vine.Sper sa nu ratez si ciclul lunii iulie, ca din cate am inteles merge si medicul in concediu, nu stiu cand dar lunile astea.Oricum nu vreau sa devin o disperata, vreau sa ma linistesc si cand o sa fie momentul, sa fiu bine.Stiu ca nu se poate asa cum as vrea eu,numai ca nerabdarea asta e mareeeeee.
Va si sa ne auzim cu vesti bune....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Andreea eu sunt pacienta Dr Surcel , dar .......... Vineri ma duc la cabinet la Dr Micu sa vad si alta parere. Joi o sa il intreb si pe Surcel de FIV sa vad ce zice .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea31 spune:

Stiam ca esti pacienta Dr Surcel, dar ziceai mai demult ca te-ar interesa si parerea dr Micu si nu eram sigura cu care te-ai hotarat sa mergi mai departe...oricum cu oricare dintre ei e bine, ideea este sa fie rezultatul mult asteptat.Sa ne ti la curent...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Vin cu vesti bune . Mi-am facut azi un test pipi si vad II . Minuni exista.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

felicitari ! maria




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C667T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Maria,felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns analupas spune:

servus fetelor,
eu tocmai am venit de la spital dupa laparoscopie-drilling ovarian, am ovare micropolichistice, procedura nu e complicata, mai mult m-am stresat inainte de operatie.eu deocamdata nu mai fac nimic momentan, din septembrie merg la dr micu sa-mi spuna ce-mi trebuie pt dosarul pt FIV si la ciclul din octombrie, daca nu sunt prbleme sper sa am punctia:)...asta-i planul,dar acum sa vad ce iese!!Va doresc un concediu placut si capul sus k o sa fim bine si o sa avem si noi bebele mult visat.pa:*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns analupas spune:

felicitari Maria:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea31 spune:

Maria-FELICITARIII!!!!!!!!!!!!!Ma bucur tare mult pentru tine, inca o data viata ne demonstreaza ca minunile se intampla...trebuie doar sa crezi.
Iti doresc o sarcina usoara, sa te bucuri de lunile care urmeaza si sa ne ti pumnii in continuare, ca sa te ajungem din urma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Fetelor Va Multumesc . Doamne Ajuta sa ma prindeti din urma toate. Andreea cand vii la Cluj ? Cand incepeti FIV?

Mergi la inceput