Targoviste (14)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Sarbatori fericite alaturi de cei dragi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salutare dragelor,

Nu am disparut...Am venit acasa la tgv...si am fost cu eli la Bucuresti la dr...Ar fi trebuit sa o opereze miercuri dar ptr ca era racita abia in 25 o sa ii faca interventia - scapam de polipi!...Ne-am mai plimbat cu ei prin Bucuresti, cu metroul, la Antipa...Nu ne-a impresionat prea mult...nu stiu daca as fi putut trai acolo dupa 12 ani in Timisoara...Cred ca si Londra ar fi fost o solutie mai buna...Am tras o fuga si prin mall pe la magazinele mele preferate, dar erau cam piperate preturile...asa ca nu ne-am innoit prea mult...o sa ne luam din SUA mai multe ca-s mai de calitate si la jumatate din pret :(

Ni s-a spus ca in jur de 1 iunie vom pasi pe meleagurile americane...asa ca ne pregatim! Imi e cam ciuda ca plec...dar it`s about time!

Va doresc sarbatori fericite si frumoase alaturi de cei dragi!

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Hristos a inviat!

Ce faceti? Gata vacanta? Cum ati petrecut?
Eu ma mai bucur de cateva zile de vacanta. Soata a inceput azi munca.

Pup!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Adevarat a inviat!

Noi ne pregatim de un we cu vizitare de castele si relaxare...Mergem la Peles sambata si apoi la Bran pana duminica...

Ne-ar fi placut si o plimbare pe Transfagarasan, dar...nu cred ca mai avem curaj dupa ultimele intamplari...cu stanci cazute :(

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor,

M-am intors si eu. A fost foarte bine in Germania. Am petrecut frumos.
Am sa pun si ceva pozici in curand - promit.

Azi la servici si imi vine deja sa ma iau cu mainile de par.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Eu sunt bine. Din nou in programul de rutina sala-servici-acasa.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut,

Am fost pe la castele si dupa frumoasa excursie in care Cri a avut febra ne-am trezit fix azi in ajunul operatie de polipi a lu` eli ca are ceva viral asemenator cu rubeola ...Eli e ok...sper sa fie operabila maine ca mi s-a urat de stat la mama!

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata chiar daca vad ca vestile nu sunt prea roze.


Miha sper ca bebicii tai sa se faca bine, Eli sa fie operabila ca sa scapi de grija....Te inteleg ca nicaieri nu este ca acasa la tine mai ales cand cei mici sunt si bolnaviori...

Sanatate maxima.

Flori cum a debutat reinceperea gradinitei pentru Edi? Banuiesc ca i-a fost greu sa-ti dea drumul...

Getik nu mai zici nimic mama? Nu ne zici de oua rosii, cozonaci, de frumoasa ta?

Eu acelasi program nebun. Aseara am reusit sa pun pozici pe FB si pe Picasa.

Va pupic


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Seara buna, fetelor!

Cristina a fost chiar f usor....e vesel, ii place....a ripostat f putin...altfel nu ar fi avut farmec. Pentru maine am ceva emotii...am o activitate in parteneriat cu grupa lui Edi. Ma duc cu ai mei la ai lui. Sper sa ma lase sa si plec...fara el.

Miha multa sanatate si sper la vesti mai bune!

Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Multumim mult pentru gandurile voastre!

Totul a fost super ok! Eli acum vorbeste un pic mai pitigaiat si ni se pare ciudat ...Important e ca e super bine...O sa mergem sambata la un control si duminica plecam spre TM.
Cri e si el mai bine...nu mai arata ca un salam :(

Va pup!

Mergi la inceput