Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Prieteni dintotdeauna...

Cu dragoste din Iasi (104)

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 17
manuelaaa
manuelaaa

25 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimanuelaaa Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Neata!!!
#536;tie cineva unde s-a mutat frizeria pt copii de la kidsland? Sau poate #537;ti#539;i o frizeria buna pt copii mici de 3 ani?
Multumesc.
Mergi la inceput

amironeanu

2068 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui amironeanu  Trimite mesaj yahoo luiamironeanu Adauga semn de carte la raspuns Trimite amironeanu un Mesaj Privat  Reply with Quote
Hristos a Inviat!

Sa va bucurati de Sfintele Sarbatori impreuna cu cei dragi, in liniste si pace!

Parca am primit un mail cum ca frizeria MotzArt se muta in Era. poate gasesti pe google mai multe informatii.

Pupici,
Andrea de www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank">Stefania (13.08.2004) si Matei (04.09.2007)
Poze mai vechi si mai noi
Mergi la inceput

Darria

4026 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Darria un Mesaj Privat  Reply with Quote
HRISTOS A INVIAT!
PASTE FERICIT!
Mergi la inceput

Ramonika

8888 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Ramonika un Mesaj Privat  Reply with Quote
adevarat a inviat

Mergi la inceput

Lumi_Richard

2226 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiLumi_Richard Adauga semn de carte la raspuns Trimite Lumi_Richard un Mesaj Privat  Reply with Quote

Hristos a Inviat!

Manuelaa,noi am fost la Motzart o data,dar mi-a slutit-o....cred ca tipa(tipele?) de acolo stiu sa faca doar un tip de tunsoare(ceva scurt),care le iese bine, in rest...
Si la noi nu era greu, vroiam doar sa-i scurteze bretonul...Cand s-a dat fata jos,vad ca e stramb- stramba tipa din nas, dar incearca sa indrepte... Tot nu era drept,dar nu mai aveam nici un chef de ea,si am indreptat-o eu acasa...
De acum o voi duce la coafeza mea, chiar daca nu au TV cu desene

My english rose Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009
www.youtube.com/watch?v=mzOPlaMmkSg" target="_blank">Filmulet1
www.youtube.com/watch?v=nbjgqqH5BN8" target="_blank">Filmulet2
www.youtube.com/watch?v=JiHmBGr3F6I" target="_blank">Filmulet3

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`
Mahatma Ghandi
Mergi la inceput
GabrielaG
GabrielaG

2655 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui GabrielaG Adauga semn de carte la raspuns Trimite GabrielaG un Mesaj Privat  Reply with Quote
HRISTOS A INVIAT!!!
Am ajuns acasa in sfarsit dupa plimbari la bunici si matusi! Pacat ca ploua, ca altfel ne-am fi plimbat mai mult.
Ce mai faceti?
La multi ani sarbatiortilor si sarbatoritelor!
Noi, adica Octavian a implinit 14 ani, trebuie sa-i fac buletinul! Am baiat aproape adolescent, ce mai!
Asteptam cu interes scoala (eu, nu copiii ) si mergem cu elan muncitoresc sau scolaresc inainte si cam atat.
Suntem bine, sanatosi si asta va dorim tutror.

Gabriela si baietii
Mergi la inceput

Darria

4026 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Darria un Mesaj Privat  Reply with Quote
La multi ani, Octavian!
sa fii sanatos si adolescenta frumoasa

Gabriela: ai copii mari imi pare atat de lung drumul pana cand ajunge domnisoara la C.I.
Mergi la inceput
GabrielaG
GabrielaG

2655 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui GabrielaG Adauga semn de carte la raspuns Trimite GabrielaG un Mesaj Privat  Reply with Quote
Multumesc Darria .
Azi pe la ora 10-11 am fost in vizita la cineva care sta in zona gradinii botanice. Am stat pe bancuta, la umbra unui cires inflorit si am admirat florile de cires pe fondul cerului albastru limpede (nu erau nori la ora aceea). Si erau si albine harnicute...m-am umplut de miresme de primavara si de energie...a fost sublim...chiar de mult n-am mai admirat natura. Multumesc Doamne!

Wk-end placut fetele si pitici si tatici!

Gabriela si baietii
Mergi la inceput
GabrielaG
GabrielaG

2655 Mesaje
LA MULTI ANI la mamici, tatici si pitici care-si sarbatoresc azi ziua numelui!

Gabriela si baietii
Mergi la inceput
viatainroz
viatainroz

18 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiviatainroz Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
salutare

eu am copilul la gradinita Atelier, dar vreau sa il mut la Spectrum. ati mai gasit pe cineva care sa aiba copilul acolo ?
Mergi la inceput
Pag. din 17 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate - 20 | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com