**Prichindei nazdravani 2008!** (22)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Va las o melodie...melodioasa ...
Unde sunteti fetelor ?





si va astept la un pahar de vorba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

Eu is la serv....
La noi iar se 'zguduie' comp...iar se reorganiz..sunt satula pana peste cap
Mai sunt si fleshca de oboseala...am dormit...cam 'repede' aseara...asa ca Mariana, multam de cafele dar cred ca tb sa-mi fac ceva in vena...sa ma trezeasca...
si Teo canta 'de ziua ta mamicooo'...si inca una...'cine-i oare? e mama, mama mea...'...nu prea stie decat 1 strofa
Despre kkdeouri..si oferte sunt pe din afara...sorry...
O zi frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui doinita_g

Eu is la serv....
La noi iar se 'zguduie' comp...iar se reorganiz..sunt satula pana peste cap
Mai sunt si fleshca de oboseala...am dormit...cam 'repede' aseara...asa ca Mariana, multam de cafele dar cred ca tb sa-mi fac ceva in vena...sa ma trezeasca...
si Teo canta 'de ziua ta mamicooo'...si inca una...'cine-i oare? e mama, mama mea...'...nu prea stie decat 1 strofa
Despre kkdeouri..si oferte sunt pe din afara...sorry...
O zi frumoasa

Doinitza>> Alexia-Teodora (Tzupanica) 16/03/2008)
"Lucruri pe care le poti darui si pastra in acelasi timp:cuvantul, un zambet si o inima recunoscatoare"


Iar...? Apai halal cadouri de 8 martie...Iti tin pumnii sa fie bine . Baga un energizant sa-ti revii...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gherman_in spune:

Si eu am parte de cantat de ziua ta mamicooo.Hai ca mi-am mai revenit putin,am fost lata-n pat cu frisoane si febra de sambata.Sunt pe antibiotic,dar mai rau e ca si gagicile sunt la fel.Pe Daria am bagat-o iar pe antib.,Iarina inca nu,doar ce a terminat injectiile de curand,dar degeaba.A venit si mama sa ma ajute,dar ii fac si ei injectii,ca nu e bine.Doar randunoiu a scapat,dar nu stiu pana cand.Eu nu mai stiu ce virusii lui peste sunt astia.Le-am dat coryzalia,au supt o cutie intrega,dar fara nici un efect.,ma duc sa ma var in pat,spor la treburi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gherman_in

Si eu am parte de cantat de ziua ta mamicooo.Hai ca mi-am mai revenit putin,am fost lata-n pat cu frisoane si febra de sambata.Sunt pe antibiotic,dar mai rau e ca si gagicile sunt la fel.Pe Daria am bagat-o iar pe antib.,Iarina inca nu,doar ce a terminat injectiile de curand,dar degeaba.A venit si mama sa ma ajute,dar ii fac si ei injectii,ca nu e bine.Doar randunoiu a scapat,dar nu stiu pana cand.Eu nu mai stiu ce virusii lui peste sunt astia.Le-am dat coryzalia,au supt o cutie intrega,dar fara nici un efect.,ma duc sa ma var in pat,spor la treburi.

tatiana



Tatiana, offf Doamne ...Insanatosire grabnica tuturor ! Am "simitit" eu ca e ceva in neregula cu voi dar am refuzat sa cred pana nu am avut vesti de la tine.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Alina, unde esti ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

Tatiana multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:


LA MULTI ANI MARUSHCA DRAGA!
Sanatate si mult noroc!




Nyny, ! Felicitari mami, sa aveti parte in viata de tot ceea ce este mai bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:


Ziua asta sa fie un prilej de bucurie pentru noi toate, sa simtim mai putin apasarea grijilor si sa ne umplem gandurile si sufletul de caldura primaverii!
La Multi Ani de 8 Martie, mamici!


Si ca sa ne amuzam un pic...

In sufletele noastre-i mereu primavara,
Ziua de 8 MARTIE soseste iara,
Aceasta zi sa va aduca,
Un martisor si viata lunga,
Iar mie, cea care compuse...
O fusta si... vreo doua bluze!

Va doresc o zi minunata !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

LA Multi Ani Mara

LA Multi Ani Fetelor De * Martie

Mergi la inceput