Aradence DC (170)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Ups , am saltat-o cu urarile pe Flavia. Flavia de ce nu mai sunat sa-mi zici ca e ziua ta?

La multi ani Flavia cu sanatate, cu bucurii si multe impliniri.!!!!!

Noi avem o perioada tare aglomerata la lucru cu mult stres ca facem ceva ce n-am mai facut, pe langa ca e nou e vorba si de bani foarte multi si ideea asta ne sta ca o gheara in spate, na ca la omul sarac ca daca ceva nu e bine noi n-am avea de unde sa-i dam inapoi.

Alina multa sanatate Adelinei. Si varului tau numai bine.

In rest munci , copiii, a ieri am semanat in gradina, a si de Ilinca sa va spun ca deja merge singurica.

O zi frumoasa va doresc

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui maria_rubi

Moni, este neurochirurg, prof. dr. conf. si nu mai stiu ce alte titluri are...dar in primul rand este un om cu suflet mare.

Alina, m-ai facut sa-mi amintesc de perioada in care aveam eu nevoie de ajutor, acum aproape doi ani. Am recitit topicul meu de la umanitare si am constientizat inca o data cat de fragila este viata, am retrait emotiile de atunci, am plans de bucurie din nou, v-am citit iar mesajele de incurajare, v-am simtit aproape.
Dragele mele, depinde doar de noi sa gasim in fiecare zi ceva frumos, care sa ne bucure sufletul. Incercari vor mai fi de-a lungul anilor, dar noi vrem sa imbatranim cu zambetul pe buze, alaturi de copiii nostri minunati.
Haideti sa vedem tot timpul partea plina a paharului si, cel mai important, sa ne fim alaturi la greu.

Mama Marei si a Dorei




Cristina, la tine a fost un miracol operatia.
Mi-a placut tare mult ce ai scris si ai perfecta dreptate.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Ilinca felicitari!!! Sa-ti traiasca mezina umblareatza, Miha! Ce dulce trebuie sa fie...

Restul fetelor pe unde sunteti? Eu acum am revenit de la munca, dar tot mai arunc cate o privire pe forum...dar degeaba ca nu prea am ce citi..



Povestiprafuite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Miha, ai fetita mare deja! Felicitari Ilincai!

Ioana, aici s-a facut vreme buna, e cald si toata lumea o fi la plimbare.

Nu se mai inscrie nimeni in "clubul" gravidutelor? ...nu mai avem niciuna in lista.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Noi suntem la schi la Straja. A fost super azi, zapada multa, soare caldura, si nu a fost aglomeratie. in schimb pretuzile la teleschi te usuca. Nu am socotit cat am cheltuit noi,ca am schiat doar dupa masa, dar ne-am socat cat te costa o zi intreaga... Un prieten care a venit de ieri, Doar el si copilul au cheltuit 330 lei pe teleschi azi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinamoro

Nu se mai inscrie nimeni in "clubul" gravidutelor? ...nu mai avem niciuna in lista.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


ai cumva vreo surpriza ptr noi si nu stii cum sa ne-o dai?

Ilinca, BRAVOOOO!!! Miha, ai fetitz mare

Cris

Alina, eu desi am trecut prin ce am trecut cu mami, am o parere ffff buna despre neurochirurgii din Timi ( despre unii) ...asa ca , oricum, parerile sunt impartite.
Multa sanatate Adelinei si varului tau, mult noroc!!!

Ioana, ce mai faci? mi-e dor de tine




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Claudelu

Citat:
citat din mesajul lui alinamoro

Nu se mai inscrie nimeni in "clubul" gravidutelor? ...nu mai avem niciuna in lista.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


ai cumva vreo surpriza ptr noi si nu stii cum sa ne-o dai?

Alina, eu desi am trecut prin ce am trecut cu mami, am o parere ffff buna despre neurochirurgii din Timi ( despre unii) ...asa ca , oricum, parerile sunt impartite.
Multa sanatate Adelinei si varului tau, mult noroc!!!

Ioana, ce mai faci? mi-e dor de tine




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei




Clau, NUUUUU, nu va dau nicio veste.

Da, asa e, parerile sunt impartite. Normal ca sunt si cazuri operate cu succes la TM. Eu n-am inteles de ce nu i-au recomandat sa incerce si in alta parte daca au stiut ca nu pot scoate in totalitate tumora si mai ales ca recidivase si l-au operat a doua oara.

Gabi, distractie la Straja. Am vazut poze pe FB.
Ioi, mie chiar nu mi dor de zapada.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Gabi e la ski...fain. Distractie placuta sa aveti.

Clau ! Si mie mi-e dor de tine...de voi toate...dar asta e...

Alina ..

Flaviaaaaaaaaaaaaa! Sa nu imi zici ca si azi ai lucrat! In parc cu voi ca e cald acum si bine!

Aici a fost furtuna de nisip azi, asa ca am sters praful de vreo 5 ori si tot degeaba...sa nu mai zic ca si pe jos e praf...asa ca sosetele mele albe sunt acum galbene...yack!

In rest nimic nou...
Ah, ba da! M-am indragostit!!!!!!
Il cheama Ecko si e un irakian get-beget!
O sa pun si poze cu el curand...
Pana una-alta pot spune ca ne intelegem foarte bine. Si in sfarsit nu mai sunt singura...

Va si sa aveti week-end placut in continuare!


Povestiprafuite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui pufymic



In rest nimic nou...
Ah, ba da! M-am indragostit!!!!!!
Il cheama Ecko si e un irakian get-beget!
O sa pun si poze cu el curand...
Pana una-alta pot spune ca ne intelegem foarte bine. Si in sfarsit nu mai sunt singura...

Va si sa aveti week-end placut in continuare!

Povestiprafuite

Ioana, asta o fi ceva soparla?
Edit: No ca ti-ai editat mesajul si ai sters cuvantul "cheie".


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos[/b] (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Alinush nu e soparla.

Aici e frumosul meu partener de viata.




Povestiprafuite

Mergi la inceput