Mihaela Radulescu se intoarece in televiziune

Mihaela Radulescu se intoarece in televiziune | Autor: sheherezada

Link direct la acest mesaj

http://ro.news.yahoo.com/r%C4%83duleasca-se-%C3%AEntoarce-la-elan-la-televiziunea-lui-193900504.html

Poze

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Gata, nu mai croseteaza memorii pe malu' Mediteranei? Lumina reflectoarelor da dependenta :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Nu ea spunea ca nu mai vrea sa mai aiba de a face cu Romania si cu oamenii din Romania?




_
Tratament Anti-Cancer - 24 Brevete Medicale Internationale


Mami de Geosse (30 Ianuarie 2012) *** Sofia (14 August 2008) *** Sebi (25 Mai 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 29B_ella spune:

Pai plecase foarte si puternic scarbita de Romania.Spunea ca nu mai vrea sa faca televiziune ci doar sa scrie literatura din Monaco.A terminat subiectele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sheherezada spune:

Mihaela Radulescu e o femeie frumoasa si desteapta care inca nu a spus tot ceea ce avea de spus.Parerea mea,bineinteles.

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JuliaSM spune:

Sunt curioasa cine ar citi-o si asculta-o pe MR daca nu ar folosi impactul televiziunii ca sa isi lanseze geniul creator de litere legate intre ele cu sens.
Chiar asa...un cenaclu literar, ceva, sau numai cugetari de femeie fatala...!?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sheherezada spune:

Sunt atatea pupeze la tv carora le bate vantul prin cap!De ce nu Mihaela Radulescu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Pt ca ar linge unde a scuipat!De, unii uita repede!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

POate nu ii intereseaza. Mi se falfaie mie ca Mihaela a plecat din tara pt ca a divortat de elan.
Decat sa ma uit la un revelion cu Simona senzzzual si Tonciu, mai bine ma uit La Raduleasca pilindu-si unghiile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Hai ma, intre variantele astea doua prefer sa-mi pilesc eu unghiile si sa ma culc devreme!

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

Citat:
citat din mesajul lui sheherezada

Mihaela Radulescu e o femeie frumoasa si desteapta care inca nu a spus tot ceea ce avea de spus.Parerea mea,bineinteles.

'Nu exista culmi de neatins,ci numai aripe prea scurte."
Poze


hahahaha. si cam ce ar m avea ea de spus?
da e de admirat. o femeie cu nasul carn si polipi , par dragut a facut istorie in televiziune.ca pe urma s-a tunat ea ca sa arate de 30 in oglinda, asta e altceva. imi place un pic de ea dar nu extrem. sunt multe de spus dar se stie ...... asa ca nu prea m am eu ce adauga.

Mergi la inceput