Targoviste (14)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Neata!

Ne indreptam rapid, rapid spre vacanta!

Cristina pe unde "barzauneste" Roxi saptamana asta? Se simte bine?

Miha ai tras chiulul de la sala?

O zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Flori, Roxy a mea merge la muzeu, planteaza pomi tot felul de activitati au saptamana asta. De simtit se simte bine numai ca ieri mi-a zis ca duminica seara i-au iesit niste bubite pe ea. ce-i drept in weekend a fost la doua petrecerei de zile de nastere deci cine stie...sau de la polenul de afara.

Si Miha si Getik au disparut. De fetele celelalte ce sa mai zic...

Eu sunt in parametriii normali chiar daca ieri am avut atatea ore pe toace pentru meetingul ala. Azi am o firma si de maine se mai linisteste si la mine.

Astept vineri sa plec la Durham.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

neata dragelor hai la cu frisca ca eu asa ceva savurez acu

cristina nu am disparut doar ca am intrat in curatenie si servici si copil cu care ma lupt sa o dezvat de pampers si toata atentia este asupra ei.


noi suntem bine a inceput treaba si afara si acu vreau sa dau casa cu susu in jos sa fac curat ca este dezastru general si depozit de materiale de constructii

va pupic si va doresc o zi buna

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Getik bine ai revenit iubita. te cred ca esti ocupata. cat despre dezvatatul de pampers de ce nu o lasi un pic sa vina mai cald si atunci poti sa o lasi uda ca numai asa invatat.

La mine ninge de rupa. am ajuns uda fleasca de dimineat la sala, acum la fel la servici.

Flori azi Roxy a mea este majoreta. Voi ce faceti azi?

Miha - gata cu impachetatul?

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Buna, fetelor!

Getik spor la curatenie! De saptamana viitoare incep si eu. Sambata sper sa incep sa pun parchetul in sufragerie.

Cristina azi am stat la scoalasi am facut felicitari de Paste, pe care le vom duce vineri batranilor de la azil. Ieri am fost la fabrica de paine Vel Pitar si luni la teatru si la arenele de joaca de la Sindicate. Nebunie totala. Poate o duce sotul si pe Roxi acolo.

Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Flori si ei au fost acolo. Au si fabricat nu stiu cand felicitari de Paste. Foarte frumoase activitati.

Eu aseara am facut cozonac pe care puteti sa-l vedeti pe FB. Nu e perfect dar e de casa si e gustos.

De maine eu dispar pentru cel putin 3 zile ca este Pastele aici si sunt libera pana miercuri.

Sa zic celor de rit catolic si protestant Paste Fericit!

va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Cu intarziere La multi ani de Florii!

La multi ani Flori, sa ne traiesti, sa ai parte de sanate, bucurii si impliniri.

Eu la servici din nou....Bine pana sambata cand ma calatoresc si abia astept.

La Durham si Newcastle a fost super (pozici pe FB).

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Neata!

O cafeluta?
Cristina sar'na pentru urari!

Eu ma bucur de fiecare zi de vacanta cu puiul meu. Dimineata, cand se trezeste, Edi spune ca stam "acasa-acasa"...."nu mergem la gradinita". A prins ideea ca e vacanta si ca sta mami acasa. Ne-am distrat zilele astea: am facut ghirlande din oua, carusel din oua 3D ....diverse activitati cu tematica de Pasti.

Sambata inrosim oua, facem cozonac si alte minunatii.

Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Flori ma inscriu la un ceai cu lamaie ca ma simt cam muciaosa.

Ce invidioasa sunt pe tine ca p[oti sa-ti petreci timpul cu cel mic...dar ma si bucut de bucuria voastra.

Mai am si eu doua zile si imi vad puiul.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor,

va doresc un Paste fericit. Sa va aduca iepurasul tot ceea ce va doriti.

Ne auzim intr-o saptamana.

Pupici.

Mergi la inceput