Mamici inimoase de Constanta 161- E primavara!!

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Neatza la doamne..mai la pranz asa :)
Vladis eu am facut curatenie generala la copil in camera,m-a terminat..am facut o febra musculara ceva de groaza,taman bine k m-a luat gatul si toate alea si am racit.Prin urmare am lasat-o balta,dauneaza sanatatii.
De Paste nu fac nimic special pt ca nu am pt cine,suntem singuri.
David e la gradi,nu prea mananca, ne testeaza limitele si nervii,ba vrea aia ,ba nu vrea..Ce sa mai zic ca a urlat ca vrea la buni si dupa ce am urcat 5 etaje de am zis ca lesin,nu voia sa intre in casa,ca el nu vrea la buni,vrea acasa..si am strabatut orasul fir'ar sa fie.Din njpe bluze nu vrea decat 2,asa ca spal zi de zi,ca nu vrea si pace.E si in faza cu NU la orice..de la o vreme a inceput sa impinga copii.Dar la gradi cica asculta,sta la masuta,face ce i se spune,ba face si nani la pranz fara scandal.
In rest,sunt panicata ca e de musai sa conduc si nu am mai condus de 5 ani,ba chiar am amanat sa-mi schimb permisul sa am motiv sa nu conduc..Acum l-am schimbat si e de musai ca gradi nu-i chiar aproape si sunt extrem de stresata pe chestia asta.Plus ca David deja a inceput sa planga,ca nu vrea sa plece ta-su la munca,sa plece mami..si tot asa.Eu trebuie sa ma apuc de cursuri ca as vrea sa apuc de munca...
Cam astea sunt vestile despre noi..va pup si va doresc o zi usoara si frumoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Alina, pe fetita colegei mele au primit-o la Palatul copiilor la pictura, are 5 ani si un pic.
Angi, da, alea-s pere coapte in vin. si sosul apoi redus la sirop si puse nuci in el. a fost nasol rau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz
a fost nasol rau


mdaaaa, ce sa zic....data viitoare, gateste perele si lasa ptr altii sa fie atat de nasol

o sa incerc cu Luca, desi nu are nici 5 ani, caci...e nebunie curata, deseana, picteaza in orice pozitie, moment al zilei, pe orice bucata de hartie, revista, ziar, tot ce prinde
m-am apucat de cautat ustensile speciale, un chevalet, sa vedem ce o sa gasesc.

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!

Leditia
: stiu ca e greu sa fiti singurei, experimentez si eu acum senzatia si cu condusul te inteleg ca nici mie nu prea imi place, doar in cazuri urgente. Eu te sfatuiesc sa-ti iei cateva ore de condus cu un instructor, ca a trecut prea mult timp.

Rox: ai niste copiii tare draguti

Alina: ce program intens are Luca


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

fetele,am si eu poze in concurs,ne dati un vot?daca va plac,of course!!

http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Iarna%202012&page=35

m1 si m2!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

miha, mie nu mi se deschid deloc pozele din concursul asta de cand a inceput, sa vad daca reusesc de acasa, sa vad si eu clipe minunate de iarna.

ledi, da nu va plictisiti deloc voi acolo acelasi sfat ca si simo, eu am avut o pauza de condus de vreo 4 ani dupa ce mi-am luat carnetul si am luat vreo 3 sedinte cu un instructor (bine, eu is si talentata de felul meu la sofat, asa ca nici nu mai stiam care-i frana si care acceleratia) sanatate la amandoi si las-o incolo de curatenie, eu voiam doar sa va starnesc la vorba






mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Salutare!
Stie cineva de unde pot lua pamant negreu ..sau vegetal..nu stieu exact cum se numeste..vreau sa pun 10 cm in toata curtea...Stiti si cat costa un camion??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

neatza.
Vladis,initial voiam sa-mi iau niste ore de condus cu un instructor,am luat si nr unui tip,dar cum nu am bani momentan,am renuntat la idee.Am mai condus cu al meu in dreapta,dar nu f mult,ca nu am avut cand si cum,insa am mai condus un pic inainte sa plece..Mie mi-era frica sa ma urc singura in masina..dar nah,ieri dim mi-am luat inima in dinti si am plecat cu copilul la gradi,m-am intors si tot asa..momentan doar asta fac si nu ma incumet la mai mult.
O zi frumoasa tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

deci ma omoara reclama asta de la ikea de ma-ntreaba care e pasiunea mea shoppingul e pasiunea mea, nah, daca tot vor sa stie! chiar am vazut o semnatura super pe forum "born to shop, forced to work", mi se potriveste de minune, da nu-i frumos sa plagiezi

ledi, bine ca ti-ai invins teama si te-ai incumetat asta e cel mai important!


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Sper ca nu primesc bila neagra daca va intreb ceva Am de vanzare o centrala Etna cu tiraj fortat, de 24 kw..nou nouta in ambalajul original..este luata mai de mult de tata meu si nu a mai fost folosita niciodata.O dau cu 1000 ron..stiti pe cineva amator??

Mergi la inceput