Asp.opt.>20ani(761) Hai vino BARZA, te asteptam!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreeaalina spune:

Ziua buna fetelor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeaalina spune:

Eu nu ma simt ok azi..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrenescu spune:

Buna dimineata, mai spre pranz asa

Miha dupa ce ai facut cont efectueaza o comanda si iti va cere detaliile cardului de credit. Nu stiu sigur daca va merge cu orice fel de card, asa cum ti-am mai spus.

Nimic nou sub soare de la mine. Z15 astazi si continuam testarea. Se vede a doua liniuta vag deci ne apropiem de ovulatie dar testul este deocamdata negativ. Z18 ar veni duminica. Sunt chiar curioasa daca se produce ovulatia tot atunci ca si luna trecuta.

Sa aveti o zi frumoasa foc. Eu stiu ca voi avea pentru ca vine weeeeekenduuuuuuul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana178081 spune:

Hai ca va pe toate.
Mrenescu suntem cam in aceeasi perioada(z14 eu).
Si la mine testul tot asa se vede(liniutele sunt pale rau amandoua>o fii de la lichide>cafea?),a2a linie putin mai slaba ca prima.Deci negativ zic eu.Cred k maine se va pozitiva.Oricum sotul vine azi,deci e ok.
Velvet bine ai venit.Te primim cu bratele dechise si-ti uram sa pleci mai repede de aici,pardon sa plecati 2 la odisee
Cum arata spermograma sotului?Ce probleme are?
Eu cand am ramas sotul se lasase de fumat.Cred k si asta influenteaza destul de mult,ami ales cand sunt probleme la ei.
Acum i-am zis sa incerce sa le mai rareasca sau sa se lase.Sa vedem
Eu imi doresc sa nu-mi mai vina ciclu 1an jumate,imi doresc 2copii+
Kmy black nu mai zice k mergi la lopatat,ci la aerobic
Haideti fetele,cine se mai testeaza azi?Teste de sarcina,de ovulatie..
Sa fie capitol plin de II cu bebei sanatosi si frumosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

buna dimineata ,andreeade ce nu te simti bine?

mrenescu,buna dimineata!si pe cai!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeaalina spune:

Ma doare ovarul stang ... off..sper sa fie de la ovulatie ca n am niciun chef sa vizitez medicul ginecolog...DELOC...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LumyMony spune:

Buna fetelor...este prima data cand scriu desi va urmaresc de mult si stau ore in sir in fata calculatorului,sper sa nu fac vreo depresie intr-o zi.Am 30 de ani tot incercam sa facem un bebe de vreo 2 ani.Sotul meu si-a facut spermograma si i-a aparut o infectie destul de urata iar numarul total de gigei de 21 mil,din cate am inteles este la limita inferioara,stiti ceva despre asta?Eu am ovare polichistice dar am ciclu regulat si nu am simptomele sindromului ovarelor polichistice....ma poate lamuri cineva?.Va multumesc si va doresc frumosi si sanatosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudela spune:

Va pupacesc si eu!

Primavara incepe cu tine!

Un nou inceput!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

ana,multumesc multsotul are probleme cu formele,90%anormale.si nr la limita.da,fumeaza.acum cateva pe zi.din decembrie de cand am aflat.si dr androlog i-a zis maxim 2,3 /zi.desi cred ca fumeaza mai mult.inainte fuma un pachet la 2 zile.nu vrea sa se lase.da dea Dumnezeu sa nu-ti mai vina uratii muuuult timp de acum inainte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

claudela,buna dimineata

eu am fugit la serviciu!va doresc o zi calda!

Mergi la inceput