Pufi de ian-feb 2010 (68) - LMA Alexandru !

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

Citat:


N-ai pt ce!

Unde ati disparut fetelor?


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)





Eu abia am venit de la scoala , si ce vaddddddddd strudeleeeeee , pai eu nu am dulce nimic in casa


Simply,mami de fetita frumusica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

LA MULTI ANI ALEXANDRU !!!

Sa fii sanatos si fericit alaturi de cei ce te iubesc !

Mamica fericita de Mara si de David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:



La Multi Ani, Alexandru!



Sa cresti mare, sa fii sanatos, norocos, si sa aduci numai bucurii parintilor tai!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Buna dimineata,

Eu am facut cafeaua,, si va rog sa va serviti cand doriti!

multumim de felicitari pentru bilantul princesitei! Si eu ma bucur ca e asa, pentru ca, asa cum bine a spus Dece ()...la cat de mall-ista e....

Am avut o noapte cam nashpa, nu din cauza copilei,(ea, biata, s-a trezit la 4.30, si-a baut laptele si a adormit imediat) ci pentru ca am visat aiurea, si m-am tot trezit, incercand sa comut, sa scap de vis...dar n-am reusit...cum adormeam la loc....cum incepeam sa visez in continuare, ca un film prost, care nu se mai termina. Brrr, naspa senzatie...

Adevarul e ca am tot fost agitata rau in ultima perioada, probabil de aici si visul aiurea....de ieri am inceput lucrul full-time....bona continua sa vina si sa plece dupa programul pe care il au maxi-taxi-urile, si care pe mine nu ma coafeaza deloc....A tot ezitat sa accepte oferta noastra, de a locui impreuna cu sotul ei, fara chirie, in buzau, dar cu plata utilitatilor....Acum....a trebuit sa regandesc oferta, pentru ca ceea ce o retinea pe ea era teama ca cheltuielile casei ii vor depasi bugetul....o sa le suportam tot noi si pe alea, daca se muta, si ne scuteste de plata navetei...offf...greu. Ramane de vazut ce decizie va lua...sper sa fie "the right one".


Mire... de capitol, de ceai si strudel,!...Si eu cumpar din cele congelate, si au mare cautare cele cu branza dulce si stafide.


Miki.... multumesc mult pentru urari, si sorry de noapte sexy!


Simply....Bafta la examene, tinem pumnii stransi! Offff, dar la ce ora vii de la scoala! Cred ca e tare obositor!

Nyny......sa treaca repede urata de viroza! Si...eu zic s-o lasi incolo de cortina...

Ale1212xa.....cum ti-a spus Tomaca ca procedeaza, la fel procedez si eu, cand fac angajari. Chiar daca am feeeling-ul ca am gasit candidatul ideal, vad pe toata lumea...asa e cinstit...si vreau sa ofer tuturor o sansa. Tin pumnii stransi, sa iasa bine. Cu spaimele nocturne ale lui Dragos....da, incep angoasele, fricile, cosmarurile...e varsta...

Loredana....hai, nu mai fii suparata de cearta cu sotul, sunt sigura ca impacarea va fi taaare dulce!

Alexutzzza, Atlantique....m-ati distrat, cu barbatii...tare frumos spus...... ca au aceeasi mama !

Ruxita....multumesc pentru oportunitatea de a completa chestionarul.

Tomaca....multumim pentru materialele de pe mail!

Tomaca, Mire, Alexutzzza, Miki.....sa aveti vizionare placuta si pitici cuminti la teatrul de papusi!



Gata placintzica....atat m-a ajutat neuronul singuratic....Merg sa ma apuc de treaba!

Va , si va doresc un inceput de week-end calduros!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

Citat:
citat din mesajul lui sorina_bz



La Multi Ani, Alexandru!



Sa cresti mare, sa fii sanatos, norocos, si sa aduci numai bucurii parintilor tai!


Sorina, mami de Diana si Iris


subscriu

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret



JUCARII PENTRU PITICI...


N-am stiut ca poate exista pe pamant o dragoste atat de mare!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Dece....5.53?

Speram sa fiu eu singura insomniaca de pe forum....si voi sa faceti nani -pui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atlantique spune:



LA MULTI ANI ALEXANDRU!




SA FII SANATOS, NOROCOS SI FERICIT!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atlantique spune:

de cafea Sorina!

Sorry de noaptea grea! Cred ca esti preocupata acum si noaptea subconstientul lucreaza.
Sper sa iti accepte oferta bona ca se pare ca o vrei fff tare din moment ce nu stii ce sa ii mai dai ca sa vina.


Dece ce matinala.....Noapte sexy??


Zi usoara va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atlantique spune:

Simply asa tarziu ajungi tu de la scoala???

Nyny, esti mai bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atlantique spune:

Cat pe ce sa uit....


Sa aveti parte de iubire in cel mai pur stil romanesc!
Dar inainte o si un cadou frumos.

Hai ca va las ca s-a urcat cofeina la cap

Sa aveti o zi de Dragobete asa cum v-o doriti!

Mergi la inceput