Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***411***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Olga, nu mai stiu ce aveam in minte atunci dar...

...uite-o pe HK in dungi:
http://www.bestfan.com/blog/2010/11/dolled-up-for-your-dollar-heidi-klum-out-and-about/

http://www.denimblog.com/2011/04/heidi-klum-in-j-brand-3/

...si alte idei pentru dungi:

http://www.thebudgetbabe.com/archives/3401-Best-of-2010-Casual-Celebrity-Outfit-Ideas-10-Photos.html

http://www.thecollegeprepster.com/2011_07_01_archive.html
(tipa cu jeansi magenta si cluch animal-print)

"You don' t have a soul.
You ARE a Soul.
You have a body" - C. S. Lewis







Am gasit tinuta care-mi place. Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Olga, nu stiu daca s-a suparat dar sigur nu i-a picat bine.

Novus, mama i-a spus ceva de genul: dar ti-am explicat ca asa miros persoanele care fumeaza. (parintii au fumat amindoi, acum fumeaza doar mama). Copilul insa repeta iar si iar acelasi lucru.

La capitolul "tzoale" Ian nu sta extraordinar: pentru primavara nu-i mai vine mai nimic de anul trecut. Are doar ce i-am luat in 2 ture de la Cluj. Azi am fost iar dupa incaltari; nu i-am gasit nimic si, in final, i-am luat niste tenisi de fete Mie imi plac.

"You don' t have a soul.
You ARE a Soul.
You have a body" - C. S. Lewis







David zilele astea a crescut ff mult si mi-am dat seama ca i-au ramas majoritatea hainelor mici. Nu mai are nici cu ce sa se incalte...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Multumesc mult fetelor!!! Sunt tare mandra de ei, nu stiu pe care sa-l pupacesc primul. Keutu e intr-o faza docila, orice ii spun, raspunde cu "bun mami!". Asta dupa ce toata sarcina am fugit dupa el, de nu credeam ca o sa ajung sa nasc la termen.
Olga, pe bebe il cheama Philip (stiu ca si pe tine te tenta numele), iar linkul e asta:
http://www.denimblog.com/2011/04/heidi-klum-in-j-brand-3/


Keutu cheliutu


Foarte frumos numele, imi place

Multumesc de link Ti-a placut si tie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Citat:
citat din mesajul lui novus

Ok, ce marime ii trebuie lui ? la Zara nu ai gasit nimic de baieti ?

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)





O, ba da, la Zara am vazut si imi si plac dar nu au talonet. Ian are picior plat. Ma bate gindul sa-i fac pina la urma si lui inaltatori plantari "clasici" dar mi-e si frica sa nu-i fac mai rau.
La Miniblu aveau intr-o vreme incaltaminte faina si de calitate. Ceva firme frantzuzesti. Dar, la Cluj, anul acesta nu au adus nimic nou, habar nu am de ce.

Acum poarta 24 dar as vrea sa-i iau 25.
Si mai e un "bai": are piciorul foarte lat si tre' sa aiba o "deschizatura" mare. Cam greu fara probat, nu-i asa?

"You don' t have a soul.
You ARE a Soul.
You have a body" - C. S. Lewis







Poate gasesti ceva la Geox.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Fetelor daca auziti pe cineva care-si cauta rochie, o vand eu pe-a mea, in care am fost nasa si o dau la un pret f bun Aveti idee unde as putea sa o vand? Nu mai am ce face cu ea, m-am imbracat de 2 ori cu ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

David nu vrea sa doarma, Leon nu vrea sa doarma, eu tare vreau sa dorm...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Apropos de nasit...v-am zis ca trebuia sa nasim in mai cu o sapt inaintea botezului. Nu mai are loc nunta, s-au certat mirii Au un bebe de 3 luni si este iarasi insarcinata tipa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka
Fetelor daca auziti pe cineva care-si cauta rochie, o vand eu pe-a mea, in care am fost nasa si o dau la un pret f bun Aveti idee unde as putea sa o vand? Nu mai am ce face cu ea, m-am imbracat de 2 ori cu ea.Olga, mamica fericita de David (16.04.2009) si Leon (19.02.2012)
Daca aveam picioarele tale o luam eu, caci este absolut superba!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Ah, Olga, acum am citit tot! Ce trist!Kea, ti-am admirat si eu puiutii, sunt frumosi foc! Acum am incarcat si eu pozele pe picassa, iarta-mi intarzierea, novus! Am dat mail pe yahoo!Va pup, fug la somn!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Yupiiiiiii!!!!! Am facut comanda de accesorii tematice pt ziua Adelei! Abia astept!Tre sa gasesc un model frumos de tort!

La multe lunitze, Leon!


Citat:
citat din mesajul lui Monnvas
Azi a fost just one of those days... in care toata lumea are nevoie de mine Bine macar ca a fost cald si am stat in parc la joaca, ne-am vazut cu copilasi dragi noua si cu mamici pe cae nu le-am mai vazut de mult...


M-as intalni si eu cu mamici pe care nu le-am mai vazut de mult... Ce zici de maine!?

La multi ani, Anca!

Un "La multi ani" intarziat si tughioceilor si tumamicilor ale caror aniversari le-am ratat zilele trecute.

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput