CONCURS-Sfaturi pt. prevenirea iritatiei de scutec

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Ultimele 3 zile !



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Astazi este ultima zi in care va mai puteti inscrie in concurs!

Sarbatori cu bine si Paste Fericit tuturor!



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adee spune:

Din experienta mea de mamica pot spune ca in primul rand pentru prevenirea iritatiei este necesara o igiena cat mai stricta. Dupa fiecare scaun spalat cu sapun Nivea si cu apa din abundenta, iar in cazul in care nu avem acces la apa sters foarte bine cu servetele umede. Cred ca si scutecele au o foarte mare importanta, sa fie de o calitate superioara si cat mai absorbante.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Nu se anunta castigatorii? Conform regulamentului ieri trebuiau anuntati.


"... cel mai interesant, in a avea un copil, este ca nu-ti poti imagina cum l-ai putea iubi vreodata mai mult decat il iubesti deja, pentru ca emani iubire, iubesti cat poti, din toate puterile tale; si apoi revelatia: IL IUBESTI TOT MAI MULT!" (Anne Lamott)

Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Castigatorii se vor anunta curand - va rugam sa aveti putina rabdare

Va multumim

Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns genioaranico spune:

buzna genioara nicoleta:cele mai bune cred ca sunt servetelele umede pampers si crema de la bepanthen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

eu nu inteleg de ce se mai trece data de anuntare a castigatorilor daca nu se respecta!!! sunt deja 3 zile de cand trebuiau anuntati castigatorii....
si aici..... si la celalalt concurs despre siguranta cpiilor pe internet aceasi situatie....urat!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia_tudor spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

eu nu inteleg de ce se mai trece data de anuntare a castigatorilor daca nu se respecta!!! sunt deja 3 zile de cand trebuiau anuntati castigatorii....
si aici..... si la celalalt concurs despre siguranta cpiilor pe internet aceasi situatie....urat!!


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



legat de concursul cu siguranta copiilor pe internet, eu tin minte ca vor fi anuntati pe email fiecare castigator, nu cred ca vor fi publice ,parca asa scria cand am completat chestionarul :) ...Bafta! eu zic ca fiecare concurs merita asteptarea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rosanita spune:

putina intelegere nu ar strica..a fost si Pastele, trebuie sa fim mai buni, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Dragii nostrii,

Castigatorii au fost deja trasi la sorti, insa mai trebuie sa fie validati de client. Ne asteptam ca in maxim 1-2 zile sa va putem anunta si pe voi!

Va multumim pentru rabdare!

Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput