Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Prieteni dintotdeauna...

Cu dragoste din Iasi (104)

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 17

amironeanu

2068 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui amironeanu  Trimite mesaj yahoo luiamironeanu Adauga semn de carte la raspuns Trimite amironeanu un Mesaj Privat  Reply with Quote
Salut!

Ce mai faceti dragi mamici? Cred ca stati mai mult pe afara, dar pe unde? Noi inca nu am ajuns nici in Copou in primavara/vara asta, mai mult prin cartier, in Tatarasi. Maine vrem sa mergem sa.i luam Stefaniei bicicleta si nu prea stiu unde sa o inauguram. De obicei mergeam la Palat, dar am vazut ca e ceva festival. Oare in Parcul Copou avem voie cu bicicletele?

Ati fost la cursurile de inot de la Recuperare? Noi mergem la o piscina in Tatarasi, dar s-a facut 33 lei/ora. Si am inteles ca la recuperare este 160 lei/10 sedinte.

Pupici,
Andrea de www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank">Stefania (13.08.2004) si Matei (04.09.2007)
Poze mai vechi si mai noi

Editat de - amironeanu on 12/05/2012 15:37:38
Mergi la inceput

emanouela

3314 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui emanouela  Trimite mesaj yahoo luiemanouela Adauga semn de carte la raspuns Trimite emanouela un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna,
revin si eu dupa o lunguta absenta
MotzArt s-a mutat la Era, dar ieri, cand am trecut pe acolo, nu era deschis inca, se mai lucra. Nici eu nu am fost ft incantata de cum a fost tuns piticul acolo, acum l-am tuns la Royal Beauty Center, nu e special pt copii dar e un tip care tunde si copii, si l-a tuns super.
la Expo parc in Copou, au voie cu biciclete....noi cel putin numai acolo mergem.
La Era e expo de animalute, pasari, reptile, etc...noi am fost si e dragut
weekend cu soare va doresc

Prea des noi ne bucuram de confortul unei opinii fara disconfortul cugetarii. John F. Kennedy
Mergi la inceput
GabrielaG
GabrielaG

2655 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui GabrielaG Adauga semn de carte la raspuns Trimite GabrielaG un Mesaj Privat  Reply with Quote
Heloooo, si bine ati revenit cu vesti!
Pana cand e deschisa expozitia de reptile la Era?
Multumesc....azi si inca catebva zile sunt in viteza, dar dupa joi promit sa stau mai mult prin preajma.
Va imbratisez cu drag si va doresc o saptamana frumoasa.
Gabriela si baietii
Mergi la inceput

emanouela

3314 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui emanouela  Trimite mesaj yahoo luiemanouela Adauga semn de carte la raspuns Trimite emanouela un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui GabrielaG

Heloooo, si bine ati revenit cu vesti!
Pana cand e deschisa expozitia de reptile la Era?
Multumesc....azi si inca catebva zile sunt in viteza, dar dupa joi promit sa stau mai mult prin preajma.
Va imbratisez cu drag si va doresc o saptamana frumoasa.
Gabriela si baietii

A fost pana ieri ....au promis insa ca vor reveni curand

Prea des noi ne bucuram de confortul unei opinii fara disconfortul cugetarii. John F. Kennedy
Mergi la inceput

Darria

4026 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Darria un Mesaj Privat  Reply with Quote
buna dimineata
ploioasa dar ...........

Andrea: nu am raspuns fiindca nu stiu nimic despre piscina de la recuperare. Inca nu putem merge la apa tratata.

Am primit o misiune imposibila trebuie sa gasesc un unicorn cu aripi. Musai trebuie sa aiba si aripi. Problema este ca nu am vazut in Is sau poate nu am cautat unde trebuie. Nu vrea un inorog pt. bebelusi, din asta am vazut.
Va rog, poate ati vazut pe undeva un unicorn cu aripi.
Mergi la inceput
GabrielaG
GabrielaG

2655 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui GabrielaG Adauga semn de carte la raspuns Trimite GabrielaG un Mesaj Privat  Reply with Quote
Darria,

Mie imi sugera baiatul meu sa cauti un Webkinz unicorn...acum nu stiu ce sa zic...

La multi ani pt toti copiii, mamicile si taticii cu numele de Elena sau Constantin!
Petrecere frumoasa maine!

Gabriela si baietii
Mergi la inceput

Darria

4026 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Darria un Mesaj Privat  Reply with Quote
Gabriela: multumesc
multumesc si juniorului pt. idee.

ehe, as fi vrut sa fie asa de simplu dar vrea unicorn pt. printese nu de bb.

Mergi la inceput

kmy_black

2248 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luikmy_black Adauga semn de carte la raspuns Trimite kmy_black un Mesaj Privat  Reply with Quote
LA MULTI ANI !!! multa sanatate si tot ce va doriti tuturor aniversatelor si aniversatilor acestei zile!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

Ramonika

8888 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Ramonika un Mesaj Privat  Reply with Quote
La multi ani Elena si Constantin!
Mergi la inceput
kriss79
kriss79

4580 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luikriss79 Adauga semn de carte la raspuns Trimite kriss79 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui Darria

buna dimineata
ploioasa dar ...........

Andrea: nu am raspuns fiindca nu stiu nimic despre piscina de la recuperare. Inca nu putem merge la apa tratata.

Am primit o misiune imposibila trebuie sa gasesc un unicorn cu aripi. Musai trebuie sa aiba si aripi. Problema este ca nu am vazut in Is sau poate nu am cautat unde trebuie. Nu vrea un inorog pt. bebelusi, din asta am vazut.
Va rog, poate ati vazut pe undeva un unicorn cu aripi.

Darria, a mea a primit cadou pe sparkle unicorn cu bagheta.nu cred ca pot pune link aici, dar poti da cautare pe google

Cristina, mamica de Alessia Stefana
Mergi la inceput
Pag. din 17 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate - 20 | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com