Un creion, un caiet, o carte ! cap 2

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

multumesc Simo pentru modificari.
Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Diannaalex, nu mai stiu daca ai primit ghiozdane pentru copii, parca ti-a trimis unul mamagiuliei si mai voia sa trimita si Alex&sara.

..............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Simona am primit coletul de la tine , multumim din suflet Abia astept sa le inmanez copiilor lucrusoarele de la tine. Am primit un ghiozdan de la Daria si azi zicea si Luminita ca le trimite si ea pe celelalte.

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
poze Alex http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream
http://www.lesch-nyhan.eu/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Diana, ma bucur si eu de bucuria primitorilor !
Fetelor, de-abia astept sa tragem linie actiunii cu martisoarele, sa vedem ce putem face mai repede !


..............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita69 spune:

buna seara fetelor asa cum spunea anndreea aseara am de donat de la un inimos grup de copii dintr-un centru de copii o sacosa cu jucarii de plu plus o sacosa de hainute pt fam.de la butnarresti dar nu stiu cum sa fac daca sa le trimit eu sau poate se vor mai stringe si altele si voi contribui si eu la taxa postala sau poate imi trimiteti si mie adresa lor si il voi pune eu.copii de la care am jucariile si hainutele imi spuneau ca si alti copii au donat pt ei si ei la rindul lor voi sa doneze cite o jucarie si o hainuta cu drag dar din dar se face rai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Lumi multumim din suflet!
Diannaalex, ai cum sa afli cati mc de lemne le-ar trebui familiilor de langa vaslui?
am o idee dar nu zic mai mult

..............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brotacel__ spune:

Buna, as vrea si eu sa ajut cu ce se poate comanda online (ma gandeam la pampersi si biberoane pentru familia din Butnaresti). Andreea, nu-ti pot trimite PM, nu stiu cum sa fac cu adresa, le pot trimite lor direct sau poate unei fete care se ofera si trimite mai multe?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Brotacel, nu poti trimite PM decat atunci cand atingi un anumit numar de mesaje postate pe forum.

Mada, am primit sms de la tine. Am sa te sun maine seara.

Revin cu o scurta info despre Cristina: starea ei este din ce in ce mai buna. Se recupereaza frumos si repede.
Aka, multumim pentru recapitulare si tabel.

Papanash, multumim pentru nou capitol.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anitta_O spune:

Buna dimineata. Eu sunt din Piatra Neamt. Daca pot ajuta cu transportul pentru Butnaresti, va rog sa imi spuneti.
Diana, e posibil, dar nu sunt 100% sigura pana nu vad pachetele in masina, ca azi sa va ajunga pachetele din Germania (iti dau telefon cand o sa aflu ceva concret). Ieri insa am fost in Roman, iar pe drumul care duce spre Vaslui era asezata o masina a politiei locale care nu dadea drumul masinilor spre Vaslui. Stii cumva care mai e starea drumurilor intre Vaslui-Bacau sau Vaslui-Roman?

Anitta, mama lui M - 7 ani si bb 23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Brotacel, ti-am trimis si mail, trebuie sa mai postezi mesaje pentru ca sa poti trimite PM.
Multumim pentru ca esti alaturi de noi !
Anita, cam cati km sunt de la tine spre Butnaresti ? Ar fi minunat sa poti ajunge si tu acolo, ca sunt multi copilasi cu nevoi diverse.
Andreea_as, multumim pentru ca ne aduci vesti bune despre Cristina, sper ca sa ajunga acasa sanatoasa !



..............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput