Aradence DC (170)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

GABI pai si acum a fost zapaceala,aglomeratie ,s-a dansat ,aclamat etc. Noi ne-am varat in zona cinema-ului unde era loc liber ,deci n-am stat la inghesuiala.Am rontait pop-corn ... Si eu i-am mai vazut live acum vreo nu-stiu-cati ani (mai mult de 5-6 cred) la un festival al berii ce era in zona Kaufland.Atunci eram si cu frate-meu si tzopaiam si noi de zor,acum chiar n-am prea avut chef de niciun concert ... am iesit numai de gura Dianei ca "i-am promis" .

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Salutare!

Ioana, am citit blogul tau si m-am emotionat tare. Sunteti o familie de luptatori!
Moni, sper din tot sufletul sa fie bune vestile pe care le astepam cu totii!

Eu acum seara m-am intors din Poiana Brasov, cobza de racita si probabil si cu puroi in gat...dar a meritat. Am participat pentru prima data la conferinta nationala de vanzari a ING-ului...ce se intampla acolo e ceva de nedescris. 900 de oameni din toata tara, cadouri si invitati surpriza (Oana Pelea, Gabi Szabo, Andreea Esca), Andi Moisescu este mereu amfitrion, decernari de premii... au concertat Horia Brenciu si trupa lui....foarte frumos si foarte multi bani investiti in asa ceva.
Era inca zapada in Poiana, asa ca cine mai vrea sa profite mai are timp.
Mara mea in schimb a fost tot weekend-ul cu febra, tuse, mai ca imi venea sa ma teleportez acasa. N-am facut-o pentru ca Adi si-a indeplinit "meseria" de tata cu brio.
Va pup si va doresc si eu o primavara frumoasa!

Mama Marei si a Dorei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Buna dimineata!

Maria_rubi si sanatate multa si tie si lui Mara. Sa va faceti bine repede!
Vedem si noi ceva poze cu tine de la conferinta??
pentru cuvintele frumoase spuse despre noi...

Restul fetelor ce mai faceti?Pe unde sunteti?

si sa aveti o zi frumoasa!


Povestiprafuite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Am intart doar sa va salut. N-am vreme de mai mult.

Gabi maine vin cu claparii ca azi am avut telefonul descarcat. Am facut rost de altii mai mari. Nu vrei sa ti-i dcuc pe aia ca ziceai ca o bat si [pe Ioana.



Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Miha, cum a fost la Arieseni?

Cristina R., asteptam pozeeee!
Multa sanatate tie si Marei!

Vai fetelor cati bolnavi avem cu febra, mai ales adulti.

Flavia, as vrea si eu o crema, mi-a placut f mult data trecuta, inca mai am.
As putea sa trec pe la tine la birou miercuri pe la 12, inainte sa merg la lucru. Sau daca nu esti acolo trec in alta zi dupa masa...

Clau, La multi ani! lui Claudiu!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Alina, o sa iau cremele la mine miercuri sau joi, suna-ma sa vedem cand iti arat, nu le duc la munca, le las in masina, poate ne vedem la UTA ca oricum am drum se pare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Alina, am sa-i transmit lui Claudiu! Multumim

Si noi am fost la concertul Voltaj. Am stat chiar in primul rand, pentru ca a fost musai. Norocul nostru a fost ca printre baietii de la paza, cei din fata scenei se afla si un prieten de a lu Clau care l-a infipt pe Raul chiar in fata scenei. El am vazut concertul doar de dupa boxe, in schimb m-am bucurat si distrat de Raul care a cantat in acelasi timp cu Calin, a dansat, a sarit, a fost tot timpul cu mainile pe sus . Raul cunoaste aproape toate piesele Voltaj, e un fan inrait Am luat si autografe si cel mai mult s-a bucurat ca are si poza cu Calin

Azi am fost cu tati la Timisoara. Incomparabil...ce medici...n-am cuvinte...intradevar dai un ban (a costat cam mult ce-i drept) dar cel putin stim una si buna...n-a fost nici un infarct. Inima e in fibrilatii, dar cu tratament o poate duce linistit pe picioare. Ce e mai problematic si trebuie sa tratam cat de urgent e stomacul. Ne-a spus ca daca nu ne ocupam si de stomac mai mult decat pana acum, poate scapa de una si sa dea in alta, adica poate face hemoragie la stomac, el avand ulcer In schimb i-a facut INR-ul si era peste 8 , i-a oprit medicamentatia pana miercuri cand trebuie sa faca un altul, tensiunea i-a fost foarte mare 85 cu 185 ( a fost si super stresat), dar per total e cat de cat bine. Trebuie sa ne intoarcem la control peste 2 saptamani, dar pana atunci vorbim la telefon cu medicul dupa fiecare INR care-l face, ca sa-i stabileasca doza de medicament...imi scapa cum ii zice





www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Alina, o sa iau cremele la mine miercuri sau joi, suna-ma sa vedem cand iti arat, nu le duc la munca, le las in masina, poate ne vedem la UTA ca oricum am drum se pare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Claudelu

Alina, am sa-i transmit lui Claudiu! Multumim

Si noi am fost la concertul Voltaj. Am stat chiar in primul rand, pentru ca a fost musai. Norocul nostru a fost ca printre baietii de la paza, cei din fata scenei se afla si un prieten de a lu Clau care l-a infipt pe Raul chiar in fata scenei. El am vazut concertul doar de dupa boxe, in schimb m-am bucurat si distrat de Raul care a cantat in acelasi timp cu Calin, a dansat, a sarit, a fost tot timpul cu mainile pe sus . Raul cunoaste aproape toate piesele Voltaj, e un fan inrait Am luat si autografe si cel mai mult s-a bucurat ca are si poza cu Calin

Azi am fost cu tati la Timisoara. Incomparabil...ce medici...n-am cuvinte...intradevar dai un ban (a costat cam mult ce-i drept) dar cel putin stim una si buna...n-a fost nici un infarct. Inima e in fibrilatii, dar cu tratament o poate duce linistit pe picioare. Ce e mai problematic si trebuie sa tratam cat de urgent e stomacul. Ne-a spus ca daca nu ne ocupam si de stomac mai mult decat pana acum, poate scapa de una si sa dea in alta, adica poate face hemoragie la stomac, el avand ulcer In schimb i-a facut INR-ul si era peste 8 , i-a oprit medicamentatia pana miercuri cand trebuie sa faca un altul, tensiunea i-a fost foarte mare 85 cu 185 ( a fost si super stresat), dar per total e cat de cat bine. Trebuie sa ne intoarcem la control peste 2 saptamani, dar pana atunci vorbim la telefon cu medicul dupa fiecare INR care-l face, ca sa-i stabileasca doza de medicament...imi scapa cum ii zice





www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei




Clau, Sintrom e medicamentul.
Ma bucur ca nu-i nimic grav. Pai astea se rezolva cu tratament.

Flavia, ok, vorbim la telefon, poate treci pe la mine.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salutare!

Clau ma bucur ca e ok cu tatal tau si ca nu sunt probleme mai grave de atat...
Bine ca nu a fost infarct cum au zis ceilalti..Ce a spus dr. despre fibrilatie? Il va converti electric dupa o perioada de tratament?
Sanatate multa ii doresc tatalui tau!
Voi cum sunteti?Raul?Tu?

Va pe toate!


Povestiprafuite

Mergi la inceput