Prietene la bine si la greu - 158

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Salutare!!!
Am fost la dr... totul e bine...si se pare ca Motzata s-a invatat la mami asa ca nu da semne de graba. Asa ca noi suntem in asteptare.

Mami fericita de strumfita si 38+ cu Motzata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Ce-mi place ca-i caldut afara ,ne-am plimbat mult azi dupa gradi ,a fost tare fain .
Flo naspa faza cu cazatura ,eu am mare frica de asa ceva si am ajuns sa merg ca o baba pe zapada ,adica sa tarai picioarele .Sper sa te refaci repede .
Stanucel ti s-a confirmat comanda?
Strumfy ma bucur ca-i totul bine cu motata mica .Ati decis numele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika


Citat:
citat din mesajul lui monis5

v-ati mutat toate pe PM?




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

ma asteptam la Licu sa spuna ceva legat de asta.
chiar Licu - ce mai faci?

cu floricik e vorba de afaceri




Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz


Da' chiar asa, nu v-a fi rusinica, sa ma tineti pe mine in suspans cu PM-urile voastre

Una peste alta, si eu ca si Smara, citesc dar nu mai apuc sa am nici o reactie, ma gandesc la toate cu drag peste zi, dar.. seara ma apuca mutenia.
Mai nou am inceput diversificarea si cu Dragos, si vad ca e la fel de sclifosit ca sora'sa; deci nu am avut noroc nici cu el sa scap ma usor.. Mai rau, el isi face greata singur, tuseste de zic ca vrea sa vomite tot ce incerc sa ii dau...
Asa ca .. nu ma mai simt in stare sa zic nimic, atata doar, ma pregatesc sufleteste sa bag iar o sedinta de miscare, macar poate se mai strang suncile astea de pe burta..



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Citat:
citat din mesajul lui shtephy
Strumfy ma bucur ca-i totul bine cu motata mica .Ati decis numele?

Am pandit 1 zi sa schimb capitolul si sa trec numele pe prima pagina ca nu se merge pus la semnatura... da am pandit degeaba... ca mi-au luat-o altii inainte
Da mi-a trecut... si zic si numele poate nasc si nu stiti cui sa-i urati bine venit Pe Motzata o va chema Camelia-Ioana.

Mami fericita de strumfita si 38+ cu Motzata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Strumfy, ma bucur sa vad ca e bine motzata si sta la caldurica, se dospeste numai bine sa vina poate de ziua mamei, prognostic data nasterii: 1 sau 8 martie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Licurici poate nu e pregatit inca de diversificare... sau stie ce e bun. Morcovi, mar si cereale va manca toata viata dar laptic de mama...


Ps orice zi e buna... 29 februarie imi displace...dar nu e dupa mine...sanatoasa sa fie si sa se nasca repede indiferent de data.

Mami fericita de strumfita si 38+ cu Motzata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Strumfy e frumos numele motatei ,ma bucur ca v-ati decis .Din pacate nu mai pot edita acum listuta .

Licu si eu am avut greutati la diversificarea puilor .Au fost sclifositi amandoi .Bine ca-i tzitzi
Imi lipsesc postarile tale dese

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

sara buna!!

inainte sa ma bag la somn langa puiu'drag,am zis ca intru sa 'semnez condica'....David e mai bine,azi prima zi fara febra dupa aproape o saptamana de chin,inca mai tragem cu tusea...dar,sper ca in w-e sa putem iesi sa luam macar o gura de aer fresh...

Floricick urata faza cu cazatura..am patit ceva similar acu cativa ani,intr-un w-e la munte (am cazut de pe saniela un hop)..vreo 2 saptamani m-a durut 'noada'...sper sa nu fie ceva grav...si Ema a fost bolnavioara?! (cred ca am scapat vreun mesaj de-al tau)...

Strumphy sa fie sanatoasa Motzata cu nume frumos si sa vina usor pe lume cand a vrea!!

Licu hai mai da-i o sansa Dragoselului,poate nu e momentul inca..and think pink!!!

Shtephy ce va invidiez ca ati iesit la plimbare...a fost tare placut si la noi azi!!

si acum somn de voie...sa aveti o zi frumoasa maine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

laurairina13 incet,incet se va obisnui, acum este o perioada mai grea, dar trece

shtephy nu mi s-a confirmat nicio comanda pe site-ul lor mi-a scris doar "comanda dumneavoastra a fost inregistrata cu succes" dar stiu ca ar fi trebuit sa ma sune...
nu ramane decat sa astept
multumesc frumos inca odata

fetita mea a prins drag de desenele animate cu mickey mouse, este tare fascinata de aceste desene, numara si ea dupa mickey "una,patu,sinsi,opt"
am sa ii cumpar un mickey de plus, ma bucur cand vad ca stie si ea ce ii place, stie ce isi doreste de la noi, are personalitate cu care ma descurc eu cam greu acum, dar ma consolez cu gandul ca pe viitor ii va prinde bine

carmen de Adelina Ioana 16.04.2010 si adolescent Paul Florian 13.09.1993

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

Rise and shine dragelor!!! la discretie...
Poate pana la urma se ridica si ceata asta ....si poate vine si primavara....candva

La mine la bloc au inceput sa monteze schele, incepe anveloparea. Asta ma cam forteaza sa iau o hotarare legata de progtramul mucosilor incepand cu saptamana viitoare : ori la gradi cu somn pt ca acasa la ce bormasini vor fi e exclus, fie pachet la bunici la Craiova pana se termina cu polistirenul si bormasinile, apoi acasa si la gradi

Miany ma bucur ca sunteti din ce in ce mai bine cu febra, pupam vorbaretul
Floricik , nasol cu cazatura, trece ca e vremea rece

Monis, cu gradi mai bine? Noi nu am bifat anul asta deloc, asa ca ma cam astept la astfel de reactii cand reluam....

2+

Mergi la inceput