3-9 martie SMS 848 - Andrei vrea doar sa doarma

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

Tinem pumnii....multa sanatate micutului,iar familiei multa putere....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

Tinem pumnii....multa sanatate micutului,iar familiei multa putere....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Sanatate multa micutului Andrei cel curajos. Ma rog la DD sa fie totul bine, sa auzim de vindecare. Am trimis si eu astazi ceva banuti in contul de lei, cred ca vor ajunge luni.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Confirm si Ralcat si mamagiuliei (scuze, dar nu o sa pot ever sa scriu noul nume)

A aparut la fundatia Mereu Aproape

"Andrei va este recunoscator pentru cei 2 Eur donati prin sms trimis la 848 (numar gratuit) in retelele VODAFONE, ORANGE SI COSMOTE (le multumim si lor ca sunt alalturi de noi in Campania aceasta),
De asemenea, puteti dona (Andrei va multumeste si pentru acest gest minunat) prin Romtelecom, formand :
0 900 900 301- 10 euro/apel
0 900 900 303 – 3 euro/apel
0 900 900 305 – 5 euro/apel
*Nu se percepe TVA.
Sau direct, in contul Fundatiei Mereu Aproape, cu mentiunea “pentru Stoian Andrei”
CIF 18212553:
în lei: RO 05 BRDE 450 SV 0729 533 4500,
în Euro: RO 31 BRDE 450 SV 2376 153 4500
deschise la BRD GSG SMCC, cod SWIFT BRDEROBU"

O sa pun pe FB si la status pe mess, ca e mult mai comod pentru toata lumea asa.

Chiar acum am vorbit cu Oana, sunt in parcare si nu mai am rabdare sa ajung acasa, cu atat mai mult cu cat vom pleca din nou, dar trebuie sa va spun ca sunt optimisti.

I-au spus ca ei recunosc daca este un cancer "vindecabil" sau care "prelugeste viata", iar acesta este 100% vindecabil.
Pentru faptul ca a raspuns deja la tratamente bazice ei sunt foarte optimisti in privinta tratamentului specific.
Perioada de tratament va fi lunga, dar saptamanala, asa ca nu va trebui sa stea internati decat, probabil, in prima luna.
Va avea imunitatea scazuta, evident, trebuie tinut regim si igiena stricta.

Revin la noapte.

Multumim tuturor pentru rugaciuni, au fost ascultate


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

Nepotul meu ;


www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Dana, asta e o veste f buna! Ne rugam in continuare pt Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Dana,se poate suna deja de mobil?
incearca sa deschizi si la discutii generale,un subiect,macar cat tine televoting-ul,vb cu admin,cum a fcaut mama lui Bibi!

suntem alaturi de voi!

ma oftic,ca nu prea merg donatiile prin pay-pal!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

am vb acum cu dana la tel,se pare ca de duminica vor intra banii din mesaje,pt Andrei!
asa ca haideti fetelor sa ne mobilizam de duminica,sa facem cat mai multa publicitate,sa se stranga banutii!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

unde pui pe Facebook ? ca sa pot da share....sau sa trimit tuturor prietenilor....

numai bine...tinem punmii stransi..

cu drag
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Off Doamne! Asta da veste buna! Ca mama de copilas bolnavior, stiu foarte bine ce inseamna cand cineva iti da o astfel de veste. si scriu si nu ma gandesc decat ca Dumnezeu exista si are grija de puii mici Si nevinovati!
Sper din inima sa existe miracole pentru toti copilasii bolnaviori!
Sanatate multa lui Andrei, asa il cheama si pe baietelul meu, si putere multa pentru ca stiu sigur ca este un invingator!

Sanatate si tie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Dana, ma bucur ca aveti in sfarsit un diagnostic.

In ceea ce te priveste, ia-o mai incet. Presupun ca s-a suprapus cu finalul iernii, cand toti suntem sleiti de puteri si de vlaga.

Va doresc multa sanatate si putere. Si poate ne auzim la un telefon.

Sanatate lui Andreiutul si voua multa putere!

Mergi la inceput