Nasterea la Arcadia - Iasi (36)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MElise spune:

Citat:
citat din mesajul lui LenaC


Simonik sa va fie de bine botezul

Melise, pe mine nu m-au bibilit... era doar o moasa si medicul meu... asa ca esti norocoasa ;)

Ar fi interesat cineva de asa un paravan solarhttp://www.caravanacujucarii.ro/product.php?id_product=535&utm_source=shopmania&utm_medium=cpc&utm_campaign=direct_link
ca sa impartim transportul k e 25 ron , ca nu prea vreau sa o dau cu crema de protectie picea




Lena - fericita a Maiei

Bebe Maia - 8 oct 2011



Eh, nu stiu, poate exagerez eu...oricum compar involuntar cu Cuza Voda, unde am nascut prima oara si unde nu a fost tocmai grozav.... Oricum, daca ar fi sa mai fac un bebe, as alege Arcadia cu ochii inchisi.

MElise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MElise spune:

Citat:
citat din mesajul lui Simonik21

Multumim frumos tuturor, bebe Dariusik va trimite cate un pupic!
Melise ai un baietel tare scump.Sa-ti traiasca!
Azi iesim si noi prima data la plimbare si abia ast!!! HI hi hi!

O zi superba tuturor!

fericita cu Stefan Darius 15.02.2012


Multumim Simonik Vaaai....abia astept si eu momentul in care o sa iesim...mai ales ca se face cald afara

MElise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia_iulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabrielita81

IULIA nu umplu cada dar e fff mare si intra multa apa(e cada in colt de 2 persoane)si atunci cam trebuie sa pun emulsie nu gluma....
oricum eu am sa iau si daca nu ii prieste folosesc doar la baiat...cand facem comanda???


fericita de Sofia Gabriela 21.08.2011 si Rares Ionut 01.03.2005

GABRIELA EU MA DUC MAINE IAR LA DERMATOLOG SA VAD CE-MI MAI SPUNE ,CRED CA MARTI O SA DAU COMANDA ,VB MAINE SAU POIMAINE ,SA-MI SCRII EXACT CE PRODUSE DORESTI
Noi am fost in COPOU ,mama ce trafic ,ce aglomeratie dar in BOTANICA a fost bine ,am facut poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Legat de paravanul ala.. Dada, habar nu am ce inseamna prescurtarea respectiva... eu nu prea as vrea sa o dau in fiecare zi cu crema pe Maia :(

Iulia, s-ar putea sa ma bag si eu la comanda. Sa ma anunti si pe mine cand faceti :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

salut

Ma intrebati parere mea despre acel paravan. Depinde de carut. Poate ca la unele e util ( cum e al meu, care are copertina foarte scurta)dar negru nu ma incanta.
mai era ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nico_A spune:

Mamici voi beti cafea ?? Cand si ce fel de cafea ?

Mami fericita cu Ioan Gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claumarcoci spune:

Buna dimineata!!!!

Iulia LA MULTE LUNITE LUI ANDREI!!! sa cresteti mari si frumosi

Melise un super bebe, o familie frumoasa

Nico intrebai de cafea... eu de pe la 4 luni beau cate o cana de cafea decofeinizata f slaba si cu lapte, la mine e asa doar de tic , cred ca depinde de bebe cum reactioneaza, al meu dupa o feliuta de tort a stat in pioneze toata noaptea.

Nu-mi vine sa cred cat de frumos este afara , am vrut si noi ca tot Iasul ieri in Copou, parca era pelerinaj si evident nu am gasit loc de parcare

O zi frumoasa la toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielita81 spune:

NICO eu nu beau in general dar am auzit mamici care servesc cafeluta si nu e o problema....iti vor raspunde mamicile noastre acusi

IULIA eu vreau Mustela Dermo-Cleansing de 500 ml...il incerc daca nu il folosesc doar la baiat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielita81 spune:

La multe lunite bebe Andrei!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Nico, eu beau cafea. Am baut si in sarcini ( amndoua) si pe perioada alaptarii . O beau dimineata ( pana in pranz) si in cantitate mica ( adica o cescuta mica). E cafea normala, tare, fara zahar si lapte... ca eu asa o beau.
Ideea e sa rmaresti si semnele copilului: daca pare mai agitat, plangacios nu bei si gata

Mergi la inceput