Aradence DC (170)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Salutare!
Mersi de intrebare,a fost normal, ca pe pentru o zi plina. O sa imi scrie pe mail peste vreo saptamana rezultatul.Macar sa n-apara ceva nou,ca dupa calculele mele,daca se mentine rata de dublare (am calculat-o si p-aia si a iesit de 21 de zile) ,nodulul suspect de la plaman ar fi de cca 3 cm acum
CLAU felicitari si sanatate tatalui tau!
MIHA distractie la Arieseni!
IOANA super invatatoarea si educatoarea copiilor!
N-am apucat sa va zic de serbarea Dianei.A fost fix cum am prevazut,adica au facut de fapt lectie deschisa cu tot tacamul - cifre ,litere,adunari,scaderi,despartit cuvinte in silabe etc.
Si tot cum am prevazut numai Diana era imbracata in "printesa" ca n-am scapat de gura ei.Nu stiu ce-or fi gandit parintii,dar la colegi a facut furori De cum am imbracat-o au sarit in jurul ei cativa baieti si fetite strigand: "woaa ce frumoasa esti", "woaa ce rochie faina","woaaa cea mai super rochie" etc.
Am pus niste poze si filme de la serbare aici:http://www.dropshots.com/DIATUD2012#date/2012-03-07/16:14:47
Alta premiera e ca s-a lasat tuns Tudor,e drept ca nu la coafor ci acasa de-o matusa. dar tot e ceva.

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Moni un pic mai mult optimism, te rog!
Frumoasa printesa ta. Acum am vazut ca ai tuns-o, si inca de doua ori, nu?
Pune si poze cu Tudor tuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

http://www.dropshots.com/DIATUD2012#date/2012-03-08/11:42:26 Tudor tuns (nu foarte scurt)
ca uite cum arata netuns ...
http://www.dropshots.com/DIATUD2012#date/2012-02-25/21:07:05

Pe Diana am tuns-o doar acum (asa http://www.dropshots.com/DIATUD2012#date/2012-02-11/12:20:41) In rest doar tot ii mai scurtase din varfuri sau din breton,dar n-o mai dusesem demult,cred ca din toamna (asa arata cand am dus-o la coafor http://www.dropshots.com/DIATUD2012#date/2012-02-09/17:40:08)

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Am editat mesajul sa corectez greselile si mi l-a pys de. Doua ori. Tot mai bune sunt tastele decat touchscreen-ul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Moni am vrut sa pun link cu pozele Dianei, dar nu pot sa pun pe I-pad, ca imi reincarca pagina daca intru in alta fereastra, si pierd ce am scris. Mi s-a parut diferita lungimea parului in prima poza tunsa, fata de urmatoarle unde parca e tunsa bob.
Noi am foat la teatru la Dorothy in tara lui Oz. Ne-am intalnit cu Carmen si copiii.
Alina am fost aseara la proba la rochita de balet. Luni-marti e gata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Noi am bagat o tura pana in mall-ul de alaturi,era concert Voltaj deci am avut pretext.
GABI e fix la fel lungimea ,dar in prima poza era chiar dupa ce o tunsese - insa nu a mai si spalat-o/facut freza,mai ales ca era frig ca naiba afara si oricum isi lua caciula si gluga peste.
In urmatoarele poze unde chiar arata "bob" era a doua zi, proaspat spalata pe cap. De aici diferenta .


MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Moni, sper sa fie bine rezultatul. Doamne ajuta!
Vai ce fain e Tusor asa tuns, arata a baietel mai mare. Diana a fost foarte eleganta!
Eu am vazut mai demult pozele cu Diana tunsa.
La filmulete ma uit maine ca acum dorm pe mine, nu demult am ajuns acasa.
La noi la gradi nu s-a facut nicio serbare de 8 martie.

Gabi, ok, mersi.

Flavia, cremele sunt la tine la birou?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Buna dimineata!

Moni sper din suflet ca rezultatele tale sa fie bune.... Am incercat sa vad pozele cu Diana si Tudor insa nu pot sa deschid paginile ca la mine e domeniu blocat....

Flavia tu cum te simti?

Imi cer scuze daca v-am facut sa plangeti cu povestea mea...nu am avut deloc aceasta intentie...sorry...

Sa aveti o duminica placuta!



Povestiprafuite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Alina, nu am cremele la birou, daca stiu ca vreti le iaula mine si stabilim cum ne vedem.

Ioana, sunt doar obosita, in rest sunt ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Moni, cum a fost concertul?
Eu i-am vazut la Cluj in deschidere la Scorpions. A fost super, au facut atmosfera!

Mergi la inceput